Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (5)

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 09, 18:27)
Kirilkinas tikrai vaikiškai elgiasi prasivardžiuodamas smile.gif



Bet va kai pernai Jazzu su savo chebra pasigardžiuodami Viliją suvarinėjo, tada visiems gerai buvo rolleyes.gif doh.gif Šiaip tada nieks net neviešino jos ir jos draugelių įrašų straipsnių pavidalu. Vaidutis beje irgi prie tos chebros prisiglaudęs buvo, bent jau draugiškai pakikeno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 09 vasario 2015 - 18:44
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:33)
Tai prasyciau ir susilaikyti nuo kaltinimu be jokiu irodymu. Irgi labai auksta lygi demontruojat. As bent jau pacitavau, o atgal paraset bele parasyti, tai nekeista, kad is Monikutes kiemo cool.gif

poster_offtopic.gif

Tai prašyčiau nemoralizuoti, jei pati panašiai šnekat tongue.gif Tingiu ieškot, gal jau ir ištrintos tos temos, kam reikia, tas matė. O ten kad ne tiksliai tokį žodį pavartojot, tai manau, esmės per daug nekeičia cool.gif O ir toli ieškot nereik - čia nevengiat pasityčioti iš dalyvių senų foto, o jau tokią kultūros sergėtoją vaizduojat.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 19:21)
Niekada nesu jokio epiteto parasius, galit ilgai knistis mano zinutese cool.gif

http://www.lrytas.lt...ave-atkirti.htm

user posted image

jėzau kiek intrigučių
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 09, 18:37)
Bet va kai pernai Jazzu su savo chebra pasigardžiuodami Viliją suvarinėjo, tada visiems gerai buvo  rolleyes.gif  doh.gif  Šiaip  tada nieks net neviešino jos ir jos draugelių įrašų straipsnių pavidalu. Vaidutis beje irgi prie tos chebros prisiglaudęs buvo, bent jau draugiškai pakikeno.

Jep, pamenu pamenu...
Atsakyti
Ir visi palaiko Kirilkina, - uzsidejo sau pliusiuka biggrin.gif

Cia ne i tema - bet vat kaip ir dingo lietuviu netolerancija.. kai vietoj, laiku, tai niekam ir nekliuna orientacija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 vasario 2015 - 18:53
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 18:52)
Ir visi palaiko Kirilkina, - uzsidejo sau pliusiuka biggrin.gif

Cia ne i tema - bet vat kaip ir dingo lietuviu netolerancija.. kai vietoj, laiku, tai niekam ir nekliuna orientacija ax.gif


Ne į temą, bet va būtent Kirilkinas savo orientacija man visai ir nekliūva smile.gif
Atsakyti
Šaunuolis Kirilkinas. Ameba tinkamas epitetas Monikai. Ypač kai savo lygį parodė. Žodžiu praleido progą mergaitė patylėti. Jau po tokių išsišokimų, tai Mią palaikysiu 100%.
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2015 02 09, 18:23)
Varge, koks ribotas tos mergaitės mąstymas, jei pagalvojo, jog amebos epitetas jai buvo pritaikytas dėl figūros biggrin.gif  doh.gif  doh.gif

nu kažkaip net man netikėtai ji čia atsiskleidė biggrin.gif Jei taip pasvarsčius būtų Šiaudikytė, nebūč nustebus, nu bet Mooonika, iš Pugačiovos rankų apdovanojimą gavus angel_not.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 09, 18:59)
Ne į temą, bet va būtent Kirilkinas savo orientacija man visai ir nekliūva  smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi.

Gal tikrai tą Valiką švęst pradėt reik, nes čia scenarijus jau per daug nuspėjamas tampa - kam žiūrėt ir nervintis?
Bet mergos (atsiprašau, kad taip pavadinau lotuliukas.gif ), jei ne jūs, aš tikriausiai tiksliai nežiūrėčiau tų atrankų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 09, 19:37)
Bet va kai pernai Jazzu su savo chebra pasigardžiuodami Viliją suvarinėjo, tada visiems gerai buvo  rolleyes.gif  doh.gif  Šiaip  tada nieks net neviešino jos ir jos draugelių įrašų straipsnių pavidalu. Vaidutis beje irgi prie tos chebros prisiglaudęs buvo, bent jau draugiškai pakikeno.

Tada Jazzu man ir atsiskleidė visame gražume. O po to ėjusios "kiaunės ir marozai" buvo silpniau. Dar galvojau, keista kaip čia taip žmonės nepasigavo tų jos pernykščių žinučių apie Viliją. O tiek skalambijo apie kiaunes ir marozus. Man tos tirados prieš metus gal net bjauriau atrodė g.gif


QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 09, 19:52)
Ir visi palaiko Kirilkina, - uzsidejo sau pliusiuka biggrin.gif

Aš tai nepalaikau, tiesą sakant. Kaip jau sakiau, man bjaurūs tie žmonių varymai vieni ant kitų schmoll.gif Tu - ameba, o tu - klumpelė doh.gif biggrin.gif Bet dabar, matyt, madinga tai pasidarė doh.gif Kur pažvelgsi, ten viešojoje erdvėje - zviozdų dergimasis vyksta.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti