Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(virga @ 2015 02 08, 15:08)
Burgun, man veiseja sake, kad priekinius nagucius reikia kas tris savaites, o galiniu leteneliu, kas men. kirpti. As, kai pati nekerpu, tai kas men. vedu. Ilgiau negalima laukti, nes nuo ilgu nagu iskrypsta pedute. Gerai, kai tavo mazius leidziasi. Maniske nei is tolo.
Kodel galvoji, kad negeros zirkles? As buvau gavus is veisejos per dideles, paskui ji man siunte mazas, ir per ta laika as nekirpau. Tai, gal ir atprato maze namie nuo "manikiuro". Dabar tas malonumas man brangiai kainuoja. Burgun, o gal tu zinai, kas is lietuvaiciu musu mieste kerpa sunis?
O, ausytes statyk. ir tikrai tikiu, kad pavargus kiek, ausytes atsistatys. As ausiu plaukucius kerpu kas men. Labai lengva su masinele. Tik, sita malonuma ir galiu savo sunei atlikti. Islepinau as ja. Dar ir vyras padeda lepinti. Prisimenu, kai jis vos nenualpo, kai man reikejo apkirpti kosmetiskai, o jis ja laike.  lotuliukas.gif Nuo to korto, kerpu tik ausis.  biggrin.gif
P.s. Tegul nesijuokia tavo vyras. As maciau pirkti elektrines nagu dildes sunims. Norejau pirkti, bet veiseja atkalbejo. Dabar neprisimenu priezasties. Gal, kad nagus gadina?  g.gif


as vakar saviske kirpau - ausis leidzias tik su zirklem - su masinele nikaip, nebent su visa ausim rankoj likciau lotuliukas.gif doh.gif
o su pedutem ir nagais - tragedija - vakar nikaip neiveikiau, atidejau kitam savaitgaliui blush2.gif
Atsakyti
o mes sendien apsikirpom smile.gif kaip pirmas mano blynas tai gerai. tik reikia dar ant kojyciu plaukucius paaugint user posted image
Papildyta:
labai trumpai nekirpau, nes dar salta. Liere buvo lietuve kirpeja netoli Bamos. as veziau kad ausytes papesiotu ir nagucius nukirptu pirma kart, nes pati bijojau. nezinau kaip kerpa gerai ar blogai jos tel. +4798106452. net vardo neatsimenu blush2.gif pasiskambink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burgunt: 08 vasario 2015 - 20:21
QUOTE(burgunt @ 2015 02 08, 20:24)
o mes sendien apsikirpom smile.gif kaip pirmas mano blynas tai gerai. tik reikia dar ant kojyciu plaukucius paaugint


cia pati kirpot? kaip sugebejot tokius ilgus plaukucius palikt - as irgi bandziau ilgesnius palikt, bet nesigavo nieko - teko vel nuskust, aisku posalciai - bet reikejo padeti taisyt lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 21:42)
cia pati kirpot? kaip sugebejot tokius ilgus plaukucius palikt - as irgi bandziau ilgesnius palikt, bet nesigavo nieko - teko vel nuskust, aisku posalciai - bet reikejo padeti taisyt lotuliukas.gif  doh.gif

uzdejau 13 mm antgali
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 02 08, 21:09)
uzdejau 13 mm antgali


bandziau - ale gabalais kazkaip iskramte - tad dejau maziausia ir gavos plikas suo doh.gif lotuliukas.gif Gerai kad treningus turim - tai tenka suktis is padeties blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 08, 22:13)
bandziau - ale gabalais kazkaip iskramte - tad dejau maziausia ir gavos plikas suo doh.gif  lotuliukas.gif Gerai kad treningus turim - tai tenka suktis is padeties blush2.gif

uztat ir as kirpau dabar , nes jaigu gautusu iskandziota tai paslepciau po striuke tongue.gif o kirpau as ne pries plauka o paplaukiu, gal supratai blush2.gif
Papildyta:
Virga, radau tos mergaites kirpejos internetini puslapi http://www.drammenhundeklipp.no/
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 02 08, 21:37)
uztat ir as kirpau dabar , nes jaigu gautusu iskandziota tai paslepciau po striuke tongue.gif o kirpau as ne pries plauka o paplaukiu, gal supratai blush2.gif



aha, supratau. Bet greitu metu nebegresia - kai ataugs, bus vasara, reiks vel trumpai, tik kita ziema reiks tikiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 02 08, 22:24)
o mes sendien apsikirpom smile.gif kaip pirmas mano blynas tai gerai. tik reikia dar ant kojyciu plaukucius paaugint user posted image
Papildyta:
labai trumpai nekirpau, nes dar salta. Liere buvo lietuve kirpeja netoli Bamos. as veziau kad ausytes papesiotu ir nagucius nukirptu pirma kart, nes pati bijojau. nezinau kaip kerpa gerai ar blogai jos tel. +4798106452. net vardo neatsimenu blush2.gif pasiskambink

Graziai apkirpai. Kaip pirma karta, tai labai gerai. As jauciu kaip Kriiste, gabalais iskirpciau. O, ausys stovi pas vaikina. Maniau, kad visai nulinkusios.
Aciu uz nuoroda, labai! 4u.gif
Kriiste, mane veiseja mokino kirpti su masinele ausis. Sake, pradek nuo nugaros puse. Nematys masineles ir nebijos. Faktiskai su masinele geriau apsiskuta. As bijociau su zirklem ikirpti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virga: 09 vasario 2015 - 00:15
QUOTE(virga @ 2015 02 09, 00:12)

Kriiste, mane veiseja mokino kirpti su masinele ausis. Sake, pradek nuo nugaros puse. Nematys masineles ir nebijos. Faktiskai su masinele geriau apsiskuta. As bijociau su zirklem ikirpti. biggrin.gif


nu ne - ji ta masinele is tolo suodzia - nugara, pilva,kakla, uzpakali kirpt be problemu leidzia - ausys tabu lotuliukas.gif
Atsakyti
tai ta ausyte tai stovi tai nukrenta smile.gif o kaip jusu maziukus ir mazytes nukerpa kirpejos? galetumet pasirodyt tongue.gif
Atsakyti
http://s020.radikal....9b13cd0b632.jpg

http://s61.radikal.r...1ef4443c487.jpg

http://s008.radikal....a62bdfd3eaf.jpg

Mano Kyrute sitaip kerpa kirpeja.
Turim siltus kelis (3 nuotrauka) kombinzonus(viena musu forumiete padejo uzsisakyti) tai nesalta.
O, antroj nuotraukoj norejau parodyti, kaip teisingai suo turi stoveti. Burgun mokink ji kasdien ir rezultata greit pamatysi. biggrin.gif
Atsakyti
kazkaip panasiai as ir norejau apkirpt tongue.gif bet gavosi kaip gavosi doh.gif

o tavo Kyrute grazuole thumbup.gif bigsmile.gif Tokiu kombinzonu maniskis nenesios, labai sunku nutaikyt. nespesiu plaut. jau striukes dvi pirkau per interneta, iskirpimai per mazi ,apsisisioja blush2.gif mergaitem gerai o berniukams problema
Atsakyti