Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(ptashka @ 2015 04 18, 01:15)
O jūs galvojate, kad jau Lt dresūros metu šunis lupa ir daužo, kad suprastų, jog čia vadas? smile.gif aš labai daug dirbu su ta šalimi, kur jūs gyvenate ir nemazai žinau apie šunų auginimą ten. Taip, šeimos narys, bet ne šeimos galva, skirtumas tame didžiulis. Šuo tiek No, tiek Lt yra drausminamas už netinkamą elgesį ir skatina už norimą. Šuniukas lodamas rodo agresiją, o rodydamas jis neklausia jūsų, kaip gaujos vado, ar galima tai daryti. Galit priimti nuomonę, galit ne, bet visi šitie cackinimaisi apie kuriuos jūs rasot, tai yra pirmas požymis, kad šuo nesupranta ir nežino, ką jam reikia daryti ir daro, ką nori.
Ne kartą esu išgirdusi komentarą, kad išlepinau savo šunį, bet apie tokius fintus ji net nesvajoja smile.gif

Jei neklystu skaiciau dresiuros temoj imesta staipsni, kad negalima aukleti sunio vado metodu.
Beje viena mergina rase, kad vargsta su savo suniu. Irgi gyvena NO ir skundesi dresiuros kursais. Nei viena netikejo, kad taip yra NO, pakol as neparasiau ta pati. biggrin.gif

Geros dienos merginos! 4u.gif
Atsakyti
Virgute, suprantu, kad tai opi tema ir nepyk, kad vėl prie jos grįžtu 4u.gif Savaitgaliais mėgdavau pažiūrėti laidą apie šunų dresūrą "Kas namie šeimininkas?" (angl. "It's me or the dog?"). Žinai ją? Rekomenduoju, labai įdomi mirksiukas.gif Gal rasi naudingos informacijos.

Gal veiks ši nuoroda.
Atsakyti
Sveiki. Štai ir mums laikas prisistatyti.,,Tutis''. Mums jau 3.5mėn.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristi13: 18 balandžio 2015 - 11:52
QUOTE(kristi13 @ 2015 04 18, 12:48)
Sveiki. Štai ir mums laikas prisistatyti.,,Tutis''. Mums jau 3.5mėn.

Labukas mirksiukas.gif Gražuolis wub.gif smile.gif
Atsakyti
Koks fainuolis Tutis bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Laba,

Kristi, svekinu isigijus nauja seimos nari 4u.gif Labai mielas!


Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 04 17, 23:09)
Kriiste nezinau nuo ko, tik kai buvau vet klinikoj maciau reklama su nuolaida. Nepasiklausiau, nes nenorejau skiepinti. Bet, dabar ziuriu turbut reiks ir mums susirupinti. As irgi netikiu antkakliu. Ir lasiukus lasinau pernai, bet buvau radus erke. Jau sudziuvusia.
Idomu kookie tie silikoniniai batraisciai. Noreciau pamatyti. Ir kokiu priedu? As net neisivaizduoju kokiu priedu buna. Anukas turi plansete, gal jam idomu butu. Parodysi?  mirksiukas.gif
suknyte
maikute


jei kada eisi - uzklausk - nes tikrai aktualu - gal susirasiu ir as tokia, jei yra - nes nebenoriu to patirt, ka dabar isgyvenu... Suo sedi kambary, tenkinas balkonu, nes as BIJAU...

va tokie batraisciai
o del priedu - tai reik gi visokiu ausiniu, deklu, apsaugu ekranui ir kitokiu dzinguliuku lotuliukas.gif

suknele labai grazi, bet mano pana nera tokia elegantiska - eina kaip tankas, nuskusta plikai doh.gif

QUOTE(ptashka @ 2015 04 17, 23:21)
Babeziozes požymis yra ir pakilusi temperatūra. Galit pabandyti pamatuoti. Ar pirmą kartą su šia bėda susiduriate? Iš reakcijos suprantu, kad taip smile.gif paskui nebereaguosit taip skausmingai, tų bjaurybių, deja, yra ir bus. Sveikatos jūsų šuniukui.




jo, sake, kad gali kilt temperatura, gali nekilt - svarbiausia stebet slapima, jo spalva - tai dabar apziurineju kaskart lotuliukas.gif Susiduriu ne pirma - ketvirta... Deja is ju dvieju jorkiuku neber (is to pacio kiemo), o viena ne jorkuti, bet kiemsargi is musu laiptines vargais ne galais pavyko istraukt uz ausu... Kainavo zveriskai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 04 18, 14:14)
Deja is ju dvieju jorkiuku neber (is to pacio kiemo), o viena ne jorkuti, bet kiemsargi is musu laiptines vargais ne galais pavyko istraukt uz ausu... Kainavo zveriskai doh.gif

Siaubas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burgunt @ 2015 04 18, 15:02)
Koks fainuolis Tutis  bigsmile.gif    wub.gif


drinks_cheers.gif Sutinku. Fainuolis. Jauniausias is musu augintiniu? wub.gif

Posson'e aciu uz nuoroda, bet nemoku angliskai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 04 18, 19:09)
Posson'e aciu uz nuoroda, bet nemoku angliskai.  4u.gif

Kai googlinu, meta nuorodą kas namie seimininkas online lietuviskai, bet nieko nerandu. Mano kompe apsauga aukšta, ne visada youtube rodo, bet gal atvers šią nuorodą 4u.gif Čia viena iš laidų gali būti. Jei yra viena, youtubėj galima rasti ir kitas.
Atsakyti
"Puodas" atverčia nuorodą smile.gif Mačiau yra ir laida apie lojantį mažą šuniuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 04 18, 19:09)
drinks_cheers.gif Sutinku. Fainuolis. Jauniausias is musu augintiniu?  wub.gif

Posson'e aciu uz nuoroda, bet nemoku angliskai.  4u.gif

Labai mielas Tutis pirmoje foto labai i mano Stelute panasus Stela jauniausia 3men suejo wub.gif Kalbat apie lojimus nezinia nuo ko cia priklauso socializacija itakoja manau nemazai, taciau Stelute nuo pirmu dienu pas mus neloja laabai retai. O tiek buvau prisiskaicius, kieme nei zmones puola nei loja visus tik myluot labai nori drauge su visais. Kaip manot ar reik leist draugauti su svetimais, nes su cypimu pasisokinedama nori draugijos. Skaiciau straipsni, kad sunelis iki 18sav, turi pabendrauti bent su 100zmoniu biggrin.gif labai idomus Leses.lt straipsniukas buvo apie suniuko socializacija su zmonemis.
Del erkiu, tai siurpas nukrato tik pagalvojus, nes anyta per plauka nuo nelaimes baisios buvo del erkinio encefalito verysad.gif Pasekmes zmogui jauciamos lyg siol ka kalbeti apie maza gyvuneli.
Atsakyti