Įkraunama...
Įkraunama...

Jorkšyro terjerai

QUOTE(Poisson'è @ 2015 02 11, 23:26)
Va va, Mantės Marselis  biggrin.gif Gal pasirodysit?  mirksiukas.gif
Mūsų katė itin išdidaus charakterio. Ji nebendrauja  schmoll.gif Bet, va, viliojant skanuku jau įmanoma vienoje foto nufotkinti  biggrin.gif Šuo paniurko katę momentą pagavęs - ji "pasiduoda" įvaryta į kampą, t.y. kai šuo ant galvos užlipęs  lotuliukas.gif

Beje, burgunt, pamiršau dėl apetito pasakyti. Manau, valgytų kiek pridėta, o paskui išvemtų, bet nenustotų kol indelis nebūtų tuščias  biggrin.gif Beje, maniškis šeimininką taip pat labiau myli. Juokais juos pavadinu Dariumi ir Girėnu  lotuliukas.gif O nenorėjo šuns... Mano užgaida buvo...  biggrin.gif

Pasirodysim, tik pirma nusipaveiksluot reikia smile.gif
Supratau, tai viskas ok, gyvena kaip suo su kate biggrin.gif

Cia rasai apie sausa maista, cia ji taip valgo?

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 11, 23:32)
pas mus tas pats - suo mano ir dukros uzgaida (daugiau net dukros) - taciau labiausiai mylimas MB - kuri reikejo ilgai ir nuobodzia itikinet doh.gif

biggrin.gif

Virga, o tu gal uzsakinejai drabuzelius Kyrai is aliexpress? As esu viena uzsakius, tai visai patenkinta esu, tik tiek kad jau greitai bus per mazas.
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 02 11, 23:58)
Sveikos smile.gif
kuo valot?
Pamirsau Kyra pagirt, ten vienoj nuotraukoj ji su kimono?


Sveika. Kaip smagu, kad musu tema atgijo! 4u.gif

Valau su dantu pasta ir sepeteliu. Tokia musu dienos rutina. Sukuotis, dantis valytis ir dabar dar pedutes su kremu teptis. Manau, kad tas antpirstis efektyvesnis. Sepeteli Kyra griauzia.
Taip su "pizama". Ji tik is kirpyklos, po pirmo kirpimo, man tokia plika buvo, kad pridengiau kuneli, kas po ranka pakliuvo. biggrin.gif

Kaip as jums pavydziu, kad jusu augintiniai tevus pasirinko. Pas mus atvirksciai. Vyras Kyros norejo, labiau nei as. O, gavau as lipduka. Ji visur mane sekioja. Tik su manim miega. Man zaislus nesa. Vyras ja labai myli, tai graudu ziureti, kai nubega ji pabuciuoti( priprasyta), ir i mane atsisukus ziuri, kad nedingciau. verysad.gif
Papildyta:
Taip, Mante, is aliexpress. As irgi patenkinta. Uzsisakau nemazai. Akys dideles. lotuliukas.gif Bet, ne visi rubeliai tinka. Tai, surinkau ir urmu pardaviau vienai norvegei. Pinigus atsiemiau, o ir supratau, kad geriau brangesni ruba pirkti. Kokybe geresne. Na, dar atsiliepimus perskaitau. Man irgi patinka rubai ir kaina prieinama. Anksciau JR pirkdavau, bet i Lietuva ne taip daznai vaziuoju. O, ir brangus tas malonumas ten pirkti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 02 12, 09:11)
Cia rasai apie sausa maista, cia ji taip valgo?

Burgunt sakė, kad jo šuo apetitu nesiskundžia. Maniškis taip pat. Tai teoriškai pamąsčiau ką šuo darytų, jei maisto nenormuotume biggrin.gif

Beje, Mante, kiek pamenu Marselis irgi nebuvo iš mažiukų g.gif Bet genai geri - neperaugo smile.gif Stipriai normavai maistą? Beje, kaži kaip sesė Fiona auga smile.gif

***Meskute***, pasirodykit ir jūs mirksiukas.gif Jei gerai pamenu, jūsų dama į maniškį panaši buvo wub.gif Įdomu kaip mažiukai užaugo - vis gi nemažai laiko jau praėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 12, 10:58)
Taip, Mante, is aliexpress. As irgi patenkinta. Uzsisakau nemazai. Akys dideles.  lotuliukas.gif Bet, ne visi rubeliai tinka. Tai, surinkau ir urmu pardaviau vienai norvegei. Pinigus atsiemiau, o ir supratau, kad geriau brangesni ruba pirkti. Kokybe geresne. Na, dar atsiliepimus perskaitau. Man irgi patinka rubai ir kaina prieinama. Anksciau JR pirkdavau, bet i Lietuva ne taip daznai vaziuoju. O, ir brangus tas malonumas ten pirkti.  biggrin.gif

Reikia ir man daugiau rubeliu uzsisakyti, tik bijau is ten uzsakinet del dydziu, bijau nepataikyt smile.gif

QUOTE(Poisson'è @ 2015 02 12, 11:22)
Beje, Mante, kiek pamenu Marselis irgi nebuvo iš mažiukų  g.gif Bet genai geri - neperaugo  smile.gif Stipriai normavai maistą? Beje, kaži kaip sesė Fiona auga  smile.gif

Kai parsivezem 3men. svere apie 1.4kg, tai per pusmeti 600g priaugo. Maitinu 2 kartus - ryte ir vakare, idedu gera sauja(bet nesuvalgo visko). Tarpuose, uz gerus darbus gauna jautienos, vistienos arba antienos krutineles juosteliu smile.gif Kartais zalios mesos siek tiek gauna, kai gaminu.

Turiu klausima. Kai kirpom Marseli kirpykloj, norejom kad kuneli su masinele trumpiau nuimtu, bet kirpeja pasake, kad pirma karta geriau kirpti zirklem, nes paskui plaukas garbanotis labai pradeda g.gif Is tikruju taip yra?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 02 12, 12:38)
Reikia ir man daugiau rubeliu uzsisakyti, tik bijau is ten uzsakinet del dydziu, bijau nepataikyt smile.gif 
Turiu klausima. Kai kirpom Marseli kirpykloj, norejom kad kuneli su masinele trumpiau nuimtu, bet kirpeja pasake, kad pirma karta geriau kirpti zirklem, nes paskui plaukas garbanotis labai pradeda g.gif  Is tikruju taip yra?


Man irgi taip buvo. Kombinzonas, treningas ir suknele kaip ant jos siuta. Du treningus, kombinzona, pizamas dvi, striuke ir antkakli teko parduoti. Dar suknyte ir treninga atidavem "puseserei" Chihuahua. Beje, jos nesugyvena labai. Anoji vyresne ir nenori zaisti su Kyra. O, ta lenda, lenda, kol susipesa.

Sito nezinau, bet musu kirpeja, pirma karta nekirpo trumpai. Sake, del to, kad mes apsiprastume. Dabar jau kerpa trumpai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 12, 12:04)
Man irgi taip buvo. Kombinzonas, treningas ir suknele kaip ant jos siuta. Du treningus, kombinzona, pizamas dvi, striuke ir antkakli teko parduoti. Dar suknyte ir treninga atidavem "puseserei" Chihuahua. Beje, jos nesugyvena labai. Anoji vyresne ir nenori zaisti su Kyra. O, ta lenda, lenda, kol susipesa.

Sito nezinau, bet musu kirpeja, pirma karta nekirpo trumpai. Sake, del to, kad mes apsiprastume. Dabar jau kerpa trumpai.   biggrin.gif

o koki dydi imi? As uzsakinejau M, tai va, dabar pats tas ir tai galetu laisvesnis rubas buti.

Maniskis irgi lenda prie sunu, prie mazu ir 10 kartu didesniu..Nesuprantu, kaip taip jokio baimes jausmo nera biggrin.gif Kieme turi tik viena drauga maltos bisona bendraamzi, su kuriuo duodasi abu, visi kiti dantis siepia smile.gif

Bandau prikabinti nuotrauka rolleyes.gif
Papildyta:
Ups..nuotrauka gigantiska isejo, bandau mazesne det smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mantė': 12 vasario 2015 - 11:40
Mante koks grazus pupsikas. Ir taip graziai pozuoja. wub.gif

Zinok as ne i dydi ziuriu, bet i ismatavimus. Ismatuoju Kyra, ir tada lyginu, koks dydis tiks mums. Bet, ir tai prasaunu. Skirtingi pardavejai, skirtingi dydziai. Siaip musu Kyros, pagal JR rubu lentele S. Arba 10.
Vienu zodziu, tas Alli didele loterijoj. Laukiu dar 5 rubeliu. I krepseli idejus 40. doh.gif

Musiske, tai loja ant visu sunu. Ir ant zmoniu, kuriu nepazista. Bet, tik savo teritorijoj. Kai nuvaziuojam kur toliau, neloja. Lankem dresiura, nieko nepadejo. Ji puldavo ir ant dideliu sunu. Rases nezinau,(samojedas gal?) bet toks aukstas labai suo buvo grupej, tai ji neatstodavo nuo jo. Kaip skruzdele lakste aplinkui ir lojo. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikras gražuolis, Marselis wub.gif Tinkamas apibūdinimas - pupsikas wub.gif biggrin.gif

Mūsiškis labai draugiškas - ir su šunimis, ir su žmonėmis biggrin.gif Loti apskritai neloja. Tik urzgia kai užniurkinu tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Poisson'è @ 2015 02 12, 15:13)
Tikras gražuolis, Marselis  wub.gif Tinkamas apibūdinimas - pupsikas  wub.gif  biggrin.gif

Mūsiškis labai draugiškas - ir su šunimis, ir su žmonėmis  biggrin.gif Loti apskritai neloja. Tik urzgia kai užniurkinu tongue.gif  biggrin.gif


biggrin.gif
Pasiseke jums. As ko tik nedariau, kaip nemokinau. Esu nupirkus toki aparata, kur i rozete isideda. Nepadeda. Dar galvoju antkakli nupirkti, purskiama. Bet, vyras skeptiskai ziuri i tai.
Musu beda tikriausiai ta, kad ji ilgai su savo mama gyveno. Negalejau jaunesnes nei 4 men. isivezti i kita sali. Dar sutapo dukros vestuves, tai veiseja pati pasisiule palaikyti ja, kad nebutu streso. Dar, lektuvo bilietu derinimas. Ir taip, ji atkeliavo pas mane jau 5,5 men.
Tiesa merginos, noriu pasiklausti ar duodat savo maziams kiausini? Jei, duodat tai kaip daznai ir ar baltyma ar tryni? Skaiciau kazkurioj temoj. Neisidemejau. verysad.gif
As retkarciais duodu virta kiausini. blush2.gif
Atsakyti
Neduodu nieko, išskyrus jo maistą, įv. griaužtukus, Pedigree sausainiuką (kai nusipelno) ir šlapią maistelį išskirtinais atvejais (Kalėdos, sukaktis). Bet nemažai ko pasigauna iš po stalo arba tiesiog iš vaikų rankų doh.gif Bet imamės griežtų priemonių, nes buvo pradėjęs vogti maistą ir iš mūsų rankų doh.gif

Dėl lojimo tai ir aš džiaugiuosi. Paprasta keliauti - labai gerai elgiasi, triukšmo nekelia thumbup.gif Tik kartais įkyrus būna dėl savo perdėto draugiškumo - ne visi tai mėgsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 02 12, 13:29)
Mante koks grazus pupsikas. Ir taip graziai pozuoja.  wub.gif

Musiske, tai loja ant visu sunu. Ir ant zmoniu, kuriu nepazista. Bet, tik savo teritorijoj. Kai nuvaziuojam kur toliau, neloja. Lankem dresiura, nieko nepadejo. Ji puldavo ir ant dideliu sunu. Rases nezinau,(samojedas gal?) bet toks aukstas labai suo buvo grupej, tai ji neatstodavo nuo jo. Kaip skruzdele lakste aplinkui ir lojo.  lotuliukas.gif

pupsikas dekoja biggrin.gif

40 rubeliu lotuliukas.gif reikes perrenginet 3 kart per diena lotuliukas.gif

Isivaizduoju ta vaizdeli, kaip mazge ant didelio suns puola biggrin.gif

QUOTE(Poisson'è @ 2015 02 12, 14:13)
Tikras gražuolis, Marselis  wub.gif Tinkamas apibūdinimas - pupsikas  wub.gif  biggrin.gif

Mūsiškis labai draugiškas - ir su šunimis, ir su žmonėmis  biggrin.gif Loti apskritai neloja. Tik urzgia kai užniurkinu tongue.gif  biggrin.gif

Musiskis irgi draugiskas ir su sunimis ir su zmonemis, gal net per
daug draugiskas, nes inkscia, kaip nori nueiti pas kiekviena zmogu ir suni pabendrauti smile.gif

QUOTE(virga @ 2015 02 12, 14:49)
biggrin.gif
Pasiseke jums. As ko tik nedariau, kaip nemokinau.  Esu nupirkus toki aparata, kur i rozete isideda. Nepadeda. Dar galvoju antkakli nupirkti, purskiama. Bet, vyras skeptiskai ziuri i tai.
Musu beda tikriausiai ta, kad ji ilgai su savo mama gyveno. Negalejau jaunesnes nei 4 men. isivezti i kita sali. Dar sutapo dukros vestuves, tai veiseja pati pasisiule palaikyti ja, kad nebutu streso. Dar, lektuvo bilietu derinimas. Ir taip, ji atkeliavo pas mane jau 5,5 men.
Tiesa merginos, noriu pasiklausti ar duodat savo maziams kiausini? Jei, duodat tai kaip daznai ir ar baltyma ar tryni? Skaiciau kazkurioj temoj. Neisidemejau.  verysad.gif
As retkarciais duodu virta kiausini.  blush2.gif

O mama kokio budo, ar megsta paloti?
As kiausinio neduodu, tiesiog, niekas nepasake kad reikia/galima, o as ir nesugalvojau duoti. O kuo naudingas yra suniui kiausinis?
Atsakyti
QUOTE(Mantė' @ 2015 02 12, 16:12)
*pupsikas dekoja biggrin.gif 

**40  rubeliu lotuliukas.gif  reikes perrenginet 3 kart per diena lotuliukas.gif 

***Isivaizduoju ta vaizdeli, kaip mazge ant didelio suns puola biggrin.gif
Musiskis irgi draugiskas ir su sunimis ir su zmonemis, gal net per
daug draugiskas, nes inkscia, kaip nori nueiti pas kiekviena zmogu ir suni pabendrauti smile.gif
****O mama kokio budo, ar megsta paloti?
As kiausinio neduodu, tiesiog, niekas nepasake kad reikia/galima, o as ir nesugalvojau duoti. O kuo naudingas yra suniui kiausinis?


*Tinka jam tas slapyvardis. 4u.gif
**Rengsiu, o ka daugiau daryti, kai vaiku(tu tikru) jau nereikia rengti. lotuliukas.gif
***Tikrai vaizdelis. Tas suo jos net neiziuretu, be padidinamo stiklo. Blusa kazkokia tai. lotuliukas.gif
****Mama maciau du kartus. Nelojo ji. Net ir kai jos suniukus glosciau. Draugiska tokia. Muset Kyra i teva. biggrin.gif
Neprisimenu ar naudinga ar ne. Tokia diskusija buvo. Reiks RAW temoj uzklausti.

Poisson'è tai jus turit vaiku ir sunku nusaugoti. O, as viena dideli vaika(vyras mano)turiu kuris irgi jai paslapciom nuo manes paduoda zmonisko maisto. biggrin.gif
Gauna mazoji ryte ir vakare mazdaug viso 50-60 gr. sauso maisto. Dar skanuku gauna, per pietus vistos ar jautienos juostele dziovinta. Siandien puse virto kiausinio gavo.
Papildyta:
burgunt, matau, kad "kabi".
Dekui tau uz kirpeja. Skambinau siandien. Suniuku kirpimas 500kr. Nagu, tai sake ka as zinau. Gal, 50kr. Is savu klientu isvis uz nagu kirpima neima.
Dar karteli Takk! 4u.gif
Atsakyti