Įkraunama...
Įkraunama...

KT Flamica

Sveikos,
Šiandien ginekologė išrašė Flamica. Kadangi čia mano pirmieji KT tai visur ieškojau moterų atsiliepimų tačiau neradau...
Tad jeigu vartojote dalinkitės savo gera ir bloga patirtimi.
Atsakyti
neliūdinkit manęs ! sad.gif
nejaugi nei viena nebandžiusi būtent šių? g.gif

Tai bus mano pirmoji kada bandyta KT priemonė, todel galvoja kirba daug minčių... verysad.gif
Atsakyti
Sveika. Man irgi neseniai išrašė. Kiek girdėjau, tai vienos naujausių KT, tai dėl to spėju info nėra. Irgi pirmą kartą geriu, bet kol kas jokio negiamo poveikio nejaučiu. Gal galvą skauda, bet labaaai minimaliai, gal pati išsigalvoju biggrin.gif Kokią 5 dieną geriu, tai turbūt nieko ir neturėįtų būti smile.gif.
Atsakyti
Geriau 4 men.
man netiko. Pradzioje buvo visai gerai. Bet veliau, dazni galvos skausmai i savaite 2 k, noras myletis visiskai isbleso, nuotaiku sviravimai ir t.t. verysad.gif Jau 6men nevartoju, tai jau atsigavau, bet pirmus 2 men dar jautesi salutinis poveikis. Mano patirtis tokia, Linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
Vis laukiu savo pirmosios dienos, kad pradėčiau gerti. Ir įdomu ir baisu kokių negalavimų gali pasireikšti! Nu nieko, jau greit tai patirsiu savo kailiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ką, pasipasakosiu, gal bus įdomu kitoms gerenčioms šias tabletytes. 4u.gif
Praeitą savaitę pradėjau naują dėžutę. Jau gerent pirmąją pastebėjau padidėjusią krūtinę, pradžioje buvo jautri ir skaudoka, dabar to nebejaučiu.
Galvos skausmai ir nuotaikų svyravimai lydi mane visada, nesvarbu ar geriu KT ar ne lotuliukas.gif
Gal kiek labiau piktumai kilo prieš mm..
Pačios mm buvo mažiau skaudžios ir pora dienų trumpesnės, bet galima sakyti nepasikeitusios.
Na minusiukas tai skaudūs balti spuogai ant žandikaulio linijos.. verysad.gif
Visada turėjau po keletą spuogelių tuose vietuose, bet padaugėjo baisiai.
Tačiau dabar pastebiu, kad po truputį ima tvarkytis šis reikaliukas. Tikiuos susitvarkys galutinai. smile.gif
Na o dėl smileysex.gif: tai tfu tfu tfu viskas gerai biggrin.gif

Dabar įdomu kaip jausiuos ilgiau pavartojus. Tikiuos nieko blogo nepajusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, man taip pat išrašyti vartoti šie vaistai, tad būtų įdomu sužinoti, kaip jaučiatės ilgiau pavartojusios KT Flamica? mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradėsiu jau 4 dėžutę, nėra labai ilgas vartojimo laikas, tačiau galiu pasidalinti įspudžiais, kad niekas išskyrus spuogelius ant žandikaulio ir negausias, neskaudžias mm nevyksta smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
man taip pat gyd parašė šių tablečių. Geriu jau antra savaitė, nieko blogo kol kas nejaučiu išskyrus nesibaigiantį tepliojimą doh.gif atsimenu, kad ir su kitom tabletėm pradžioj būdavo tepliojimo, bet šįkart atrodo lyg ir ilgiau... Iš tikrųjų man jų reikėjo, kad atostogas be mėnesinių praleisčiau, tai dabar galvoju, ar nebūsiu be reikalo pradėjus vartoti... doh.gif Iki atostogų liko nedaug... Kiek laiko (jei taip buvo) jums tepliojo?
Atsakyti
Na man daugiau nei savaitę tepliojo, tačiau kiekvienai individualiai, tad sunku spręsti kiek Jums truks tepliojimas smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar kuri turėjot aknę ir šitas KT vartojot? Ar pasikeitė kas nors?

Pati vartoju antrą mėnesį, labai didelių šalutinių poveikių nebuvo, bet ir veido odos būklė nepagerėjo, ko labai tikėjausi.
Atsakyti
QUOTE(doubtful @ 2016 03 08, 18:42)
Merginos, ar kuri turėjot aknę ir šitas KT vartojot? Ar pasikeitė kas nors?

Pati vartoju antrą mėnesį, labai didelių šalutinių poveikių nebuvo, bet ir veido odos būklė nepagerėjo, ko labai tikėjausi.

Antrą pakuotę pradėjus.. Nu spuogų kiek buvo,tiek yra.. Gal net kiek mažiau..bet gal saulė ar soliariumas padžiovino.. Menesinių kaip ir nebuvo..patepliojo..kokias 3d, anksciau 2d gausiai kraujuodavau,o 3-4 dar tepdavo.. Mane pirmą mėn labai pykino ir rytais atsibudus širdelė l.mušdavo..db geriau.. Man juos išrašė,kad nevešėtų gleivinė,sakė pagert bent 3mėn.. Bet neparašė kokio stiprumo,geriu silpnesnius..
Atsakyti