Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

QUOTE(Cocainna @ 2015 02 11, 11:56)
O vakar mano VS gavotte laiska,nes negavau nei patvirtinimo nei uzsakymo,o praeitas laiskas buvo pasiklydes,tai noriu patikslinti..


Taip, gavau, kad uzsakyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocainna @ 2015 02 11, 12:56)
O vakar mano VS gavotte laiska,nes negavau nei patvirtinimo nei uzsakymo,o praeitas laiskas buvo pasiklydes,tai noriu patikslinti..


gautas, renkam dar free ship

4u.gif
Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie CP. Kol dar yra prekiu labai neblogom kainom. Ir dar su papildoma 20% nuolaida. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vans 7 dysis 9,99
https://www.jcrew.co...o...&hash=row18
Atsakyti
QUOTE(Ilonuskaa @ 2015 02 11, 11:41)
jo gymo paleido geras kainas, reikia greiciau siust kol dar yra dydziu 4u.gif

Tai nuo esamų kainų dar 20%? Ir sale?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2015 02 11, 14:11)

labai faini, bet mano paauglėms sueina tik su raištukais sad.gif tai va ir didžiausia bėda, būna randu pigiau, bet tada spalva netinka, modelis ne tas, nu žodžiu doh.gif
Atsakyti
Kaip as megaujuosi dar siandiena, kai savo pupai galiu pirkti tai, kas man grazu ir patinka piniginei biggrin.gif Sekmes paieskose, Kaira smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 02 11, 13:32)
Tai nuo esamų kainų dar 20%? Ir sale?


Taip smile.gif bet dydziai tirpsta kaip sniegas smile.gif i krepseli isidejau 27 prekes ir nepraejus nei penkiom minutem liko tik 4 doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mamis*: 11 vasario 2015 - 14:15
QUOTE(EXTRAA @ 2015 02 11, 14:46)
Kaip as megaujuosi dar siandiena, kai savo pupai galiu pirkti tai, kas man grazu ir patinka piniginei biggrin.gif Sekmes paieskose, Kaira smile.gif

taip, kitą kartą būna dukros išsirenka kažką, kas man pačiai atrodo nei šis nei tas, o už tą nei šį nei tą dar rekia paklot nemažą sumą doh.gif tai irgi kur kas smagiau pirkt savo mažiems berniukams, kur dar aš vadovauju paradui biggrin.gif tik tiek, kad ir dabar greitai peržvelgiau gymboree rūbelius berniukams, bendras vaizdas nėra į ką žiūrėt, o mergaitėm ne tas žodis, nežinočiau ką griebt tongue.gif jei turėčiau 3 mažas mergaites, būtų absoliutus bankrotas doh.gif
Atsakyti
Kažin kada pirks Gymbo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 02 11, 15:38)
Kažin kada pirks Gymbo? g.gif



au npirko pries pora val. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilonuskaa @ 2015 02 11, 15:54)
au npirko pries pora val. 4u.gif

verysad.gif

Komanda, pirksit dar Gymboree?
Atsakyti