Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai, 2009

Nu va, tikrai miršta. FB nebent mum keliom susikurt atskirą, na tom belikusiom bendravusiom. nes gi turim ta bendra, bet ka as zinau biggrin.gif

Nunu liepos 19 kvieciu jus su TEO i ten tą kaboką kur tada buvom. Žadam atkeliauti su Mėtuliu į parodą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2015 06 26, 19:07)
Nu va, tikrai miršta. FB nebent mum keliom susikurt atskirą, na tom belikusiom bendravusiom. nes gi turim ta bendra, bet ka as zinau biggrin.gif

Nunu liepos 19 kvieciu jus su TEO i ten tą kaboką kur tada buvom. Žadam atkeliauti su Mėtuliu į parodą smile.gif


o, geras!! labai labai noriu!!
tai davai kas dar? Hoya, Bee, Sunny?? susitikimo vietos pakeist negalima, reik ir šią vasarą smile.gif o dar plius pažintis su Mėtuliu smile.gif


dėl FB tos grupės tai ir man- ką aš žinau... ten visos sukviestos, bet jau 100 metų nebendravusios, tai man dažnai nesinori net rašyt arba tik labai bendrais reikalais
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 06 27, 23:43)
o, geras!! labai labai noriu!!
tai davai kas dar? Hoya, Bee, Sunny?? susitikimo vietos pakeist negalima, reik ir šią vasarą smile.gif o dar  plius pažintis su Mėtuliu smile.gif
dėl FB tos grupės tai ir man- ką aš žinau... ten visos sukviestos, bet jau 100 metų nebendravusios, tai man dažnai nesinori net rašyt arba tik labai bendrais reikalais


galim savo mazute grupe uzdara susikurti, kur mes kelios.
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 06 27, 23:43)
o, geras!! labai labai noriu!!
tai davai kas dar? Hoya, Bee, Sunny?? susitikimo vietos pakeist negalima, reik ir šią vasarą smile.gif o dar  plius pažintis su Mėtuliu smile.gif
dėl FB tos grupės tai ir man- ką aš žinau... ten visos sukviestos, bet jau 100 metų nebendravusios, tai man dažnai nesinori net rašyt arba tik labai bendrais reikalais


Ai, kad Forgete musu nekviete, tik Nunu, tai mes ir nevaziuosim... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Is tikro labai butu smagu, bet mes tuo metu ishvaziave busim, nebent savaitei atostogos nusikels, tai galeciau. Bet gal galim kita data nusistatyt? Jau 19ta Nunu su Forgete tinkasi, o visos galim dar kazkada pasiplanuot biggrin.gif

QUOTE(Forgete @ 2015 06 28, 18:16)
galim savo mazute grupe uzdara susikurti, kur mes kelios.

drinks_cheers.gif jo, vadinsis ishtikimiausiu lapkrituku mamu kampas biggrin.gif Man ir ten gerai, ir cia gerai likti, tai pritarsiu bet kuriam sprendimui smile.gif Nors jei likti cia, tai nors biski dazniau lankytis reiktu, nes anksciau buvo iprotis bent kas ryta pasitinkrinti, o dabar jau tas iprotis dingsta smile.gif
Atsakyti
Labos, nu tikrai, kad atejo galas musu temai, gaila, daug metu buvom cia. Bet kokiu atveju, kaip ir sakot, esam likusios tik kelios, tai as irgi buciau uz nauja grupele fb
O del susitikimo, tai fainai butu, davai pasiorganizuojam wink.gif
Atsakyti
As tai paskaitau ir cia ir fb... tik is nobilaus rasyti labai nepatogu, todel dazniausiai patyliu wink.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif

Aš už susitikimą ir Ukmergėje 19d ir už kitą susitikimą ir už grupelę fb biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~Sunny~ @ 2015 06 30, 15:23)
Labukas smile.gif

Aš už susitikimą ir Ukmergėje 19d ir už kitą susitikimą ir už grupelę fb  biggrin.gif  drinks_cheers.gif


o čia tai geras požiūris thumbup.gif

kaip darbo paieškos? būtinai vilnius? ukm nenori? wink.gif

kadangi taip sunku visoms susitikt, tai aš jei vairuočiau, pas kiekvieną į svečius nuvažiuočiau ir būtų daug mytų biggrin.gif



pažiūrėjau velvet, nu kaip jie sugadino Aną su ta nauja šukuosena, pusė jos grožio atėmė
gaila, turbūt jau greit ir baigsis šis sezonas.
antradienio vakaras šventas laikas, net vaikas puikiia žino kada mamos filmas
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 06 27, 22:43)
o, geras!! labai labai noriu!!
tai davai kas dar? Hoya, Bee, Sunny?? susitikimo vietos pakeist negalima, reik ir šią vasarą smile.gif o dar  plius pažintis su Mėtuliu smile.gif
dėl FB tos grupės tai ir man- ką aš žinau... ten visos sukviestos, bet jau 100 metų nebendravusios, tai man dažnai nesinori net rašyt arba tik labai bendrais reikalais


gal visai nieko būtų, jei dar kas jungtųsi rolleyes.gif Aš apie kaboką biggrin.gif
Forgete, o tai kur ten ta paroda vyks - šalia gal kur ant pievutės biggrin.gif?

ir grupės naujos visai norėtųsi. Kas gerai FB kad ir fotkes paprasčiau sukelt nei čia, ir skaityt ne bet kas gali, aš už thumbup.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Nunu... @ 2015 06 30, 21:59)
o čia tai geras požiūris  thumbup.gif

kaip darbo paieškos? būtinai vilnius? ukm nenori? wink.gif

kadangi taip sunku visoms susitikt, tai aš jei vairuočiau, pas kiekvieną į svečius nuvažiuočiau ir būtų daug mytų  biggrin.gif
pažiūrėjau velvet, nu kaip jie sugadino Aną su ta nauja šukuosena, pusė jos grožio atėmė
gaila, turbūt jau greit ir baigsis šis sezonas.
antradienio vakaras šventas laikas, net vaikas puikiia žino kada mamos filmas

jau taip ir matau - važiuotoja biggrin.gif tongue.gif Jei vairuotum atsirastų begalės priežasčių, kodėl negali atvažiuot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 06 30, 21:59)
o čia tai geras požiūris  thumbup.gif

kaip darbo paieškos? būtinai vilnius? ukm nenori? wink.gif

Nei šiaip nei taip. Arba aš netinku arba man netinka.. Rytoj į Šventają išvažiuojam savaitei , gryžusi tęsiu paieškas. Žiūrėjau ir Ukmergėj , bet ten kaip ir Širvintose , pasiūlymų nedaug , moka minimumą+ bonusai. O Vilniuje ~1500+bonusai ir galimybės didesnės...
Atsakyti
nu, Forgete, davai padaryk temą mums FB, a? ax.gif
Atsakyti
Sveikos. As irgi is tu pasyviu. Bet pasksitau, pasidomiu visur lapkritukais wink.gif tik tiek, kad nelieka laiko komentarams sad.gif darbe negaliu, namie ne visada laiko yra tam wink.gif
Atsakyti