Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkritukai, 2009

QUOTE(Hoya @ 2015 02 16, 21:09)
kokius blynus kepi? Man taaaaaip skanu mieliniai, nu bet su tom mielėm niekaip  nesusidraugauju schmoll.gif


va šitus http://shirshiulizda...-su-kefyru.html

su mielėm irgi nedraugauju, o čia pūsti, stori, skaaanūs, ir mielių jokių nereik

esu kepus be nieko, su bananais, su obuoliu, visi labai skanu
dabar su bananu prikepiau

svarbu daryt pagal instrukciją, jokiu būdu nepermaišyt, nebijot gumuliukų, jie tikrai pastovėjus dingsta, kuo pradžioj niekaip negalėjau patikėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 02 16, 21:43)
va šitus http://shirshiulizda...-su-kefyru.html

su mielėm irgi nedraugauju, o čia pūsti, stori, skaaanūs, ir mielių jokių nereik

esu kepus be nieko, su bananais, su obuoliu, visi labai skanu
dabar su bananu prikepiau

svarbu daryt pagal instrukciją, jokiu būdu nepermaišyt, nebijot gumuliukų, jie tikrai pastovėjus dingsta, kuo pradžioj niekaip negalėjau patikėt smile.gif

ooo, geras, reiks isbandyti thumbup.gif tik patikslink, prasau - palieki taip susigumulavusia tesla stoveti, o po to jau visai nebemaisai pries kepant, visai visai?
Atsakyti
QUOTE(Hoya @ 2015 02 17, 15:15)
ooo, geras, reiks isbandyti thumbup.gif  tik patikslink, prasau - palieki taip susigumulavusia tesla stoveti, o po to jau visai nebemaisai pries kepant, visai visai?


jo, nebemaišau, kabinu ir keptuvėn wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nunu... @ 2015 02 17, 19:32)
jo, nebemaišau, kabinu ir keptuvėn wink.gif


Klausykit, kad jau apie blynu kepimo technika prakalbom, gal kuri esat kepus ar siaip galit patart, ka as ne taip padariau kepdama Beatos varshkecius (su soda) orkaitej? g.gif Ish pradziu kepdami jie taip graziai ishkilo, ishsipute, paskui ishjungiau orkaite, palikau pastovet kokiu 15 min, ateinu ishimt, o jie visi susileide, tokie tikri paprasti blynai ir dar kaip guminiai doh.gif Tai kas cia per nesamone man ivyko?
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2015 02 17, 21:13)
Klausykit, kad jau apie blynu kepimo technika prakalbom, gal kuri esat kepus ar siaip galit patart, ka as ne taip padariau kepdama Beatos varshkecius (su soda) orkaitej?  g.gif  Ish pradziu kepdami jie taip graziai ishkilo, ishsipute, paskui ishjungiau orkaite, palikau pastovet kokiu 15 min, ateinu ishimt, o jie visi susileide, tokie tikri paprasti blynai ir dar kaip guminiai  doh.gif  Tai kas cia per nesamone man ivyko?



oi nee, aš nežinau
greičiausiai tau atsakytų, kad ko nors per mažai įdėjai, ko nors per daug įdėjai, per dažnai darinėjai orkaitės dureles, persistengei maišydama ir t.t. biggrin.gif


mane nervina, kai keksiukai kai kurie kepdami tokie gražūs iškylą, o paskui pyst ir susileidžia
Atsakyti
kažkada, sveikinimai su dukryte!!! 4u.gif wub.gif

Sveikos! retai beussuku i SM blush2.gif
Atsakyti
auuuuu, kaip gyvenat?
Atsakyti
Tylu, ane lens.gif listen.gif

Papasakosiu R juoka biggrin.gif Pakeitem crocs'us i didesni dydi, nes pagaliau issiaiskinau, kad senieji spaudzia. Einam i darzeli ir klausiu vaiko - Na kaip, ar sitie batai jau gerai, nespaudzia?
R sako - Oi, mama, sitie tai labai gerai - yra dar vietos ir pirmyn ir atbulyn!

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hoya @ 2015 02 26, 14:03)
Tylu, ane lens.gif  listen.gif

Papasakosiu R juoka biggrin.gif Pakeitem crocs'us i didesni dydi, nes pagaliau issiaiskinau, kad senieji spaudzia. Einam i darzeli ir klausiu vaiko - Na kaip, ar sitie batai jau gerai, nespaudzia?
R sako - Oi, mama, sitie tai labai gerai - yra dar vietos ir pirmyn ir atbulyn!

biggrin.gif

lotuliukas.gif

Oi, zdarov, tylenes. Burnos dar nuo nekalbejimo neuzdziuvo? biggrin.gif

Na ishjudinam tema ir prashom pasidalinti su manimi, kur galima butu nupirkti trispalves (Lietuvos veliavos spalvu) juosteles? ax.gif Gal matet kas nors kur nors? Cia kad vaikui po kaklu parisht, kaip kaklaraishti. As aishku noreciau su AMerikos veliava, bet liepe su Lietuvos ateit per kovo 11, tai tenka ieshkot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2015 02 26, 15:11)
lotuliukas.gif

Oi, zdarov, tylenes. Burnos dar nuo nekalbejimo neuzdziuvo? biggrin.gif

Na ishjudinam tema ir prashom pasidalinti su manimi, kur galima butu nupirkti trispalves (Lietuvos veliavos spalvu) juosteles?  ax.gif  Gal matet kas nors kur nors? Cia kad vaikui po kaklu parisht, kaip kaklaraishti. As aishku noreciau su AMerikos veliava, bet liepe su Lietuvos ateit per kovo 11, tai tenka ieshkot biggrin.gif


Aciu, jau radau, jei kam dar reiks, mielai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BusyBee @ 2015 02 26, 16:29)
Aciu, jau radau, jei kam dar reiks, mielai pasidalinsiu smile.gif

tai kur vis tik radai?
Atsakyti
Prashom Hoya: http://www.veliavu-s...sta-15mm-2.html smile.gif

Tuomet kitas klausimas, ka galit parekomenduot, ish ko be makaronu galima padaryti karolius ir auskarus darzelio Kaziukui? ax.gif Cia aisku turint omeny, kad as nei velt, nei siut nemoku. Tai yra imanoma dar ka nros sugalvot? smile.gif
Atsakyti