Įkraunama...
Įkraunama...

Shopping'ai UK parduotuvėse,H&M, Clarks

Aš užsakinėjau tokį 4Y mėlyną 4u.gif
Atsakyti
Užsikabinau už Charles Worthington plaukų priežiūros priemonių doh.gif - vakar užsakė pikciurniuke, bet prireikė dar kelių blush2.gif ax.gif - prisijunkit prie Boots free deliveriukui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites,nepykit,kad tersiu jusu tema, nori jusu patarimo, situacija tokia; pirma karta uzsakinejau prekes is VERY.CO.UK . Prisiregistravusi gavau kredita,uzsakius prekes man nepavyko sumoketi savo banko kortele,pinigai buvo nuskaiciuoti nuo suteikto kredito, uzsakytos prekes buvo pristatytos sekancia diena, jos man tiko, bet problema ta, kad man niekaip nepavyksta savo kortele papildyti panaudotos kredito sumos. Nezinau net kur kreiptis,nes jau prejo dvi savaites blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas prisijungtų prie http://www.gap.co.uk
Nuo 50 svarų nemokamas siuntimas, plius 25% nuolaida visiems rūbams, tiek naujiems, tiek sale thumbup.gif
Nuolaidos nemažos, ypač striukytėms, batams ir kitiems sezoniniams rūbams wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Anibaa @ 2015 02 20, 11:44)
Sveikos merginos, gal kas prisijungtų prie http://www.gap.co.uk
Nuo 50 svarų nemokamas siuntimas, plius 25% nuolaida visiems rūbams, tiek naujiems, tiek sale thumbup.gif
Nuolaidos nemažos, ypač striukytėms, batams ir kitiems sezoniniams rūbams wink.gif

Kaip suprantu nuolaida tik vaikų rūbams... Moteriškiems netaikoma. 28 svarų krepšiuką turiu.
Atsakyti
QUOTE(Citrouille @ 2015 02 20, 11:13)
Kaip suprantu nuolaida tik vaikų rūbams... Moteriškiems netaikoma. 28 svarų krepšiuką turiu.


Deja taip, tik vaikiškiems...Netrukus peržiūrėsiu ir atsiųsiu savo užsakymą, gal pikciurniuke nupirktų 4u.gif
Atsakyti
Beje, gal kuri galėtų pasidalyti patirtimi, kaip su moteriškais GAP dydžiais, žinau, kad jie truputį didinti. Bet įprastai nešiojančiai xs, turbūt XXS maikutė būtų mažoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrouille @ 2015 02 20, 12:13)
Kaip suprantu nuolaida tik vaikų rūbams... Moteriškiems netaikoma. 28 svarų krepšiuką turiu.

Uzsakyciau merginos galit atsiusti
Atsakyti
merginos ar prisijungsite kas prie m&s
ir prie asdos
Atsakyti
pikciurniuke, noriu tik pasiteiraut, ar mano boots užsakymuką šiandien gavot blush2.gif ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ditele @ 2015 02 20, 15:31)
pikciurniuke, noriu tik pasiteiraut, ar mano boots užsakymuką šiandien gavot blush2.gif  ax.gif ?

gavau tik rusiuoju siunta tai dar neatsakiau , bet lyg maciau smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikciurniuke @ 2015 02 20, 15:05)
gavau tik rusiuoju siunta tai dar neatsakiau , bet lyg maciau smile.gif  blush2.gif

Aaaa, supratau, o aš galvojau, kad kartais kur nuklydo laiškutis blush2.gif ax.gif Ačiū 4u.gif !
Atsakyti