Įkraunama...
Įkraunama...

Liepinukai 2013

QUOTE(Birbiziukas @ 2015 03 02, 21:46)
g.gif ta prasme, kad nebūtum išgimdžius??? manau būtum wink.gif mano dičkis natūraliai gimė 4,612 kg., mažius 4,470 kg.  biggrin.gif

swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Mano pirmas buvo 3890 58cm ir tai istrigt sugebejo,gal ir būčiau isgimdzius, bet jau vien nuo tos minties brrrr darosi biggrin.gif



QUOTE(vengana @ 2015 03 02, 23:12)

Blue -Black
SVEIKINIMAI SVEIKINIMAI  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Blue black, sveikinimai ir nuo manęs! Kuo vardu naujasis gyventojas?
Atsakyti
QUOTE(Geltonazuvis @ 2015 03 04, 17:52)
Blue black, sveikinimai ir nuo manęs! Kuo vardu naujasis gyventojas?

Ačiū mirksiukas.gif Samuelis ( pas mus čia Samuel) o man jis Samuliukas wub.gif Toks rudas( dar nuo geltutes) ir turi daug juodu plaukų. Liepinukas mano raudonplaukis-melynakis wub.gif Tokie skirtingi abu. Sakau nebūčiau macius kaip mb išsinešė ji is operacinės būčiau galvojus, kad sukeite vaikus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 03 05, 22:52)
Ačiū  mirksiukas.gif Samuelis ( pas mus čia Samuel) o man jis Samuliukas  wub.gif Toks rudas( dar nuo geltutes) ir turi daug juodu plaukų. Liepinukas mano raudonplaukis-melynakis  wub.gif Tokie skirtingi abu. Sakau nebūčiau macius kaip mb išsinešė ji is operacinės būčiau galvojus, kad sukeite vaikus  doh.gif

Sveikinu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dainove @ 2015 03 06, 09:19)
Sveikinu  4u.gif  wub.gif

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 02 25, 20:31)
Siandien po cp mums  gime grazuolis berniukas 4kg  wub.gif Daug juodu plauku  biggrin.gif O daugiau dar nelabai ka zinau  blush2.gif



QUOTE(Blue-Black @ 2015 02 28, 22:57)
drinks_cheers.gif as valgau viena kart per para kaip sako nuo ryto iki vakaro  lotuliukas.gif galiu uzkandziaut visa diena, o normaliai valgyt man isvis nebūtinai.

Mus rytoj išleidžia namo  yahoo.gif

Cp dare del to kad neisistate galvyte,ir lelius sukaliojosi nuo vieno šono ant kito, žodžiu taip buvo gydytoju nuspręsta, bet atvirai pasakius as labai džiaugiuosi ju nuosprendžiu, nes pažiūrėjus i savo lobi ir pagalvojus apie natūralu gimdymą pradeda akyse žvaigždutės mirget  doh.gif matyt pirmojo gimdymo prisiminimai neuzsimirso.

sveikinimai wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif nu nemazas nemazas,as savo kruopu neisperejau pati biggrin.gif
mano gyvenimo meiles wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lara86 @ 2015 03 09, 12:51)
sveikinimai wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif nu nemazas nemazas,as savo kruopu neisperejau pati biggrin.gif
mano gyvenimo meiles

Groziai wub.gif Primink koks amziaus skirtumas tarp tavo ziogu? Ačiū uz sveikinimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 03 09, 17:49)
Groziai  wub.gif Primink koks amziaus skirtumas tarp tavo ziogu? Ačiū uz sveikinimus  mirksiukas.gif

Man atrodo 2 metukai tarp Laros vaikuciu
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 03 09, 16:49)
Groziai  wub.gif Primink koks amziaus skirtumas tarp tavo ziogu? Ačiū uz sveikinimus  mirksiukas.gif

du metai

xxevuxx teisi.Dickiui jau greit 4 mazai 2
Atsakyti
Suptatau. Kokia dickio reakcija buvo I sese kai namo parvezet? Maniskiui sunku susitaikyt, kad namuose dar vienas gyventojas yra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue-Black @ 2015 03 10, 20:25)
Suptatau. Kokia dickio reakcija buvo I sese kai namo parvezet? Maniskiui sunku susitaikyt, kad namuose dar vienas gyventojas yra  verysad.gif


O tai kokia ta reakcija? kas vyksta?

Tarp mano vaikų lygiai 2 metai, abu tą patį mėnesį gimę, tai galiu pasakyti, jei būčiau pagimdžius pusę metų anksčiau, būtų vaikui sunku, nes buvo mamos vaikas, nepaleido manęs niekur, dar jį pastoviai ant rankų nešioti teko, o va apie antrus metus pasidarė drąsesnis, ir kai gimė brolis mes iš ligoninės dičkiui atvežėm lego dėžę nuo brolio, tai jis labai apsidžiaugė, ir dabar atsimena pažiūrėjęs nuotraukas ir sako, reikia dar vieno leliuko ir dar lego jam smile.gif
ir jam labai brolis patiko, džiaugėsi ir norėjo jį pakalbinti, palaikyti smile.gif
Aš manau, kad va tokio amžiaus 1,7 metų vaikui dar labai sunku dėmesiu dalintis ir jis tikrai nesuvokia iškur atsirado dar vienas dėmesio norintis vaikas, todėl nereikia pergyventi ir liūdėti, kad jam sunku, jis tuoj apsipras ir viskas bus gerai, kiek teko pastebėti, vaikai susitaiko palyginus greitai su naujais broliais ar sesėmis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migmig @ 2015 03 10, 22:37)
O tai kokia ta reakcija? kas vyksta?

Tarp mano vaikų lygiai 2 metai, abu tą patį mėnesį gimę, tai galiu pasakyti, jei būčiau pagimdžius pusę metų anksčiau, būtų vaikui sunku, nes buvo mamos vaikas, nepaleido manęs niekur, dar jį pastoviai ant rankų nešioti teko, o va apie antrus metus pasidarė drąsesnis, ir kai gimė brolis mes iš ligoninės dičkiui atvežėm lego dėžę nuo brolio, tai jis labai apsidžiaugė, ir dabar atsimena pažiūrėjęs nuotraukas ir sako, reikia dar vieno leliuko ir dar lego jam smile.gif
ir jam labai brolis patiko, džiaugėsi ir norėjo jį pakalbinti, palaikyti smile.gif
Aš manau, kad va tokio amžiaus 1,7 metų vaikui dar labai sunku dėmesiu dalintis ir jis tikrai nesuvokia iškur atsirado dar vienas dėmesio norintis vaikas, todėl nereikia pergyventi ir liūdėti, kad jam sunku, jis tuoj apsipras ir viskas bus gerai, kiek teko pastebėti, vaikai susitaiko palyginus greitai su naujais broliais ar sesėmis smile.gif

Maniskis niekada nebuvo mamyciukas, niekada neverkdavo, o dabar toks jautrus pasidaręs, buna verkiam abu. Manes is akiračio nepaleidžia unsure.gif kažkurią diena liepė broliui namo važiuoti. Bet manau, kad tam daug įtakos turejo tai kad as ligoninej 10d pragulejau. Gaila be proto vaiko, bet labai tikiuosi, kad brolio kompanija ateityje atpirks visas nuoskaudas.
Atsakyti