Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 25, 22:57)
gartraukį greičiausiai visgi tą kaimišką rinkčiaus..tik bijau kad jo baltas korpusas iškris iš konteksto  g.gif

Ar ne Jūs galvojote apie baltas kėdes prie salos? Vat Jums ir dermė mirksiukas.gif . Mes irgi pasidarėm baltą gartraukį - atrodo nei šis, nei tas žinant virtuvinio spalvas, tačiau baltos kėdės, baltos sandėliuko durys, ir viskas lyg ir gerai ax.gif .
Atsakyti
Buvom vakar alyvų medžiui pasibandyt. Va:

user posted image

user posted image

Skelbiu balsavimą, kuris variantas labiausiai dera biggrin.gif .
Alyva nr.3 yra šita, kur ir buvau išsirinkus kompiuterio ekrane. Galvočiau gal ją rinktis, nes pušis kaip žinia ryžėja laikui bėgant, tai galvoju būtų pats tas. Bet galvoju ir apie alyvą Nr.1, tokia ši, nes ji kiek šviesesnė, o alyvuosis didelis plotas - galvoju, kad tada atrodys kiek tamsiau kai viskas pasidengs (čia panašiai kaip su sienom, mažas lopinėlis spalvos atrodo neryškus, o kai išdažai dar ir koks ryškus pasidaro biggrin.gif ).
Alyva Nr.2 yra šita.
Gruntą kažkodėl visai atmetu... gal todėl, kad dvigubas darbas - dukart tepti reiktų lotuliukas.gif . Nors variantas su vien gruntu man lyg irgi nieko unsure.gif ...
Žodžiu, rinktis yra iš ko g.gif .
Atsakyti
QUOTE(anomis098 @ 2015 02 25, 22:22)
Sveiki mielieji, reikia skubiai jusu patarimo ir nuomoniu  4u.gif
Atsinaujiname buta, issidazeme sienas, pasikeiteme grindis, ir dabar kyla klausimas, kokius grindu apvadus rinktis - tamsius ar baltus. Grindys tamsios, durys likusios tamsios, sienos sviesios  doh.gif Viskas butu aiskiau ir paprasciau, jeigu ne tos durys  verysad.gif

as tikrai tik uz baltus apvadus thumbup.gif tamsūs bus kaip įrėminimas
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 25, 23:19)
o prie ko linksta sirdis paciai?
daugiau langu nera toje patalpoje? kaip su jais?

linksta iš viso nedengti smile.gif bet turbūt teks jei saulė blizgins akis dieną... langų toj patalpoj daugiau nėr.. galvojau kažkada apie plačias žaliuzes. bet man dabar visai gražu būtų užuolaidėlės iki pusės lango .. bet nelabai bus praktiška tik kad gražu

QUOTE(Juodai @ 2015 02 26, 10:08)
Ar ne Jūs galvojote apie baltas kėdes prie salos? Vat Jums ir dermė  mirksiukas.gif . Mes irgi pasidarėm baltą gartraukį - atrodo nei šis, nei tas žinant virtuvinio spalvas, tačiau baltos kėdės, baltos sandėliuko durys, ir viskas lyg ir gerai ax.gif .

taip, galvoju apie baltas kėdes. ir durys bus baltos sandėliuko smile.gif

man irgi balti apvadai prie tamsių durų ir grindų labiau smile.gif

juodai o kam tos spalvos? ką tepsit? aš gruntus irgi atmesčiau. man dera 2 ir 3, bet kol nežinau kam tai, tai sunkiau pasakyt smile.gif gal ir pirmas tiktų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cererakennel: 26 vasario 2015 - 10:04
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 26, 09:55)
man irgi balti apvadai prie tamsių durų ir grindų labiau smile.gif

Man irgi, bet tokiu atveju durų apvadai turi būti balti.
Atsakyti
QUOTE(Cererakennel @ 2015 02 26, 10:55)
juodai o kam tos spalvos? ką tepsit? aš gruntus irgi atmesčiau. man dera 2 ir 3, bet kol nežinau kam tai, tai sunkiau pasakyt smile.gif gal ir pirmas tiktų

Tepsiu balkį lubose ir gartraukį laikančią konstrukciją. Va šituos du.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 26, 11:55)
Tepsiu balkį lubose ir gartraukį laikančią konstrukciją. Va šituos du.

As tai busiu banali.. man gal balta arba virtuvinio spalva unsure.gif

Arba 5 - prie sienu.

Ne, vis tik 5 arba balta. O kodel ne identiska gartraukiui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 vasario 2015 - 11:03
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 02 26, 12:02)
As tai busiu banali.. man gal balta arba virtuvinio spalva unsure.gif

Arba 5 - prie sienu.

Ne, vis tik 5 arba balta. O kodel ne identiska gartraukiui?

Tai ir taikau prie virtuvinio spalvos bigsmile.gif , tiksliau prie salos ir gartraukio filinguoto apatinio apvado. Balta nenoriu. Nenoriu kad balkis lubose atrodytų tarsi norėtas paslėpti. Gartraukį laikanti konstrukcija balta irgi man nesižiūri - gartaukis tuomet tarsi skęstų joje.
Identiškai salai ir apvadui negaliu padaryti, nes skiriasi mediena - virtuvinis iš juodalksnio, o balkiai pušiniai. Be to virtuvinis beicuotas. Su beicu nenoriu terliotis...
Atsakyti
artimiausia alyva gartraukiui - trecia g.gif bet 5 gal idomiau butu, na kazkaip norisi prie sienu, nes is ju iseina.. g.gif

beje, man balta nebutu maskuojanti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 26 vasario 2015 - 11:12
QUOTE(Carpe diem @ 2015 02 26, 11:41)
Man irgi, bet tokiu atveju durų apvadai turi būti balti.

drinks_cheers.gif kas be ko

QUOTE(Juodai @ 2015 02 26, 11:55)
Tepsiu balkį lubose ir gartraukį laikančią konstrukciją. Va šituos du.

o kokia grindų spalva?? aš tuomet atsiimu savo žodžius.. netepčiau taip tamsiai.. vat gal bandyčiau prie grindų spalvos tik neįmatau aš jos g.gif gal galima vaizdą bendrą kur daugiau dangos matosi? smile.gif
Atsakyti
Va tokio rezultato siekiu.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 02 26, 12:17)
Va tokio rezultato siekiu.

aš dabar 100 proc tikra kad derinčiau prie grindų smile.gif cool.gif virš salos dar dar tamsus.. bet virš stalo schmoll.gif
Atsakyti