Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(TuDa @ 2015 03 24, 16:37)
Sveikos 4u.gif noriu pasitarti biggrin.gif
kaip šioje virtuvėje klijuoti plyteles- rombu ar tiesiai g.gif pasirinktos plytelės susilieja su sienų spalva, kuri matoma kairėje pusėje. Jų formatas 20*20 ir yra visiškai lygios, be jokio raštelio.
Apie retro įrangą tylim- be komentarų tongue.gif

user posted image

Nesupratau kas cia blogai su orkaite?
Tiesa sakant man dizainere i tokio pat stiliaus sako deti retro kremine arba juoda, o vyras uz naujoviska sidabrine orkaite. As lyg link retro smeg irgi buvau. Bet dabar po jusu pasisakymu susimeciau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ledi: 24 kovo 2015 - 20:16
QUOTE(TuDa @ 2015 03 24, 19:40)
Ačiū už vizulkas 4u.gif Pagal sumanymą šaldytuvo rankenos turėtų būti masyvesnės. Čia ateičiai, nes jų reikia intensyviai paieškoti.
Apie kinderius nieks nepagalvojo doh.gif nes jų dar nėra biggrin.gif

Nėr už ką 4u.gif ... dar už tokias kreivas... biggrin.gif
Matyt kad kaip tik pagalvojo, nes pvz pas mane šaldytuvo durys neužsidaro doh.gif ... pas mane rankena kaip tik kiek žemiau nuleista (mūsų šaldytuvas be kamerų yra, iki žemės šaldytuvas). Kartais beveik norėčiau, kad vakai nepasiektų tos rankenos lotuliukas.gif
QUOTE(Ledi @ 2015 03 24, 21:15)
Nesupratau kas cia blogai su orkaite?

Čia turbūt sena istorija su ta retro buitine technika ax.gif ... Man orkaitė čia negražiai atrodo, o ir spalviškai nedera.
Atsakyti
o man baisios tos issikisusios kriaukles schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dipsis @ 2015 03 24, 21:37)
o man baisios tos issikisusios kriaukles schmoll.gif


Bet cia klasika. biggrin.gif cool.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Man cia , kaip su alyvuogem, vieni megsta, kiti kencia, treti nekencia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 03 24, 14:37)
Apie retro įrangą tylim- be komentarų tongue.gif

user posted image

kad neimanoma nutyleti blink.gif ...
zinau tavo kategoriska pozicija orkaiciu klausimu, bet siuo atveju sakau ir as, ta karuna - tikras nesusipratimas doh.gif .

O kokios plyteles bus - matines/blizgios, vienspalves/rastuotos?
Sakyciau, jei labai paprastos, tada rombu, jei "pagrazintos", tada - tiesiai arba prazangiai.
Atsakyti
atejau pasikonsultuoti 4u.gif is pradziu jokio stiliaus kaip ir neplanavau daryti, beeeet, priklijavus bagete ant gipsiniu lubu ir paklojus mano issirinkta laminata, kazkaip man uznese i klasika. labai manes nemuskit, mano stilius labiau pseudoklasika blush2.gif t.y. tik naudoju klasikinius elementus, bet ir tai ne visame bute ir labiau galbut noriu eiti link siuolaikines klasikos, nes vyrui patinka modernas, o as cia viska pritempiu savo linkme lotuliukas.gif nors ir svajociau apie tikra modernia klasika, bet finansai mano noru nepanes unsure.gif

yra svetaine 4u.gif

user posted image

viena siena isklijuota tapetais, panasiais i zomsa gal, su auksiniu atspalviu. del kampu dar galvoju, galbut reikes paklijuoti plonom bagetem, nes sienos kitos dazytos.

sofa uzsakeme pries 3 menesius, kai dar nebuvo net numatyta jokio stiliaus, pagal mane gal visai dera jinai i klasikini stiliu, spalva tokia

user posted image

user posted image



sviestuvas aisku cia tiktu koks sietynas, bet, nezinau, kazkaip nemegstu as kai lemputes sviecia i akis, kiek apziurejau parduotuvese, vis erzino, kai jos nepridengtos, uzsakiau toki paprasta sviestuva kol kas bent pradziai

user posted image

ant baltu duru vyras nepasirase, tai ikalbejau ant tokiu duru, nes ant klasikiniu su tuo paaukstinimu virsuje irgi nepasirse schmoll.gif tik spalva musu kaip ir grindu, smelinis azuolas.

user posted image

na ir dabar klausimai. reikia kazkokios sekcijos/ spinteliu prie tos sienos, kur tapetai, vyras nori pailgo tokio stalvirsio ir kokiu keliu spinteliu, ir lentyneliu. kokios spalvos daryti sekcija? as galbut visai noreciau bent svetaineje baldu su filingais, bet ar deres jie su tokios stiliaus sekcijomis.

kazkas tokio, papiesiau pilkai filingus.

user posted image

ar kadangi nera ideali klasika, daryti geriau ka nors siuolaikisko? alia

user posted image

user posted image

spalvas galvojau daryti gal kokia kondensuoto pieno, su medzio intarpais. venge nelabai noreciau, balta kazkaip man cia nelimpa g.gif ir dar uzuolaidu spalva reiktu issirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2015 03 24, 22:13)
atejau pasikonsultuoti  :


Is kur sviestuvas? Klausiu, nes toki pat turiu ebay watch list'e smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilze @ 2015 03 25, 00:17)
Is kur sviestuvas? Klausiu, nes toki pat turiu ebay watch list'e smile.gif



is ten pat smile.gif
Atsakyti
Provansas ir klasika neabejotinai susiję ir su Itališku dizainu, todėl dalinuosi informacija apie seminarą Italijos dvasia Lietuvos interjeruose. Seminaras jau šiandien Vilniuje! http://www.manoekona...s-interjeruose/
Atsakyti
Sveikos, gal kas darėtės tokią sieną?
user posted image
Šios dizainėrės visuose darbuose yra tokia tv siena. Meistrai man sako kad reikia daryti metalinį karkasą ir jį apsiūti gipskartoniu, arba baldzius karkasą turi padaryti, nejau vien gipskartonio konstrukcija neatlaikytų ? g.gif
Atsakyti
[quote=Idda,2015 03 25, 13:07]
Sveikos, gal kas darėtės tokią sieną?

taip, pas mus metalinis karkasas apsiutas faniera dazyta, gipsas labai lepus lentynoms 4u.gif apie viena gipsa nera net minties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 03 25, 00:04)
kad neimanoma nutyleti  blink.gif  ...
zinau tavo kategoriska pozicija orkaiciu klausimu, bet siuo atveju sakau ir as, ta karuna - tikras nesusipratimas  doh.gif .

O kokios plyteles bus - matines/blizgios, vienspalves/rastuotos?
Sakyciau, jei labai paprastos, tada rombu, jei "pagrazintos", tada - tiesiai arba prazangiai.

Mam ta retro grazu
Karuna tik ne

O man meistrai padare virtuve su patina , kaip prasiau be doh.gif
Vaziuoju zet kaip atrodo, teks per naujo nusveist ir dazyt
Atsakyti