Įkraunama...
Įkraunama...

Augalinė mityba

Nusipirk "Veganiška virtuvė".
Iš knygu klubo.
Taip pat veganiški patiekalai.

taip pat pilna knygų vegetariski receptai ir tt.
o šiaip gūglas visagalis. reikia netingėt pabrauzint.
Atsakyti
Sveiki. Norėčiau prisijungti, nors tema matau tokia vangoka 4u.gif
Jau kažkur metai laiko nevalgau mėsos. Kelis kart per šį laiką valgiau žuvies gaminių.. Dėl sveikatos prieš pusmetį atsisakiau kviečių ir avižų, nes netoleruoja organizmas. O pieno produktų vengiu, nes turiu įtarimą, kad tai skatina mano alergijas. Esu alergiška dulkių erkutėms - užpuola sloga, patinsta veidas, čiaudulys..

O ir šiaip iš idėjos tikrai nenoriu valgyti gyvūnų, bet nesu labai karštligiškai nusiteikusi (kartais dar grietinės šaukštą įsidedu, kiaušinių neatsisakau). Bet visa širdimi jaučiu, kad noriu valgyti sveiką, tikrą maistą. Norėčiau išmokti pasisotinti nedideliu kiekiu maisto..pasisotinti kokteiliais rolleyes.gif Nes man vis norisi kramtyti, jausti sotumą. Žinau, kad reikia laiko persiorientuoti.

Intensyviai nesportuoju. Kasryt darau 5 tibetietiškus pratimus. Dar lankau šokių užsiėmimus.
Atsakyti
Aš irgi megstu pakramtyti, bet kadangi riešutai tam nelabai tinka del kaloriju gausos tai kramtau džiovintas uogas, o šių metu atradimas džiovinti pomidorai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(soweluu @ 2017 10 04, 11:46)
Sveiki. Norėčiau prisijungti, nors tema matau tokia vangoka  4u.gif
Jau kažkur metai laiko nevalgau mėsos. Kelis kart per šį laiką valgiau žuvies gaminių.. Dėl sveikatos prieš pusmetį atsisakiau kviečių ir avižų, nes netoleruoja organizmas. O pieno produktų vengiu, nes turiu įtarimą, kad tai skatina mano alergijas. Esu alergiška dulkių erkutėms - užpuola sloga, patinsta veidas, čiaudulys..

O ir šiaip iš idėjos tikrai nenoriu valgyti gyvūnų, bet nesu labai karštligiškai nusiteikusi (kartais dar grietinės šaukštą įsidedu, kiaušinių neatsisakau). Bet visa širdimi jaučiu, kad noriu valgyti sveiką, tikrą maistą. Norėčiau išmokti pasisotinti nedideliu kiekiu maisto..pasisotinti kokteiliais  rolleyes.gif Nes man vis norisi kramtyti, jausti sotumą. Žinau, kad reikia laiko persiorientuoti.

Intensyviai nesportuoju. Kasryt darau 5 tibetietiškus pratimus. Dar lankau šokių užsiėmimus.

Junkitės 4u.gif

Dėl paryškinto. Manau, kad taip yra, kai trūksta maistingų medžiagų organizmui. Matyt taip įvyko nuo turėtų negalavimų, ligų. Nesvarbu kokios mitybos žmogus laikosi, mėsiškos ar ne, bet jei apetitas didokas lyginant su kitais panašaus svorio, ūgio, amžiaus ir lyties žmonėmis, tai reiškia, kad žmogus grubiai tariant daug rydamas ar pastoviai vis kramsnodamas kažką bando užsipildyti savo organizmą. Tokiu atveju padeda kokybiški papildai arba natūralia forma naudojamos visokiom žolelės, sėklos, riešutai, jūros dumbliai (kopūstai).
Atsakyti
Na turėjau valgymo sutrikimų, tai tik prieš kelis metus sveikti pradėjau. Tai man apskritai sunkus santykis su maistu buvo.
Dėl kramtymo tai man pastoviai kramtyti nesinori, bet pvz. neįsivaizduoju kaip pasisotinti trintu kokteiliu tarkim pusryčiams. Norisi arba šilto maisto arba kažko kramtomo biggrin.gif

Na kažkaip vistiek tikiu, kad augalinė mityba yra pati natūraliausia ir tinkamiausia žmogui. Jau taip pavargau nuo tų maissto produktų gausos..nuo to perdėto vartojimo.. Svajoju gyventi kaime - užsiauginti savo šeimai maistą ir gyventi ramybėje.

Labai sunku vaikus pratinti prie daržovių..aišku, valgo jie kažkiek..bet vis užsinori picų, koldūnų, vištienos, sumuštinių unsure.gif Ankštinių visai nevalgo (mažasis tik falafelius). Reikia laiko matyt.. O ir šiaip vaikai mokosi iš pavyzdžio šeimoje.
Papildyta:
Ar galite given444, Monteverte parašyti ką valgote pusryčiams. Jei netingite ir pietums, vakarienei 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(soweluu @ 2017 10 04, 14:23)
Na turėjau valgymo sutrikimų, tai tik prieš kelis metus sveikti pradėjau. Tai man apskritai sunkus santykis su maistu buvo.
Dėl kramtymo tai man pastoviai kramtyti nesinori, bet pvz. neįsivaizduoju kaip pasisotinti trintu kokteiliu tarkim pusryčiams. Norisi arba šilto maisto arba kažko kramtomo biggrin.gif

Na kažkaip vistiek tikiu, kad augalinė mityba yra pati natūraliausia ir tinkamiausia žmogui. Jau taip pavargau nuo tų maissto produktų gausos..nuo to perdėto vartojimo.. Svajoju gyventi kaime - užsiauginti savo šeimai maistą ir gyventi ramybėje.

Labai sunku vaikus pratinti prie daržovių..aišku, valgo jie kažkiek..bet vis užsinori picų, koldūnų, vištienos, sumuštinių  unsure.gif Ankštinių visai nevalgo (mažasis tik falafelius). Reikia laiko matyt.. O ir šiaip vaikai mokosi iš pavyzdžio šeimoje.

Tai tada nereikia savęs kamuoti. Jei norisi šilto, taigi ir tiks kruopytės, pvz. grikiai ar ryžiai ar kokie blynukai iš daržovių. Priešpiet, kai prasijudinsite, kūnas užkais, išgersite kokteilį smile.gif

Labai graži svajonė, linkiu, kad išsipildytų 4u.gif

Na taip, vaikai su nuomone. Lengviau gal būtų, jei darželius būtų vegetarų lankę, bet sunku mūsų šalyje. Daug dalykų per skausmą daroma.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2017 10 04, 14:34)
Tai tada nereikia savęs kamuoti. Jei norisi šilto, taigi ir tiks kruopytės, pvz. grikiai ar ryžiai ar kokie blynukai iš daržovių. Priešpiet, kai prasijudinsite, kūnas užkais, išgersite kokteilį smile.gif

Labai graži svajonė, linkiu, kad išsipildytų 4u.gif

Na taip, vaikai su nuomone. Lengviau gal būtų, jei darželius būtų vegetarų lankę, bet sunku mūsų šalyje. Daug dalykų per skausmą daroma.

Na turbūt tu teisi - man gi ne kotletų norisi, o šilto kramtomo maisto biggrin.gif

Na tuo metu, kai jie darželiuose dar buvo tai aš pati nežinau ką valgyt ir ko nevalgyt (tiksliau neprivalgiusi buvau biggrin.gif) O šiaip šviežias daržoves mėgsta..į mokyklą dažniau pasirenka kokių paprikų, agurkų įsidėti. Labai noriu nesugadinti jų žarnyno..nes gi ten didžioji dalis imuniteto.

Monteverte, o kokius papildus naudoji? ar kaitalioji ar visada tuos pačius?
Aš kadangi planuoju nestuke.gif , tai ir galvoju ar užteks su maistu visų reikalingų vitaminų, mineralų..nors kita vertus nenoriu sintetinių gerti
Atsakyti
QUOTE(soweluu @ 2017 10 05, 15:48)
Na turbūt tu teisi - man gi ne kotletų norisi, o šilto kramtomo maisto biggrin.gif

Na tuo metu, kai jie darželiuose dar buvo tai aš pati nežinau ką valgyt ir ko nevalgyt (tiksliau neprivalgiusi buvau biggrin.gif) O šiaip šviežias daržoves mėgsta..į mokyklą dažniau pasirenka kokių paprikų, agurkų įsidėti. Labai noriu nesugadinti jų žarnyno..nes gi ten didžioji dalis imuniteto.

Monteverte, o kokius papildus naudoji? ar kaitalioji ar visada tuos pačius?
Aš kadangi planuoju  nestuke.gif , tai ir galvoju ar užteks su maistu visų reikalingų vitaminų, mineralų..nors kita vertus nenoriu sintetinių gerti

Vartoju pagal sezonus, pagal poreikį. Mėgstu moteriškus žolelinius kompleksiukus, kuriuos nors dumblius, žiemai pvz. kinietiškų grybų kompleksiuką.
Nėštukėms super iš natūralių
https://www.iherb.co...ggie-Caps/14017
https://www.iherb.co...mmy-Drops/73826
Atsakyti

soweluu, užteks maisto mėdžiagų nėštumo metu, jei žiūrėsite ką valgote. Gegužį pagimdžiau sveiką vaikutį. Svėrė 3875, taigi nebadavo. Maitinausi beveik vien tik augaliniu maistu. Pastoviai mano racione buvo ankštiniai, špinatai, brokoliai, alyvuogių ir linų aliejai, skirtingi riešutai ir daigintos sėklos. 

Dėl kramsnojimo, tiksliau dėl didelių porcijų, man augalinė mityba ir patinka. Anksčiau pusbadžiu sėdėjau, o dabar valgau kiek noriu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s2002m: 09 spalio 2017 - 14:51
QUOTE(s2002m @ 2017 10 09, 15:50)
<p><span><a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.supermama.lt/forumas/user/366394-soweluu/' title="Peržiūrėti profilį">soweluu</a>, u</span>žteks maisto mėdžiagų nėštumo metu, jei žiūrėsite ką valgote. Gegužį pagimdžiau sveiką vaikutį. Svėrė 3875, taigi nebadavo. Maitinausi beveik vien tik augaliniu maistu. Pastoviai mano racione buvo ankštiniai, špinatai, brokoliai, alyvuogių ir linų aliejai, skirtingi riešutai ir daigintos sėklos. </p>
<p>Dėl kramsnojimo, tiksliau dėl didelių porcijų, man augalinė mityba ir patinka. Anksčiau pusbadžiu sėdėjau, o dabar valgau kiek noriu</p>

Oi kaip įdomu. Man dar tik pradžia nėštumo.. Bet jau dabar norisi maitintis samoningai - bet ko nekišti į burną.
Ankštinių jau kokią savaitę vengiu...nes kai valgiau, tai vaikščiodavau išpūstu pilvu unsure.gif O kokias daigintas sėklas valgote? Man kol kas tik grikius pavyksta suidaiginti biggrin.gif ir tai nelabai žinau su kuo juos valgyti..tai vienų pavalgau kaip užkanduką
Ar lietuvių kalba nėra informacijos apie augalinę mitybą nėštumo metu? kažkaip ir forumuose neaptinku bendraminčių (visos spurgas ir kepsnius valgo biggrin.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo soweluu: 12 spalio 2017 - 10:47
Augalinės mitybos neįsivaizduoju be ankštinių. Jei pūčia pilvą, reikia tiesiog naudoti prieskonius. Taip pat labai svarbu juos išmirkyti. Taip pat patariame mirkyti ir grūdus.
Padėtu asafetida, kuminai, kmynai, kalendra, imbieras, juodieji pipirai mirksiukas.gif Padeda tikrai, patikrinau.
Daiginu spindulines pupuoles dar. Tik daigintų ankštinių mūsų organizmui pakanka 1 a.š. per dieną (žalių). Iš jų taip pat galima virti sriubą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indonezija_: 13 spalio 2017 - 12:06
QUOTE(Indonezija_ @ 2017 10 13, 13:04)
Augalinės mitybos neįsivaizduoju be ankštinių. Jei pūčia pilvą, reikia tiesiog naudoti prieskonius. Taip pat labai svarbu juos išmirkyti. Taip pat patariame mirkyti ir grūdus.
Padėtu asafetida, kuminai, kmynai, kalendra, imbieras, juodieji pipirai  mirksiukas.gif Padeda tikrai, patikrinau.
Daiginu spindulines pupuoles dar. Tik daigintų ankštinių mūsų organizmui pakanka 1 a.š. per dieną (žalių). Iš jų taip pat galima virti sriubą.

Kas tai ta asafetida, niekad negirdejau smile.gif

Beje, ar kejena jus visos vartojat? Nuostabus dalykas sveikatai, kraujui
Atsakyti