Įkraunama...
Įkraunama...

2015m Kauno nuotakos

QUOTE(geggle @ 2015 05 28, 13:06)
Dar viesbutyje nebuvom, sia savaite ziedai priduoti ir del sukneles apsitarta su dizainere ax.gif

Yra dar kita kompanija kaip bites renginiai, jie irgi is vln, ju kaina: padavejas 50eur + kuras + vienos taures nuoma 0,29eur. bet nzn brangoka gal truputi, jei butu is kauno, tai uz kura bent nereiketu moketi ax.gif ir ju padavejas vilniuje maziau kainuoja, 40eur, o cia kadangi zmogui reikes dar pora val kelioneje sugaisti tai nuo 50eur sake butu.


Publikus Kaune tokia paslaugia siulo https://www.facebook...ikus.lt?fref=ts mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 05 28, 10:46)
bites renginiai vazineja po visa lietuva, pasiskambinkite jiems, gal laisvi ta diena? tik aisku neaisku kokia kaina bus? g.gif
o jau  viesbuti pasirinkot? bigsmile.gif

Tai va visai netiketai atradau, kad Kauno Viesbutyje ir Santakos Best Western'e su omni Id pasakiskos nuolaidos bigsmile.gif net 30-40%. Na mums geriau kur nors arciau rotuses, bet Kauno Viesbutukas labai grazus, puikus kambariai, liuksas dvieju erdviu, is nuotrauku labai gera nuomone susidariau smile.gif tik jei ji pasirinksim reiks transporto ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 05 30, 22:49)
Tai va visai netiketai atradau, kad Kauno Viesbutyje ir Santakos Best Western'e su omni Id pasakiskos nuolaidos bigsmile.gif net 30-40%. Na mums geriau kur nors arciau rotuses, bet Kauno Viesbutukas labai grazus, puikus kambariai, liuksas dvieju erdviu, is nuotrauku labai gera nuomone susidariau smile.gif tik jei ji pasirinksim reiks transporto ieskot  ax.gif

tai ar buvot kur nuėję pasiklausinėt kainų apžiūrėt kambarių? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos is kur uzsisakinejate papuosalus sau ir ziedu pagalveles? smile.gif
Atsakyti
neturiu ir dar net nežinau nieko apie žiedų pagalvėlę ir apie auskarus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 06 09, 12:06)
neturiu ir dar net nežinau nieko apie žiedų pagalvėlę ir apie auskarus doh.gif

rootha, o kas jus is viesbucio nuves i baznycia? ir po pietu atgal i viesbuti? gal samdysit masina su vairuotoju?
Atsakyti
liudininkai musu masina vairuos, o po visos sventes patys su ja grisim.
kad kosminės kainos masinu su vairuotojais, tiek daug laiko skirta paieskom auto su vairuotoju,kad net suknei ar kitiems reikalams tiek laiko neskyriau, nusispjoviau ir nusprendem vaziuot su savo auto blush2.gif
o jus jau issirinkot viesbuti? bigsmile.gif
Atsakyti
Dar neissirinkom, neprisiruosiam nuvaziuot doh.gif tai ryt prisesiu ir i keturis paskambinsiu, kurio salygos bus geriausios to ir vaziuosim apziuret smile.gif o tai kiek mazdaug ta auto su vairuotoju kainuoja? ax.gif

Beje, merginos, kokius jus batelius perkat? Ta prasme, kokios spalvos? Man prie vestuvines sukneles bateliai graziau nei basutes, todel ju is ieskau. Mano suknele bus pieno baltumo ilga, tai ieskau pieno baltumo bateliu arba kuno spalvos g.gif noreciau rast kuno, nes ir po vestuviu galesiu drasiai nesiot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 06 10, 21:48)
o tai kiek mazdaug ta auto su vairuotoju kainuoja? ax.gif

oho,drąsi tu tiek laukdama dėl viešbučio, mes kai domėjomės jau nelabai buvo iš ko ir rinktis mūsų datai, nors mūsų poreikiai kitokie buvo, tai gal tau lengviau bus..
o dėl auto, mums reikėjo 3-4val jo, neitin juos džiugino, kad tiek trumpai, todėl vienos val kaina būdavo nuo 40eur, bet kai kur kadangi trumpas laikas norėdavo minimalios sumos 150eur...
baskes jau turiu, aukšta platforma dailiai išblizgintas, bet dar ieškau antrų, nes bijau, kad koja pavargs su jom greit...
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Buvom grįžę trumpam į Lietuvą, tai apsitvarkėm šiek tiek reikaliukų thumbup.gif svarbiausias jų - suknelė jau kabo pas mamą namuose wub.gif suknelę siuvausi, tai rezultatas pranoko visus lūkesčius, atrodo gražiau nei įsivaizdavau tikrai wub.gif ax.gif
Buvom pasimatuoti žiedus, dar nėra baigti, bet jau matėsi kad bus tokie kokių norim, atsiimtim savaitę prieš vestuves smile.gif

Dar užsisakiau Amberton Cozy viešbučio liuksą naktį prieš vestuves, tai ten ir pasiruošime kartu ryte ax.gif persikėliau šukuoseną į 8 ryto (buvau užsirašiusi 9), tai labai gerai nes viešbutis už kampo nuo grožio salono thumbup.gif

Nusipirkau keliaraištį, bet nesu visai juo patenkinta, kažkoks grubokas, didokas, tai nė nežinau ar aš jį dėsiuos iš viso biggrin.gif

Mano bateliai plokšti, nude spalvos, lakuoti, labai gražiai žiūrisi prie suknės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2015 06 11, 09:37)
oho,drąsi tu tiek laukdama dėl viešbučio, mes kai domėjomės jau nelabai buvo iš ko ir rinktis mūsų datai, nors mūsų poreikiai kitokie buvo, tai gal tau lengviau bus..
o dėl auto, mums reikėjo 3-4val jo, neitin juos džiugino, kad tiek trumpai, todėl vienos val kaina būdavo nuo 40eur, bet kai kur kadangi trumpas laikas norėdavo minimalios sumos 150eur...
baskes jau turiu, aukšta platforma dailiai išblizgintas, bet dar ieškau antrų, nes bijau, kad koja pavargs su jom greit...

Tai kad visi keturi viesbuciai laisvi is kuriu renkames biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Pukšt @ 2015 06 11, 18:55)
Sveikutės smile.gif

Buvom grįžę trumpam į Lietuvą, tai apsitvarkėm šiek tiek reikaliukų thumbup.gif svarbiausias jų - suknelė jau kabo pas mamą namuose  wub.gif suknelę siuvausi, tai rezultatas pranoko visus lūkesčius, atrodo gražiau nei įsivaizdavau tikrai  wub.gif  ax.gif
Buvom pasimatuoti žiedus, dar nėra baigti, bet jau matėsi kad bus tokie kokių norim, atsiimtim savaitę prieš vestuves smile.gif

Dar užsisakiau Amberton Cozy viešbučio liuksą naktį prieš vestuves, tai ten ir pasiruošime kartu ryte  ax.gif persikėliau šukuoseną į 8 ryto (buvau užsirašiusi 9), tai labai gerai nes viešbutis už kampo nuo grožio salono  thumbup.gif

Nusipirkau keliaraištį, bet nesu visai juo patenkinta, kažkoks grubokas, didokas, tai nė nežinau ar aš jį dėsiuos iš viso biggrin.gif

Mano bateliai plokšti, nude spalvos, lakuoti, labai gražiai žiūrisi prie suknės smile.gif

Kada jusu vestuves? wink.gif ir jei ne paslaptis kiek mokesite Amberone uz liuksa? Nes mes irgi prie jo labiausiai linkstam smile.gif Ploksti bateliai, tai be kulno? kur pirkot? LT?
Beje, kas siuvo suknele? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 11 birželio 2015 - 21:24
QUOTE(geggle @ 2015 06 11, 22:21)

Kada jusu vestuves? wink.gif ir jei ne paslaptis kiek mokesite Amberone uz liuksa? Nes mes irgi prie jo labiausiai linkstam smile.gif Ploksti bateliai, tai be kulno? kur pirkot? LT?
Beje, kas siuvo suknele? ax.gif


Rugpjucio 7d. wink.gif uz liuksa €110 ir plius emem draugam dvivieti dar tai is viso uz abu gavosi €175 smile.gif cia su pusryciais smile.gif mums patogiausia buvo senamiesty.. Skambinau dar del vieno buto siandien, bet labai gaila, buvo uzimtas unsure.gif

Aha, ta ir turejau omeny - lygiapadziai, nezinau kodel parasiau ploksti biggrin.gif pirkau New Look parduotuvej Airijoje smile.gif

Suknele mano siuvo dizainere Jovita Valaite smile.gif
Atsakyti