Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių namai

Apklausa: Ar esat močiutė? (83 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(mentas @ 2015 08 21, 13:26)
o as sedziu,i sm neilendu ir net nezinau kad cia kazkoks judejimas....

Koks te judejimas. Daug triuksmo del nieko. Zadejom nusilakt, o likom prie sauso istatymo
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2015 08 21, 09:53)
Pirmą kartą gyvai susitikome, o atrodo, lyg šimtą metų pažįstu  thumbup.gif
Kai ateisi į facebook, pasisakyk  biggrin.gif

Ne vienus metus ir pažįstamos, o ir daugiavaikės, čia tokia superinė kategorija bigsmile.gif . Man irgi buvo labai smagu. Nuo snukiaknygės laikykit mane atokiau, nes namai ir taip voratinkliais apaugę tongue.gif .
QUOTE(rug @ 2015 08 21, 19:56)
Koks te judejimas. Daug triuksmo del nieko. Zadejom nusilakt, o likom prie sauso istatymo

Čia dabar blink.gif , tai kas neleido gramą padaryt?
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 08 21, 19:28)
Ne vienus metus ir pažįstamos, o ir daugiavaikės, čia tokia superinė kategorija bigsmile.gif . Man irgi buvo labai smagu. Nuo snukiaknygės laikykit mane atokiau, nes namai ir taip voratinkliais apaugę tongue.gif .

Čia dabar blink.gif , tai kas neleido gramą padaryt?


aš dar pagundysiu truputuką biggrin.gif
eik į mano facebook profilį (paprašyk, kad dukrelė nueitų) ir pamatysi pasakojimą apie kelionę wink.gif
Atsakyti
Faina fotografes kelione. Tos fotkes kokios. O prisigyre cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata* @ 2015 08 21, 08:53)

Pirmą kartą gyvai susitikome, o atrodo, lyg šimtą metų pažįstu  thumbup.gif
Kai ateisi į facebook, pasisakyk  biggrin.gif
jo, UNA tokia wub.gif


QUOTE(rug @ 2015 08 21, 18:56)
Koks te judejimas. Daug triuksmo del nieko. Zadejom nusilakt, o likom prie sauso istatymo
visi planai sugriuvo, visą atsakomybė ant Natos gulasi, prostavliaetsia kitą sav. bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2015 08 22, 09:31)
jo, UNA tokia  wub.gif
visi planai sugriuvo, visą atsakomybė ant Natos gulasi, prostavliaetsia kitą sav.  bigsmile.gif  lotuliukas.gif


nu ok, galit verst ant manęs cool.gif
Pažiūrėjau orus kitai savaitei - trečiadienį-ketvirtadienį lietus pranašauja, tai galim tiktis tom dienom, nes gražiu oru, nesinori užsidarinėt ax.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
kaip smagu tema dar gyva 4u.gif
Atsakyti
Nata, vis sakau parasysiu cool.gif
Kad jau nukreipei Una i FB nuotrauku ziuret, tai rasau cia laugh.gif .


Parodziau tavo Kretos nuotraukas draugytei. Ziurejo su pasimegavimu wub.gif .
Vienoj nuotraukoj kokia tai bricka nufotkinai, tai jin sako - o kur vaznyciotojas? O vdrug mano pusbrolis lotuliukas.gif . Nu jis ne vienas ten vezioja, bet nu o vdrug cool.gif lotuliukas.gif .
Tai va kitakart ir zmoniu i kadra paimk biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2015 09 03, 22:33)
Kad jau nukreipei Una i FB nuotrauku ziuret, tai rasau cia laugh.gif .

Ir pažiūrėjau tongue.gif . Labai gražios wub.gif . Mano dukružė net susinervino, kad tokių grožių nematė, kai Kamanose lankėsi. Gavau paaiškinti, kad turi reikšmės sezonas ir, be abejo, akys, kurios žiūri biggrin.gif .

Ar įsivaizduojat tokią nesąmonę - dukra antrą kartą serga vėjaraupiais doh.gif . Smagi rugsėjo pradžia. Praėjo lygiai dvi savaitės nuo vizito į sveikatos centrą pažymos mokyklai, štai ir turim dovanėlę - prailgintas vasaros atostogas.
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2015 09 03, 19:49)
Ar įsivaizduojat tokią nesąmonę - dukra antrą kartą serga vėjaraupiais doh.gif . Smagi rugsėjo pradžia. Praėjo lygiai dvi savaitės nuo vizito į sveikatos centrą pažymos mokyklai, štai ir turim dovanėlę - prailgintas vasaros atostogas.

Imunitetas nesusidaro, jei labai lengvai praserga. Gal cia tas atvejis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2015 09 03, 23:07)
Imunitetas nesusidaro, jei labai lengvai praserga. Gal cia tas atvejis? g.gif

Mano visi lengvai sirgo mastau.gif . Dėl vieno ypatingai bijojau, nes vos keli spuogeliai buvo, bet kai mažoji sirgo, po kurio laiko vyriausios dukros mažiukas, tai jisai neužsikrėtė, nors ėjo padėt seseriai prižiūrėt. O va šita sau turi. Temperatūros nėra, bet beria jau trečią dieną. Gėda pasakyt, bet pirmą dieną buvau persiutus - tik nuėjo į mokyklą, jau kažkokie parazitai suėdė blush2.gif ! Bet kitą dieną jau aiškiai pasimatė, kad vėjaraupiai. Gerai bent, kad dabar, o ne kada nors suaugus ar besilaukdama.
Atsakyti
šią vasarą sirgom vėjaraupiais. 3 iš 4, mažiausioji sunkiausiai su 40 temperatūra ir panašiai. o vyriausia taip ir nesupratau, ar sirgo, ar ne.. buvo lyg atsiradę spuogelių, bet ir pranyko, į akivaizdžius vėjaraupius neišvirto.. Gydytoja sako, netikiu, kad neužsikrėtė - visas darželis sirgo, brolis su sesėm sunkiai, o jie gi kartu visame kame. tai ir nežinau, gal reiks kažkada tyrimą padaryt, ar persirgo, ar ne.
Atsakyti