Įkraunama...
Įkraunama...

Šunų dresūra

QUOTE(saintlina @ 2018 05 02, 11:25)
na va, šuniuką - tiesiog puikų - jau turim  wub.gif
Nuo kokio amžiaus jau reiktų ieškotis dresuotojo?

Nelygu kokia veisle, koks ciuciuko charakteris ir t.t. Realiai nuo 3-4 menesiu galima pradet dresura, bet logiskiausia nuo pusmecio.
Be to iki tol ir namuose reik po biski prie tvarkos pratint: kad zinotu savo vieta ir nors kiek suvoktu kas galima, o ko nelabai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2018 05 03, 10:09)
Nelygu kokia veisle, koks ciuciuko charakteris ir t.t. Realiai nuo 3-4 menesiu galima pradet dresura, bet logiskiausia nuo pusmecio.


tai nuo pasirinkimo nenukrypom - kolis smile.gif charakteris kol kas super, jokio blogo žodelio negaliu pasakyt. Protingas šuniukas, greit mokosi wub.gif
Atsakyti
Sveiki. Tik pradzia su siuo isdykeliu. Jam 5 men. Komandas tokias kaip: sesti, gulti, labas, balsas greit perprato. Einant pasivaikscioti nesitampo. Nuosavoje valdoje laksto laisvai, bet jei pavyksta istrukti pro vartus tai skuodzia neatsisukdamas, nekreipia i savo varda ir i saukima pas mane. Komanda "pas mane" namu teritorijoje puikiai supranta 🤔

Papildyta:
QUOTE(Basakojė @ 2019 04 22, 11:20)
Sveiki. Tik pradzia su siuo isdykeliu. Jam 5 men. Komandas tokias kaip: sesti, gulti, labas, balsas greit perprato. Einant pasivaikscioti nesitampo. Nuosavoje valdoje laksto laisvai, bet jei pavyksta istrukti pro vartus tai skuodzia neatsisukdamas, nekreipia i savo varda ir i saukima pas mane. Komanda "pas mane" namu teritorijoje puikiai supranta 🤔

Atrodo foto keliu, bet kazkodel nerodo 🤔
Atsakyti

labai džiugu , kad tema atgijo . šaunu , kad augintinis jau moka komandų , tik reikėtų pradėti atidirbinėti komandą "pas mane" įvairiomis sąlygomis . svarbiausia , kad šuo iš atėjimo išloštų , o ne praloštų .

Atsakyti