Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 5

QUOTE(Luety @ 2017 08 18, 18:01)
.
Siut nemoku,o ir masinos siuvimo neturiu,man mielesni nerti,o dar maciau Instagramoj megztus virbalais,labai israiskingai atliktos visos kuno linijos ir veidas,nosis suformuota ,bet schemom nesidalina,arba as nemoku rast.

Siuvimo masina turiu, bet źaisliukus siuvu rankomis. Smulkios detales, su masina nepatogu. Bet greitesnis rezultatas nei mezgant ar neriant. Ir skaiciuoti nereikia, kad porines dalys vienodos gautusi smile.gif Cia tinginio filosofija...Truputi mokiausi Valdorfo leliu gamybos, kaip formuoti galvas. Labai patiko. Jei kam idomu, daugiau zaisliuku esu ikelusi siutu zaislu temoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 19 rugpjūčio 2017 - 08:55
QUOTE(Viksė @ 2017 08 19, 07:52)
Siuvimo masina turiu, bet źaisliukus siuvu rankomis. Smulkios detales, su masina nepatogu. Bet greitesnis rezultatas nei mezgant ar neriant. Ir skaiciuoti nereikia, kad porines dalys vienodos gautusi smile.gif Cia tinginio filosofija...Truputi mokiausi Valdorfo leliu gamybos, kaip formuoti galvas. Labai patiko. Jei kam idomu, daugiau zaisliuku esu ikelusi siutu zaislu temoje.

Na smagu,Vikse,kad tau patinka siuti zaislai,bet man mielesni nerti.Tiesiog kaifuoju darydama projekta,bet laiko mazoka,sodas atima daug,laukia vienai anukei nebaigtas paltukas rudeniui,kitai moherinuke suknia,o as noriu zaisliukus nert. ax.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti

Čia labai daug schemų ir nereikia nieko pirkti.

https://vk.com/id275442730

Atsakyti

Va jums avytė

https://vk.com/doc31...42295a09a82c75e

Atsakyti

Laba diena,o kaip padaret skruzdeliukui kojytes? Man reikia pagaminti Zipi i darzeli.

Atsakyti

Žalias skruzdėliukas darželio pamokėlėms
e5fa5b73a81d.jpg
3fca715d82d1.jpg

Kaip padaret va šitas kojytes?

Atsakyti

Vat ko tenka griebtis, kai užleki ant borto ir nemoki pati padangos pasikeist :D

zipis-sm.png

Labai grazus,as toki pat prisizadejus padaryti, o kaip padaret sparnus ir kojas?

Atsakyti

Labai grazus,as toki pat prisizadejus padaryti, o kaip padaret sparnus ir kojas?

Nekenciu naujos versijos,bet kitaip neleidzia atsakyt.

Kojytes reikia islenkt is dvigubos vielos ir perkist per pilveli dar jo neprikimsus kamsalu.Tada prikimst ir kamsalu,kojytes tampriai apsukt neriamu siulu gerai ji pritvirtinant pilvelyje.Tas pats ir su sparneliais.Islenkt is vielos ir prakist pro nekimsta kuneli,prikimst kuneli,o tada apsukt sparnelio krastus,tuo paciu juos perveriant siula skersai nuo vieno krasto i kita,kad susidarytu voratinkliukas.As taip galvoju.Bandykit rusiskai ivest pintereste ir pasiieskot,turetu but schemu.

Atsakyti

Nekenciu naujos versijos,bet kitaip neleidzia atsakyt.

Kojytes reikia islenkt is dvigubos vielos ir perkist per pilveli dar jo neprikimsus kamsalu.Tada prikimst ir kamsalu,kojytes tampriai apsukt neriamu siulu gerai ji pritvirtinant pilvelyje.Tas pats ir su sparneliais.Islenkt is vielos ir prakist pro nekimsta kuneli,prikimst kuneli,o tada apsukt sparnelio krastus,tuo paciu juos perveriant siula skersai nuo vieno krasto i kita,kad susidarytu voratinkliukas.As taip galvoju.Bandykit rusiskai ivest pintereste ir pasiieskot,turetu but schemu.

Ačiū  :)​ o jo kuna kaip geriau vientisa nerti? Galva kaip suprantu atskirai nunerta ir prisiuta prie kuno? Dar niekad neneriau be schemos, ziuresiu kas cia man gausis. Ir einu dar pasiieskoti, gal rasiu ka panasaus ssu schema.

Atsakyti

Ačiū  :)​ o jo kuna kaip geriau vientisa nerti? Galva kaip suprantu atskirai nunerta ir prisiuta prie kuno? Dar niekad neneriau be schemos, ziuresiu kas cia man gausis. Ir einu dar pasiieskoti, gal rasiu ka panasaus ssu schema.

 


http://gorobchyk.in....akha-kryuchkom/

Atsakyti
Kojas dariau taip kaip paaiškino Luety. Ačiū. Tik ne iš vielos. Pas vyra radau pūkuotų lanksčių pagaliukų pypkei valyti. Tokių pat yra Gerose akyse visokių spalvų, skirtų rankdarbiams. Kūną nėriau ištisai siaurindama ir platindama
[
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 24 rugsėjo 2017 - 07:07
Sveikutes,

naujas parsiukas Kriukriukas

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti