Įkraunama...
Įkraunama...

Megzti, nerti žaislai 5

Aš irgi neriu ir anūkei, ir pardavimui, ir dovanoms. Parduodu praktiškai už savikainą+keli eur. Tai nėra mano pragyvenimo šaltinis. Man užtenka, kad medžiagos atsiperka. Nes nerti norisi. O kur tuos žaislus dėti? Ir nesuku galvos kai sako, kad nusipiginu. Kiekvienam savo smile.gif. Mano mėgstamiausi siūlai Coton gold. Ir storis geras, ir spalvų pasirinkimo yra. Ir kaina nesikandžioja. Čia paskutinis darbelis pagal užsakymą. vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Grazus Vikse tavo darbeliai ir as tikrai nepardavineciau ju uz savikaina,man gaila laiko,sunaudoto neriant,kad ir labai smagiam darbui.Kad nert tik uz savikaina,as geriau iesociau naudingesnio uzsiemimo,spa,sortas,knyga paskaityt.nes betikslis darbas nert uz siulu savikainaPacios kaltos tame.
Atsakyti
Aš pagal užsakymą nedaryčiau dėl labai paprastos priežasties, neriu tik tada, kai yra ūpo, kartais vašelio į rankas nepaimu metus ir daugiau, tai jei gaučiau užsakymą kai nėra ūpo nert, būtų kančia nert per nenoriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2018 10 26, 14:15)
Aš pagal užsakymą nedaryčiau dėl labai paprastos priežasties, neriu tik tada, kai yra ūpo, kartais vašelio į rankas nepaimu metus ir daugiau, tai jei gaučiau užsakymą kai nėra ūpo nert, būtų kančia nert per nenoriu biggrin.gif

Kai nėra ūpo nerti, tai ir užsakymų nepriimu smile.gif O pasportuoti, pakeliauti, knygą paskaityti (skaitau labai daug) laiko ir šalia nėrimo randu. Bet, kaip sakiau, kiekvienas daro taip kaip nori. Ir man smagiai veiklai net už savikainą, laiko negaila. Spėju ir kaltės prieš nieką nejaučiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2018 10 26, 13:22)
Kai nėra ūpo nerti, tai ir užsakymų nepriimu smile.gif O pasportuoti, pakeliauti, knygą paskaityti (skaitau labai daug) laiko ir šalia nėrimo randu. Bet, kaip sakiau, kiekvienas daro taip kaip nori. Ir man smagiai veiklai net už savikainą, laiko negaila. Spėju ir kaltės prieš nieką nejaučiu smile.gif


Sekmes dirbant tusciai darba.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2018 10 26, 14:28)
Sekmes dirbant tusciai darba.

Ačiū smile.gif Nelaikau tai tuščiu darbu.
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2018 10 26, 15:22)
Kai nėra ūpo nerti, tai ir užsakymų nepriimu smile.gif O pasportuoti, pakeliauti, knygą paskaityti (skaitau labai daug) laiko ir šalia nėrimo randu. Bet, kaip sakiau, kiekvienas daro taip kaip nori. Ir man smagiai veiklai net už savikainą, laiko negaila. Spėju ir kaltės prieš nieką nejaučiu smile.gif

Viskas gerai yra, kiekvienam savo. Aš tai žiūrint kam, jeigu žmogus patinka, negaila žaislą ir padovanot, nesuku galvos dėl pinigų ir įdėto darbo biggrin.gif
Atsakyti
Dovanos vyro draugų vaikams
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Aš pas jus vėl su klausimu ax.gif gal kuri neriate žaisliukus iš labai storų siūlų? Superbulky, 6 nr. Turiu tokį projektą ir labai norisi pabandyti, tačiau nerandu, kur pirkti tokių siūlų. Internetinėse parduotuvėse (lt ir ne lt) randu, tačiau labai jau brangus siuntimas blink.gif lionbrand ir iceyarn firmų gražių tokių siūlų yra (mielų 4u.gif) tačiau kaip minėjau siuntimas dvigubai, trigubai ir dar daugiau brangesnis nei patys siūlai. Tai dėl vieno, dviejų kamoliukų pabandymui tiek mokėti gaila.. ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaret @ 2019 01 05, 08:45)
Sveikos merginos smile.gif

Aš pas jus vėl su klausimu  ax.gif gal kuri neriate žaisliukus iš labai storų siūlų? Superbulky, 6 nr. Turiu tokį projektą ir labai norisi pabandyti, tačiau nerandu, kur pirkti tokių siūlų. Internetinėse parduotuvėse (lt ir ne lt) randu, tačiau labai jau brangus siuntimas  blink.gif lionbrand ir iceyarn firmų gražių tokių siūlų yra (mielų  4u.gif) tačiau kaip minėjau siuntimas dvigubai, trigubai ir dar daugiau brangesnis nei patys siūlai. Tai dėl vieno, dviejų kamoliukų pabandymui tiek mokėti gaila.. ačiū  4u.gif

Labutis,

mano nuomone,is tokiu storu siulu zaislas atrodys grubus,Ar ne geriau tokiu atveju nert is pliusiniu vadinamu siulu.Ju yra pirkt kiekvieno miesto siulu parduotuvese,be to jie graziai gula zaisluose ir yra svelnus ir megiami vaiku.Storis ju toks pats,kaip jusu minetu,zinoma nerimas nera lengvas,nes ju neisardysi,bet toks butu mano patarimas.
Atsakyti
Ačiū labai smile.gif apie šiuos siūlus nepagalvojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaret @ 2019 01 05, 10:45)
Sveikos merginos smile.gif

Aš pas jus vėl su klausimu  ax.gif gal kuri neriate žaisliukus iš labai storų siūlų? Superbulky, 6 nr. Turiu tokį projektą ir labai norisi pabandyti, tačiau nerandu, kur pirkti tokių siūlų. Internetinėse parduotuvėse (lt ir ne lt) randu, tačiau labai jau brangus siuntimas  blink.gif lionbrand ir iceyarn firmų gražių tokių siūlų yra (mielų  4u.gif) tačiau kaip minėjau siuntimas dvigubai, trigubai ir dar daugiau brangesnis nei patys siūlai. Tai dėl vieno, dviejų kamoliukų pabandymui tiek mokėti gaila.. ačiū  4u.gif

Atkapsčiau 2014 metų temos savo daryto žaislo foto, manęs paprašė nunert naujagimiui dovanų meškutį, per klaidą užsisakiau labai storus siūlus, ir neužteko man jų, reikėjo pakartotinai užsisakyt, esu pastebėjus, jei siūlai storesni, daugiau susinaudoja kamuoliukų. Rezultatas toks:
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka
Perku siūlus iš loveknitting.com arba iš woolwarehouse.co.uk, loveknitting nuo 50 eur siuntimas nemokamas bent jau į Airiją, kaip į Lt nežinau, bet jei jums tik poros kamuoliukų reikia, tai neapsimoka pirkt
Atsakyti