Įkraunama...
Įkraunama...

Apsukrios kambarinės

Na, ar kas nors žiūri naują sezoną? Kaip pirmoji serija? 4u.gif
Atsakyti
Zinoma, mane labiausiai nustebino naujas lavonas ir labiausiai gaila, kad tikriausiai del to apkaltins vargse Rosie 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 06 13, 18:16)
Zinoma, mane labiausiai nustebino naujas lavonas ir labiausiai gaila, kad tikriausiai del to apkaltins vargse Rosie  4u.gif

na man rodos kaltas bus spensas, nes juk jis atgaves atminti uz gerkles ja griebe per vakareli prie visu zmoniu, tai kaip ir pagrindinis itariamasis, bet is tiesu kas nuzude tai klaustukas, vel bus koks zmogus kuris atrodo kaip ne prie ko
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2016 06 01, 08:34)
Susimaisysim ar Desperate Housewives ar Devious Maids ziurim  lotuliukas.gif

As irgi pradejau galvo0ti ir nelabai pamenu ka ten paskutineje serijoje rode. Paziurejus i aktoriu sarasa kiek seriju vaidina, supranti, ka isgelbes ka ne. IR nujauciu ka is pagrindiniu veikeju gali nuzudyti, bet kazkaip neitiketina, kad pagrindi nuzudytu!!! OMG! Tikrai.. bet reikejo man nosi kisti, dabar visa idomuma susigadinau..

as tai nesicekavinu, kad to ziurejimo malonumo nesugadint biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pagaliau ir as atradau laiko paziuret pirma serija. Man kazkodel pirma mintis sove, kad zudikas bus tas naujas veikejas - filmu studijos savininkas biggrin.gif
Atsakyti
Naujas sezonas išėjo? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 06 15, 21:45)
Pagaliau ir as atradau laiko paziuret pirma serija.


o kuri nors pas mus transliuojanti TV rodo naują sezoną? Ankstesnius sezonus Fox Life rodė, dabar nematau g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 06 16, 17:36)
o kuri nors pas mus transliuojanti TV rodo naują sezoną? Ankstesnius sezonus Fox Life rodė, dabar nematau  g.gif

As tai nelegaliai ziuriu per filmai.in blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2016 06 16, 19:46)
As tai nelegaliai ziuriu per filmai.in blush2.gif


aš nemėgstu per kompą žiūrėt smile.gif laukiu, kol TV rodys smile.gif
Atsakyti
tai per tv dar 3 neparode, ar klystu? o uzsieny katik 4 pradejo rodyt, tai LT uz poros metu tik parodys tai ka mes dabar matom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo as**: 16 birželio 2016 - 20:28
QUOTE(as** @ 2016 06 16, 21:28)
tai per tv dar 3 neparode, ar klystu? o uzsieny katik 4 pradejo rodyt, tai LT uz poros metu tik parodys tai ka mes dabar matom


tai LT irgi ne tik lietuviški kanalai transliuojami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 06 16, 20:04)
aš nemėgstu per kompą žiūrėt smile.gif laukiu, kol TV rodys smile.gif

Rodo berods per kazkoki Lifetime kanala sita sezona.
Atsakyti