Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (8)

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 13:33)

Dabar da upada kovos už tą Mią iš principo, nors net nepatiko lotuliukas.gif



Korektūros klaida, persiprašau doh.gif blush2.gif Turėjo būti ne Mija nepatiko, bet Mijai (daina) nepatiko.
O finalinis Mijos atlikimas man visai neblogas buvo.

Aš tai nekovosiu, turiu ką veikti ir be to. Nes kai kurie žmonės jausis iš principo teisūs (nežinau, turiu spėjimų, kad čia ir trolinimu galima pavadinti), kas ir ką jiems besakytų.

Jau penkti metai diskutuoju EV temoje. Ir labai smagiai pasijuokdavom. Užtai dėl senų įpročių čia traukia. Bet įpročius teks keisti doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 24, 13:38)
Taip, jis dainavo  smile.gif
Laida "Dvi žvaigždės"  smile.gif  Netgi Ciciną (na ne savo pasirinkimu , aišku  biggrin.gif ).  Būtent to įrašo nėra, ištrinta. Bet yra kitų.
Aš sakiau, kad This Time Juodsnukiui netiktų. Bet Not Perfect galėjo tikti puikiai.

Pop rock ir heavy metal nėra tapatu, jei dar nesupratot  mirksiukas.gif
O šiek tiek lengvesnio roko EV scenoje gali labai puikiai suskambėti.
------
Nereikia juodinti, aš ne akla  smile.gif
O skaičiau ir jo pasvarstymus prieš tai. Taip pat Zilnio pasvartymus apie Not Perfect, kai tik ją išgirdo. Aš labai daug diskusijų skaičiau. Žmonių, kurie tikrai išmano apie muziką. Kai kuriuos iš jų nuolat seku FB.

Apie kokį pop rock šnekat? Lubio dainą? Nesakiau, kad tapatu, juk paminėjau heavy metal/hard rock, tai aišku, kad turėjau omeny, kad Juodsnukio balsas tinkamas sunkesnei muzikai.

Na, jei skaitėt, tai nėra ko ginčytis dėl dainos ir atlikėjų derėjimo. Zilnys man patinka ir tikrai nemanau, kad jis korumpuotas.

QUOTE(Monteverte @ 2015 02 24, 13:41)
Jis ir Ritčik mums kaip kažką tokio įbruko ir ką? biggrin.gif Mamontovas buvo kažkas iki maždaug 2004-ųjų, dabar jis tik pervargęs žmogelis smile.gif

Ne taip seniai buvau jo koncerte. Kad tik visi būtų tokie pervargę biggrin.gif

Tai ko nerėkiat, kad Ritčik daina buvo per sudėtinga eurovizijai? laugh.gif Kaip dabar apie praėjusių metų dainą kalbat.

Nežinau, kaip jūs, bet aš jau atsikandau tų lėtų, lyriškų, melancholiškų dainų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 24 vasario 2015 - 13:55
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 13:50)
Apie kokį pop rock šnekat? Lubio dainą? Nesakiau, kad tapatu, juk paminėjau heavy metal/hard rock, tai aišku, kad turėjau omeny, kad Juodsnukio balsas tinkamas sunkesnei muzikai.



Sorry, leisiu sau neatsakyt. Nes tos diskusijos jau gerokai beprasmės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 13:50)
Tai ko nerėkiat, kad Ritčik daina buvo per sudėtinga eurovizijai? laugh.gif Kaip dabar apie praėjusių metų dainą kalbat.

Nežinau kaip jūs, bet aš jau atsikandau tų lėtų, lyriškų, melancholiškų dainų.

Aš ir nesižavėjau Ritčik smile.gif Buvau nustebusi tada Mamontovo pozicija. Po to kai pamačiau kaip jis smunka, ką pats kuria, tai ir nebestebino jau jis manęs daugiau.

O Attention buvo lėta? biggrin.gif mirksiukas.gif Aš tai iš viso manau, kad mūsų šalis nėra tokia daininga kaip lietuviams atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 02 24, 13:57)
Aš ir nesižavėjau Ritčik smile.gif Buvau nustebusi tada Mamontovo pozicija. Po to kai pamačiau kaip jis smunka, ką pats kuria, tai ir nebestebino jau jis manęs daugiau.

O Attention buvo lėta? biggrin.gif  mirksiukas.gif Aš tai iš viso manau, kad mūsų šalis nėra tokia daininga kaip lietuviams atrodo biggrin.gif

Ne lėta. Attention šiaip jau man labiau patiko nei Montvydo. Bet ji nebuvo linksma.

Ir nežinau, apie kokį Mamontovo nuosmukį kalbat:
https://www.youtube....h?v=nPtWT_IN95U
https://www.youtube....h?v=qbjHfWN0YI4
wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pink Pepper: 24 vasario 2015 - 14:14
Peržiūrėjau šiandien dar kartelį eurovizijos atrankos finalą, tai atmetus visas simpatijas ir antipatijas, manau visai neprasta daina bus, tik kad Monikai reikėtų nemažai pasistengti, nes kai kuriose vietose jos balsas labai jau silpnokai skambėjo g.gif

Ir šiaip, apskritai pagalvojau dabar, jutūbėje prasukinėdama eurovizines dainas, kad visai neprastas dainas Lietuva siuntė biggrin.gif Man asmeniškai labai patiko ir Sašenko, ir Pojavio (bet tik pačioj Eurovizijoj, o ne atrankoje su tuo juokingu fraku), Skamp, Montvydo, Jeronimo Miliaus dainos. Dzin, kad Europa nesuprato, pati kalta biggrin.gif Svarbu man tuo metu beklausant šiurpuliukai kūnu begiojo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Pepper @ 2015 02 24, 13:26)

Kad jau prakalbot apie Mamontovo nuomonę, tai jo pasisakymas dar prieš kelias savaites buvo, kad geriausias variantas yra "This time" su Vaidu ir Monika. cool.gif

prašom neiškraipyt žodžių jum patinkančia linkme doh.gif jis sakė, kad tą dieną jie buvo geriausi.. rolleyes.gif ir tada prieš porą savaičių būtent taip ir sakė, jei rinktume šiandien, turėtų važiuoti šitas duetas... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 14:44)
prašom neiškraipyt žodžių jum patinkančia linkme doh.gif jis sakė, kad tą dieną jie buvo geriausi.. rolleyes.gif ir tada prieš porą savaičių būtent taip ir sakė, jei rinktume šiandien, turėtų važiuoti šitas duetas... rolleyes.gif

Ir kas pasikeitė po tos laidos? Atsirado naujų dainų ar atlikėjų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 24, 13:49)


Jau penkti metai diskutuoju EV temoje. Ir labai smagiai pasijuokdavom. Užtai dėl senų įpročių čia traukia. Bet įpročius teks keisti  doh.gif

drinks_cheers.gif nekyla ranka čia rašyt, o tokia pozityvi tema buvo.
Atsakyti
beje, ne tik man Monika nepatinka, pasiskaičiau užsieniečių atsiliepimus youtube:

"they have changed the song and not for the better - if you listen to Vaidas's solo version, the point where they repeat 'Love, Love" is in a higher register and sung much more forcefully. I hate to say it, but apart from the cute kiss in the middle of the song, this really should have been Vaidas taken it to Vienna as a solo song. He has the charm, looks, a great smile and a great voice - he's the whole package. I feel bad saying this, but Monika doesn't add anything to the song - they need to revise it again to make it more dynamic with a few key changes."

"Woman's voice is very annoying. Man better looking and has better voice. Man should sing alone."
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2015 02 24, 13:49)
Aš tai nekovosiu, turiu ką veikti ir be to. Nes kai kurie žmonės jausis iš principo teisūs (nežinau, turiu spėjimų, kad čia ir trolinimu galima pavadinti), kas ir ką jiems besakytų.

Jau penkti metai diskutuoju EV temoje. Ir labai smagiai pasijuokdavom. Užtai dėl senų įpročių čia traukia. Bet įpročius teks keisti  doh.gif

Tikrai tiesa. Jei nevarai tandemu su visais, tai reiškias, trolini doh.gif Įdomu, kad patyčios iš dalyvių neužkliuvo. Kad pačios nemokate priimti kitos nuomonės, užtai ir prasideda diskusijos.

Sorriukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 02 24, 16:39)
beje, ne tik man Monika nepatinka, pasiskaičiau užsieniečių atsiliepimus youtube:

"they have changed the song and not for the better - if you listen to Vaidas's solo version, the point where they repeat 'Love, Love" is in a higher register and sung much more forcefully.  I hate to say it, but apart from the cute kiss in the middle of the song, this really should have been Vaidas taken it to Vienna as a solo song.  He has the charm, looks, a great smile and a great voice - he's the whole package.  I feel bad saying this, but Monika doesn't add anything to the song - they need to revise it again to make it more dynamic with a few key changes."

"Woman's voice is very annoying. Man better looking and has better voice. Man should sing alone."


Taigi ne visi akli ir kurti biggrin.gif Man dainoje tas priedainio ,,nužeminimas" irgi tą dainą baisina labai.
Atsakyti