Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno oro uostas (Karmėlava)

Na taip, nepasignčysi, turėtų rūpintis klientais, bet kad jie, matyt, galvoja, kad nepasinaudosi tu pasinaudos kazkas kitas.
Man tai kuitas dalykas baisiausiai nepatinka, į Kauno oro uostą nėra nei vieno miesto autobuso (arba bent jau pernai nebuvo), tai teko važiuot su autobusu važiuojančiu į Jonavą, prašyt, kad sustotų, galų gale vilktis su visu lagaminu iki oro uosto per vietinių gyventojų žąsų Š... (neperdedu, jos ten daro tiesiai ant šaligatvio). Tiesa prie bagažo gramų nesikabinėjo (bet aš ir neviršyjau leistino svorio) ir net gi pridavus bagažą dar leido eit pasivaikščiot kur nors (nors ten ir nėra kur eit vaikščiot). Tai va, mano manymu, didžiausias to oro uosto trūkūmas, kad nėra jokio miesto tansporto.
Atsakyti
Hm... g.gif Bijau pameluoti, bet mačiau miesto autobusus prie oro uosto Karmėlavoj. Tikrai mačiau blink.gif
O dėl klientų aptarnavimo, tai bandyčiau spėti, kad geriau n keleivių lėktuve, kurie laiku nuskris, ten kur nori, negu vienas patenkintas keleivis, kurį pavėlavusį į registraciją, įleidai į lėktuvą tokiu būdu sulaikydamas skrydį bent pusvalandžiui ir suerzinai tuos n keleivių g.gif
Aš ir Rynair'u nesiskundžiu schmoll.gif Žinau, kad už tiek kiek moku negausiu superinio aptarnavimo ir pan, todėl jo ir nelaukiu, o nesulaukus ir nenusiviliu. Užtat smagiau būna, kai gražiai elgiasi smile.gif Tik niekaip nepriprantu, kad valgyt neduoda blush2.gif
Išvada: jautresni žmonės skraidykit į Vilnių su LAL ar BA ir už savo pinigelius gausit malonų bei kokybišką aptarnavimą ir pavalgyt lotuliukas.gif O taupantys pinigėlius ir skraidantys "papigiai"-pasiruoškit blogiausiam mirksiukas.gif
lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Na matai, aš skridau pernai vasaros pradžioje, o tada dar jokie Ryanair nebuvo pradėję skraidyt iš Kauno, buvo tik turistiniai reisai į Turkiją ir Tunisą (gal ir dar kur nors), tai, matyt, miesto valdžia ir nematė reikalo leisti miesto transportą iki oro uosto, na bet gal per daugiau nei metus kažkas pasikeitė, todėl nesiginčysiu smile.gif
Atsakyti
i oro uotą važiuoja 29 autikas mirksiukas.gif o šiaip dar varo 120 mikrius tik nežinau ar į oro uostą užsuka g.gif
Atsakyti
Greitai skrisiu is Karmėlavos, reikės nusigauti nuo autobusų/geležinkelio stoties, 29 autobuso grafiką susižinojau, o iš kur man ištraukti 102 mikriuko grafiką? g.gif
Atsakyti
kadangi pati daznai skraidau, is patirties zinau, kad geriau i registracija nepaveluoti... tongue.gif pati i registracija esu pavelavus , tai skrydis buvo atidetas kitai dienai... schmoll.gif o skridau is Edinburgo su britu avialinijom...taisykles yra taisykles... rolleyes.gif
Atsakyti
del maitinimo, tai turbut jau visi zino, kad daug avialiniju nemaitina, tame tarpe ir FLylal? ta prasme, maitina jei nusiperki... tai va...

o britu avialinijos grieztos.. as pavelavau viena karta tik 5 minutes ir man liepe ateiti kita diena, aciu dievui, nereikejo moketi uz nukelta skrydi... nors viskas, british airways jau nutrauke skrydzius i lietuva...o jie buvo griezciausi is visu avialiniju su registracijom ir bagazu...
Atsakyti
Visiskai nesutinku, kad BA griezciausi su bagazo registravimu...paveluoti i registracija neteko, bet svori lagaminu virsijus esu ne karta ir niekada del to su BA neturejau problemu... ir labai gaila, kad jie nutraukia skrydzius i Lietuva...pacios geriausios avialinijos buvo ir ne vien del to kad valgyt duoda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita0428 @ 2006 12 05, 19:35)
Visiskai nesutinku, kad BA griezciausi su bagazo registravimu...paveluoti i registracija neteko, bet svori lagaminu virsijus esu ne karta ir niekada del to su BA neturejau problemu... ir labai gaila, kad jie nutraukia skrydzius i Lietuva...pacios geriausios avialinijos buvo ir ne vien del to kad valgyt duoda smile.gif


del virssvorio su daugeliu avialiniju galima susitarti, jei lektuvas nera pergrustas... o BA labai grieztos del velavimo registracijai... ir man gaila, kad nutrauke skrydzius, buvo vienos is geresniu avialiniju, bet ka padarysi... gal kada oro uosto vadovybe pakeis salygas ir sugris... kol kas viska "suvalgo" Rygos oro uostas..
o kol kas pas mus dominuoja pigesni skrydziai, taip kad rimtesnems oro linijoms kaip ir klienturos mazoka...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita0428 @ 2006 12 05, 18:35)
ir labai gaila, kad jie nutraukia skrydzius i Lietuva...pacios geriausios avialinijos buvo ir ne vien del to kad valgyt duoda smile.gif


Aš irgi nesuprantu, kodėl BA nutraukė šį reisą. Net sunku patikėti, kad jiems buvo nuostolinga, nes kiek reikėdavo staigiai ir netikėtai bilietų į Londoną, tai niekada nebūdavo likę BA. O ne visi nori skraidyti su pigesnėm linijom, nes yra ir tokių klientų rūšis, kuriems reikia daugiau patogumų, yra tokių ir lietuvių, ir anglų...Tai vat todėl ir keista, kad nutraukė g.gif
Atsakyti
QUOTE(savanna @ 2006 12 12, 01:02)
Aš irgi nesuprantu, kodėl BA nutraukė šį reisą. Net sunku patikėti, kad jiems buvo nuostolinga, nes kiek reikėdavo staigiai ir netikėtai bilietų į Londoną, tai niekada nebūdavo likę BA. O ne visi nori skraidyti su pigesnėm linijom, nes yra ir tokių klientų rūšis, kuriems reikia daugiau patogumų, yra tokių ir lietuvių, ir anglų...Tai vat todėl ir keista, kad nutraukė g.gif


man atrodo, kad vis tik daugiau skrenda kitais reisais i Anglija... todel sios oro linijos ir nutrauke savo veikla LT.
Atsakyti
Tai cia turbut raynairo paslaugomis naudojosi. Si pavasari veziau pussere, vyra ir suneli ( 7menesiu ) i orouosta ( ne Lietuvoje ), laiku atvaziavom, prisiregistravom, bet ko tai uzsizioplinome orouoste bepursryciaudami ir neisgirdome, kad jau baigiasi isodinimas i lektuva doh.gif . Kaip pavyzdi pateikiu, isodinimas baigesi 9,30, o mes atbegom 9,35. Nebeileido....beje bagaza sugebejo isimti is lektuvo g.gif ...Is savo patirties zinau, kad kitos avialinijos ( ne low cost ), laukia prisiregistravusiu keleiviu valanda ir daugiau...
Atsakyti