Įkraunama...
Įkraunama...

Liepos atėjimo istorija

labai graziai papasakota 4u.gif aukit sveikos ir laimingos thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss_E @ 2010 03 27, 13:39)
labai graziai papasakota 4u.gif aukit sveikos ir laimingos thumbup.gif  wub.gif

Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif
Atsakyti
labai smagi isorija, sėkmės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nereali istorija ax.gif ir juokiaus ir asara bego...noresi ir daugiau,as ir ilgai nenorejau...paziurek,9metus net,o dabar neatsisakyciau ir dar vieno smile.gif tik manau kad jau traukinys nuvaziavo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Smagi istorija thumbup.gif
aukite sveiki 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Apsiverkiau net blush2.gif labai grazi istorija 4u.gif ir gimdymas kazkuo i maniski panasus, o svarbiausia, kad ir mano dukrytes 2009 liepinukes vardas Liepa wub.gif tad viena Liepa siuncia kitai Liepai linkejimu 4u.gif auk didele ir grazute mergyte mirksiukas.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif labai grazi istorija biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(sinsila3 @ 2010 06 10, 22:55)
nereali istorija  ax.gif  ir juokiaus ir asara bego...noresi ir daugiau,as ir ilgai nenorejau...paziurek,9metus net,o dabar neatsisakyciau ir dar vieno smile.gif tik manau kad jau traukinys nuvaziavo  blush2.gif  biggrin.gif

OJ nesakyk ne, tik reik bandyt, gal pavysi wink.gif

QUOTE(gotte @ 2010 06 11, 21:31)
Apsiverkiau net  blush2.gif labai grazi istorija  4u.gif ir gimdymas kazkuo i maniski panasus, o svarbiausia, kad ir mano dukrytes 2009 liepinukes vardas Liepa  wub.gif tad viena Liepa siuncia kitai Liepai linkejimu  4u.gif auk didele ir grazute mergyte  mirksiukas.gif

Ačiū labai, mūsų Liepa mažąjai Liepytei irgi siunčia bučkį oro_buckis.gif
Atsakyti
wink.gif
Atsakyti
Superinė istorija, tokia ne saldi - natūrali, su juodo humoro dezyte. Super. kažin kiek tam Laimučiui metų? Nes turiu stiprų įtarimą kad jis mane klinikose priiminėjo, mama labai panašiai pasakojo, tik tam akušeriui kone pirmas gimdymas mano mamos buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(vikutuke @ 2011 02 18, 13:52)
Superinė istorija, tokia ne saldi - natūrali, su juodo humoro dezyte. Super. kažin kiek tam Laimučiui metų? Nes turiu stiprų įtarimą kad jis mane klinikose priiminėjo, mama labai panašiai pasakojo, tik tam akušeriui kone pirmas gimdymas mano mamos buvo  g.gif

Oj anuo metu jis sak4 ar 30 metų dirba jau, žmogus su patirtim smile.gif Visai glai būti, kad tas pats g.gif
Atsakyti