Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXII Tema)

QUOTE(Visgi @ 2015 02 26, 22:10)
Man pamenu puskė seniai seniai jau siūlė, kai tik atsirado tos knygos, nusipirko ir sako- turiu visas dalis, jei nori, imk paskaityk. Va ir aną savaitę siūlė. Bet spyriojuos, na netraukia nors tu ką.

manęs irgi nei traukė nei viliojo. tik kai filmas pasirodė, galvoju pradės visos aplink žiūrėt, komentuot, o aš ne v kurse diela. nu ir įtraukė doh.gif

QUOTE(Ramsius @ 2015 02 27, 01:56)
Reziumuoju:

a pasidovanojau kelionę į Peterburgą tongue.gif Ta proga ir avatarą atitinkamai pasikeisiu  wub.gif

Gal yra Porošinos gerbėjų? Greit sakykit, kiek paimti autografų, o tai turėsiu garbės matyti gyvai lotuliukas.gif

nu pagal reziume neblogai, ane? mirksiukas.gif

šaunuolė drinks_cheers.gif


man kaip ir Julsitai, abu biggrin.gif



mūsų balionė kiba baną gavus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2015 02 24, 14:54)
gal receptuku pasidalintum? blush2.gif

Farsui: 300 g neriebaus kiaulienos farso, 1 diiidelis svogunas(sutarkuoti) 1 stikline kefyro, sojos padazas (vietoje druskos) pipirai pagal skoni.
Teslai: 350 ml vandens, 2 saukstai aliejaus (tinka bet koks manau, as pilu saulegrazu), 1 arbatinis saukstelis druskos, 1 valgomas saukstas cukkraus, viska uzvirinti ir uzvirus imaisyti 0,5 stiklines miltu (plakti sluotele) atvesinti, imusti 1 kiausini ir ipilti sauksta degtines ar kito tauraus alkoholio smile emoticon. Miltu deti, kad tesla gautusi kociojama, neliptu prie ranku. Viskas, kociojam, dedam idara, kepam (verdam) aliejuje.

QUOTE(arden @ 2015 02 27, 17:56)
mūsų balionė kiba baną gavus hihihi.gif

lotuliukas.gif gerai išsireiškei thumbup.gif ... mhm mirksiukas.gif
man panašiai kaip Visgi, 21val. aš jau guju gujuku biggrin.gif nes paskutiniu metu labai pavargstu, tai nei filmų, nei knygų, nei ką gaminu, kažkokia rutina, visa darbe doh.gif o reiktų atvirkščiai, sau ir šeimai laiką skirti.
Ramsiau su pasikeitimais ir smagios kelionės, jei kad pro šalį einantį Makarskį nutvertum, tai man tada autografą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(amirrr @ 2015 02 27, 21:54)
man panašiai kaip Visgi, 21val. aš jau guju gujuku biggrin.gif nes paskutiniu metu labai pavargstu, tai nei filmų, nei knygų, nei ką gaminu, kažkokia rutina, visa darbe doh.gif o reiktų atvirkščiai, sau ir šeimai laiką skirti.
Ramsiau su pasikeitimais ir smagios kelionės, jei kad pro šalį einantį Makarskį nutvertum, tai man tada autografą biggrin.gif
O, tai ne man vienai taip, ane? Tai man biški ramiau ant dūšios, kad ne aš tokia viena biggrin.gif
Jeibogu, turbūt niūrios dienos ir ilgi žiemužės vakarai kalti...
Vakar bandžiau kokį ten filmą žiūrėti horizontalioj padėty žiūrėt, nesigavo schmoll.gif Užmigau.
Sakai Makarskį?
Pala Ramsiau, uno momento, tuoj ir aš pagalvosiu iš ko čia man parašiuko reiktų mastau.gif
Vat susirinksi visų mūsų pageidavimus optom, tadum galėsi ir važiuoti biggrin.gif

O, prisiminiau, penktadienis gi Uno momento sokiai.gif
Atsakyti
Koks gėris, be jokių serijų...

''Батальонъ'' /2015/
Сегодняшняя премьера – Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1315104

user posted image
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Ramsius sveika uzsukus 4u.gif parasiuku ir as noreciau,bet neprasysiu,nes jeigu ir nepabegs,kai pamatys kiek tau ju reikia- dings noras pasirasineti lotuliukas.gif

QUOTE(arden @ 2015 02 27, 17:56)
mūsų balionė kiba baną gavus hihihi.gif

hihihi.gif jeigu ir gavus,tai ne pirma karta
Atsakyti
Negaliu patikėt. Atsikėliau, žiūriu balta balta kur dairais...
Prisnigo blink.gif
Na garbės žodis, gražu kad net žalia doh.gif


Netikėtai radau bigsmile.gif Panašu, kad fainas bus.
Kaip tik pasiilgau kažko panašaus kaip į matytą Семейный бизнес 2014
(bet kaip įdomiai, tą pačią dieną startuoja kaip ir naujas sezonas
Последний из Магикян. Konkuruos.)

Topinė frazė viską pasakanti apie žmogų biggrin.gif
Mama sūnui apie jo kūdikį:
-Тебе даже кактус доверить нельзя.


''Папа на вырост'' /2015/ премьера 2 марта

user posted image


''Снег растает в сентябре'' /2015/
Сегодняшняя премьера – Анонс
http://kinozal.tv/de....php?id=1315246

user posted image

Labas rytas
Atsakyti
ziuriu, kad nebeturiu ka ziuret. O vakarui noriu kokiu melodramu ax.gif gal ka pasiulytumet. atroo seku tema, bet jau visai pasimeciau paieskose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2015 02 28, 12:59)
ziuriu, kad nebeturiu ka ziuret. O vakarui noriu kokiu melodramu ax.gif gal ka pasiulytumet. atroo seku tema, bet  jau visai pasimeciau paieskose  blush2.gif
Lusasita, gal šitas tiks ir patiks mirksiukas.gif Seniai žiūrėjau, bet pamenu iki šiol, nes man labai patiko smile.gif

''Любовь на два полюса'' /2011/
Анонс
Трейлер

user posted image
Atsakyti
pasirodė paskutinės serialo /Выстрел/ serijos
http://seasonvar.ru/...43-Vystrel.html
Atsakyti
''Кровавая леди Батори / Lady of Csejte'' /2015/

Сегодняшняя премьера – Анонс
Official Trailer
http://kinozal.tv/de....php?id=1315304

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 28 vasario 2015 - 14:15
Laba 4u.gif
QUOTE(Visgi @ 2015 02 28, 11:39)
1. Negaliu patikėt. Atsikėliau, žiūriu balta balta kur dairais...
Prisnigo blink.gif
Na garbės žodis, gražu kad net žalia doh.gif
2. Topinė frazė viską pasakanti apie žmogų biggrin.gif
Mama sūnui apie jo kūdikį
-Тебе даже кактус доверить нельзя.


1. Aš vakar išeinu su šunim į lauką žiūriu sninga doh.gif Irgi nustebino doh.gif
2. lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Visgi @ 2015 02 28, 13:20)
''Любовь на два полюса'' /2011/

Nors ne man rekomenduotas, bet ir aš įsirašysių į norimų peržiūrėti filmų sąrašą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2015 02 28, 12:39)


Topinė frazė viską pasakanti apie žmogų biggrin.gif
Mama sūnui apie jo kūdikį
-Тебе даже кактус доверить нельзя.


''Папа на вырост'' /2015/ премьера 2 марта


Sita bandziau ziureti amerikietiska versija, tai nesiziurejo schmoll.gif Jei nebus uzsceninio juoko-bandysiu ziureti, nes pastebejau, kad rusu perdirbiniai ziurisi geriau nei amerikietiski drinks_cheers.gif

Batory-turetu buti geras thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti