Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXXII Tema)

QUOTE(rapoliuke @ 2015 04 22, 21:16)
Ačiū  4u.gif o kaip žinote kiek serijų turi būti?
Papildyta:

4u.gif  4u.gif  4u.gif  Ačiū

Tarkime kinozal.tv,kai randi norima seriala atsisiuntimui,raso salia pavadinimo,pvz: 2 serijas is 24.Tai reiskia,kad jau dvi idetos,ir dar 22 bus.
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 04 22, 21:24)
Tarkime kinozal.tv,kai randi norima seriala atsisiuntimui,raso salia pavadinimo,pvz: 2 serijas is 24.Tai reiskia,kad jau dvi idetos,ir dar 22 bus.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 04 22, 17:56)

Aciu,kami smile.gif Taip,dabar atgaminau Visgi posta apie kelione,bet kazkodel galvojau,kad jau po atostogu ji.
Papildyta:
QUOTE(rapoliuke @ 2015 04 22, 21:31)

Ner uz ka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2015 04 22, 16:04)
drinks_cheers.gif ir as taip pat,logikos filme nulis,bet vis serija pasibaigia su kokia tai intriga,kad negali neziureti  biggrin.gif

Lenigrad ir mes su vyru vakarais ziurime,labai patinka,aktoriui Сергей Гармаш,atskiri aplodismentai.Super aktorius.

Sakai is komediju kazka nori,o nebandei ziureti Последний Москаль?Ne vau,bet pasijuokti yra is ko,trumpos,vos 20 min serijos.Karpatu krastovazdis  wub.gif


lotuliukas.gif Kur logika: lakste po ventiliacijos sachtas reptilija, o tose paciose sachtose sedejo 2 menesius kursantas ir kad bent kriukt biggrin.gif Ir is viso, per du menesiai jie toj juroj, o jau spejo ir susituokti, issiskirti, per nauja isimyleti, susipykti, issikraustyti ir vel naujus partnerius kabinti doh.gif O jau zaizdu gyjimas-blyn-greiciau, nei kad ant suns bigsmile.gif Per du menesius spejo susilauzyti kojas/rankas, sugyti, penkiskart suzeisti, kad net po lasalinem gulejo, susirgti mirtinais virusais, pasveikti bigsmile.gif Ne, nu stebuklu stebuklas, po operaciju praeina pora valandu ir jau laigo po deni ir problemas sprendzia, o zaizdu nelieka ne kvapo, ne rando doh.gif Vienzo, sitaip gaila tokiu talentingu aktoriu, tokiam sudinam filme blush2.gif

O stai Leningradas-atgaiva mano sirdziai, net ziurejau papildoma serija, kaip tas filmas buvo kuriamas wub.gif Сергей Гармаш man is viso atradimas wub.gif Siaip as jo nemegau, toks antipatiskas man jis visuose filmuose buvo, nemegau del jo gergzdiancio balso, bet siame filme jis atsiskleide ir tapo vos ne mano favoritu drinks_cheers.gif Nu Евгений Миллер man irgi simpatukas, toks gerietis ir saziningas milicininkas drinks_cheers.gif Ir is viso tokia puokste geru aktoriu cia vaidina, kad net blogiuko vaidmenyje jie man gerai ziurejosi drinks_cheers.gif

Maskoliaus nemaciau, bandysiu ziureti 4u.gif
Atsakyti
labas, na ir as paklausiu, kur kinozale jus matote naujienas? g.gif

ziuriu Besmertnik.Nacalo.....na kol kas tik 3 serijas paziurejau, idomus, tik jeigu cia per visas serijas vien intrigos g.gif
Atsakyti
Laba smile.gif
QUOTE(Whagati @ 2015 04 23, 10:23)
labas, na ir as paklausiu, kur kinozale jus matote naujienas?  g.gif

Ir man idomu g.gif
Saiip tai kinopoisk.ru arba kino-teatr pasiziuriu naujienas ax.gif
Jauciu Korabl ir nepradesiu ziureti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 04 23, 14:57)

Jauciu Korabl ir nepradesiu ziureti schmoll.gif

Tikrai nevertas, ir akiu negadink 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2015 04 23, 15:40)
Tikrai nevertas, ir akiu negadink 4u.gif

Aciu smile.gif
Sutupysiu laiko, nes kai dirbi iki 16.45, tik penktadieni iki 15:30 tai laiko ne prudai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kami_ @ 2015 04 23, 16:22)
Aciu smile.gif
Sutupysiu laiko, nes kai dirbi iki 16.45, tik penktadieni iki 15:30 tai laiko ne prudai ax.gif

Tikrai negaisk laiko.Mes iklimpome iki ausu,tai nori nenori pabaigsime.Cia zinau,kaip su bulviu traskuciais,zinai,kad valgai "bruda",bet sustoti kol neistustinsi pakelio,negali doh.gif biggrin.gif

O kaip idomu,ispanu versijoje,viskas tai pat identiskai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Pabaigiau Sklifa, nusisaut gali doh.gif Bukit kas nors gudrios: suraskit kur nors ar bus sekantis sezonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaN @ 2015 04 23, 20:46)
Sveikos  4u.gif Pabaigiau Sklifa, nusisaut gali  doh.gif Bukit kas nors gudrios: suraskit kur nors ar bus sekantis sezonas  g.gif

Turi omeny ar penktas sezonas bus?
(Nepyk, kad tu kreipiuosi blush2.gif )
Nusprendžiau pažiūrėti Не пара 2015, kažkiek esu mačius per tv ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kami_: 23 balandžio 2015 - 20:04
Sveikos.

Ne i tema

Koks jaudinantis pasveikinimas

http://www.15min.lt/...video-27-497995

https://www.youtube....h?v=gk1XjZNTFqA

Tokiomis akimirkomis, nesvarbu jokia politika, svarbu, kad mes ZMONES, kaimynai, draugai, biciuliai, kolegos.
Atsakyti