Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(JMD @ 2015 03 07, 09:42)
Swedbankas jau seniai neturi Visa kortu. Vietoj jos man jau pries metus isdave Mastercard. Jos taip pat auksines sidabrines ir t.t.


SEB'as turi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2015 03 08, 16:57)
SEB'as turi  ax.gif  biggrin.gif

Tas tai taip, bet tokia nesamone dabar, kad realiai turi turet kone po saskaita kiekvienam banke ir po korta kiekvienos imanomos rusies biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 03 07, 09:42)
Swedbankas jau seniai neturi Visa kortu. Vietoj jos man jau pries metus isdave Mastercard. Jos taip pat auksines sidabrines ir t.t.


aš turiu swedo Visa
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 03 08, 20:40)
aš turiu swedo Visa

Kada isduota? As turejau visa, baigesi ir fsio, dave mastercarda, bo tipo neber visos swede.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2015 03 08, 20:09)
Kada isduota? As turejau visa, baigesi ir fsio, dave mastercarda, bo tipo neber visos swede.


2014 liepos mėn
Atsakyti
Ar kurios naudojates DNB visa? issiemiau kortele, ir bandau prideti ja prie savo profilio, bet deja nesekmingai. raso:
The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer's customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue.
Gal aš kažko nepatvirtinau?
Atsakyti
Daugybes kartu esu mokejusi paypal'u ir neturejau bedu. Bandau pirkti is vitacost.com, jie priima paypal, ir siuncia i Graikija (ten keliautu siuntinys), bet bandant moketi raso, kad "Vitacost does not accept payment from PayPal accounts in Greece", pabandziau su lietuvisku paypal - tas pats. SUsisiekiau su vitacost, jie sako, kad gali buti, is kai kuriu saliu nepriima paypalo g.gif Dabar gaunu laiska is paypal


You submitted an order in the amount of $31.83 USD to Vitacost.com.
Thanks for using PayPal. Please note that this is not a charge. Your account will be charged when the merchant processes your payment. You may receive multiple emails as the merchant processes your order.

Your funds will be transferred when the merchant processes your payment. Any money in your PayPal account at that time will be used before any other payment source.

To see the full transaction details, log in to your PayPal account.




gal kas zino ka visa tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2015 03 20, 15:15)


Aš itin daug patrities neturiu, bet pagal laišką (kuris toks standartinis, kiek suprantu, - jį vis atsiunčia atlikus pavedimą) suprasčiau, kad jei pardavėjas padarys "accept", tai reiškia parduos jums prekę, ir tada turėtų siųsti kad ir į Graikiją, bet čia teoriškai. Spėju, kad turėtų nepriimti mokėjimo, jei jums ten kitur "išmeta", kad nepriima iš GR ar LT.
Atsakyti
Gal galit kas patarti, negavusi uzsakytos prekes, atidariau disputa paypale ir katik gavau laiska, kad jis bus uzdarytas 04.01 ar tureciau iki tos datos perkelti i claima. Pardavejas visiskai nieko nepare per disputo atidarymo laika. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Litux @ 2015 03 28, 20:42)
Gal galit kas patarti, negavusi uzsakytos prekes, atidariau disputa paypale ir katik gavau laiska, kad jis bus uzdarytas 04.01 ar tureciau iki tos datos perkelti i claima. Pardavejas visiskai nieko nepare per disputo atidarymo laika. 4u.gif


Taip, reiketu perkelt i claim ir tada paypal spres sita byla.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 31 kovo 2015 - 03:22
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 03 31, 05:22)
Taip, reiketu perkelt i claim ir tada paypal spres sita byla.


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Ar galiu kazkaip paypale padidinti per diena isleidziama pinigu limita, nes dabar matau pas mane yra 500 EUR? Nes prie metines sumos yra galimybe pasirinkti, ir keisti, o cia jokios galimybes nerandu g.gif Kiap tada moketi didesne suma: per kelis kartus?
Atsakyti