Įkraunama...
Įkraunama...

Ukraina. Karas greta mūsų

Valstybės gynimo taryba pritarė naujai Lietuvos ginkluotųjų pajėgų strategijai. Šalies vadovai sutinka, kad Lietuvos kariuomenė sukurtų antrąją brigadą, įsigytų savaeigės artilerijos ir pėstininkų kovos mašinų, plėstų poligonus. Be to, prezidentė Dalia Grybauskaitė siūlo kitąmet gynybos biudžetą padidinti 150 milijonų eurų.
http://www.15min.lt/...uva/a-56-494810
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 18:17)

ES ir JAV įvestos sankcijos neatlaiko jokios kritikos. T.y jos bevertės.


ne Hitlris buvo didžiausia blogybė, o įtakos zonų pasidalijimas po karo. Dabar irgi vyksta zonų dalybos. I



kažkaip ruskių biudžetui, man regis atrodo kitaip. Aišku, eilinių piliečių nuomonės ir kišenės, niekas neklausia, bet.


tik pamanyk - 60 mln gyvybių prieš 60 metų taikos Europoje - dvi nesulyginamos blogybės doh.gif mega_shok.gif swoon.gif
Atsakyti
Вы действительно **нулись, господа ветераны разведки?

http://www.kasparov....d=55224D192A663
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2015 04 06, 18:35)
kažkaip ruskių biudžetui, man regis atrodo kitaip. Aišku, eilinių piliečių nuomonės ir kišenės, niekas neklausia, bet.
tik pamanyk - 60 mln gyvybių prieš 60 metų taikos Europoje - dvi nesulyginamos blogybės doh.gif mega_shok.gif swoon.gif


jūs tikrai manot, kad rusijos biudžetą paveikė sankcijos? Tikriausia juokaujat. Labiausia Rusijos biudžetą veikia dujų ir naftos nukritusios kainos. Nuo to nukentėjo ne viena Rusija. Dar Kazachstanas, Iranas, na ir kitos šalys.
Manau, jog stalinas buvo didesnė blogybė nei hitleris. Vat įdomu būtų suskaičiuoti, sužinoti kiek žmonių buvo sunaikinta tais 60 taikos metų laikotarpy. Imant visas 15 respublikų, na gerai- Azijos respublikų galima nejudinti, bet galima skaičiuoti žuvusiuosius KGB atitikmens kalėjimuose visų Varšuvos pakto šalyse. Pradent Lenkija. Manęs tokia taika po karo, kai buvo išnaikinta beveik visa mano tėvo giminė, kai buvo banditais apskelbti visi ir išvežti į tremtį. Manęs visai netenkina sovietmečiu, kai jau netrėmė"dingę" keli mano pažįstami. Tai čia mano asmeninės netektys. Nėr to lietuvio kuris neturėtų tokių netekčių. Ir jūs tai vadinate 60 metų taika? Taigis ačiū už šitą taiką.
Papildyta:
QUOTE(mementoo @ 2015 04 06, 18:31)
Tai jums tikrai nejuokinga, pergyvenate čia, bandote pakeisti temos dalyvių požiūrį į artimesnį bledinukams/vatinkoms. Tokius kaip jūs Suvorovas labai negražiai vadino. Tuos, kurie gyvena demokratinėje puikioje valstybėje, mėgaujasi visais jos teikiamais privalumais,  bet protu nesuvokiamu polinkiu stengiasi įsiteikti agresoriui. Feeee.



buvių KGB-istų - nebūna. Ir jei jis toks gyvas, žvalus ir su visais pasisakymais- tai tik todėl, kad labai nuoširdžiai dirba savo Tėvynei. galit tuo net neabejoti smile.gif
Atsakyti
Lapkritinė aušra rašė:
ES ir JAV įvestos sankcijos neatlaiko jokios kritikos. T.y. jos bevertės.
Iš kur tokios žinios?
Kovo vidury vyko tokia Rusijos pilietinio švietimo mokyklos sesija, tai Aleksejus Kudrinas labai gražiai išdėliojo visus poveikius: ir sisteminius, ir dėl naftos kainų kritimo, ir dėl sankcijų. Jis [buv. finansų ministras!] visai nemano, kad sankcijos nedaro poveikio.
https://www.youtube....h?v=7Azn8ULUpAQ
Jei Jūs teigiate priešingai, būtų įdomu žinoti Jūsų šaltinius.
Papildyta:
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 20:33)
jūs tikrai manot, kad rusijos biudžetą paveikė sankcijos? Tikriausia juokaujat. Labiausia Rusijos biudžetą veikia dujų ir naftos nukritusios kainos. Nuo to nukentėjo ne viena Rusija. Dar Kazachstanas, Iranas, na ir kitos šalys.

Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 20:33)

Manau, jog stalinas buvo didesnė blogybė nei hitleris. Vat įdomu būtų suskaičiuoti, sužinoti kiek žmonių buvo sunaikinta tais 60 taikos metų laikotarpy. Imant visas 15 respublikų, na gerai- Azijos respublikų galima nejudinti, bet galima skaičiuoti žuvusiuosius KGB atitikmens kalėjimuose visų Varšuvos pakto šalyse. Pradent Lenkija. Manęs tokia taika po karo, kai buvo išnaikinta beveik visa mano tėvo giminė, kai buvo banditais apskelbti visi ir išvežti į tremtį. Manęs visai netenkina sovietmečiu, kai jau netrėmė"dingę" keli mano pažįstami. Tai čia mano asmeninės netektys. Nėr to lietuvio kuris neturėtų tokių netekčių. Ir jūs tai vadinate 60 metų taika? Taigis ačiū už šitą taiką.


Čia pritarsiu, kadangi man tarp Hitlerio ir Stalino lygybės ženklas. Susikabinome su prorusiškais giminaičiais, kaip pasakiau, kam reikalinga tokia pergalės šventė, kai ar nacis ar rusas, vienodi okupantai.
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 19:33)
buvių KGB-istų - nebūna. Ir jei jis toks gyvas, žvalus ir su visais pasisakymais- tai tik todėl, kad labai nuoširdžiai dirba savo Tėvynei. galit tuo net neabejoti smile.gif

aš net nežadu juo žavėtis ir garbinti. Kalbu apie jo pasisakymus, t.y. situacijos vertinimą iš vidaus. Jis labai aiškiai, logiškai, su pavyzdžiais aprašė gavnoėdų pasirinkimą. Pasirinkimą, kurį niekino net GRU grietinėlė, t.y. vieni baisiausių pašlemėkų ir kenkėjų, net jiems tai atrodė atgrasu ir žema. Kodėl jūs savanoriškai renkatės agresoriaus teisinimą?
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 06, 19:46)
Kodėl jūs savanoriškai renkatės agresoriaus teisinimą?


Stokholmo sindromas?
Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 19:33)

Manau, jog stalinas buvo didesnė blogybė nei hitleris. Vat įdomu būtų suskaičiuoti, sužinoti kiek žmonių buvo sunaikinta tais 60 taikos metų laikotarpy. Imant visas 15 respublikų, na gerai- Azijos respublikų galima nejudinti, bet galima skaičiuoti žuvusiuosius KGB atitikmens kalėjimuose visų Varšuvos pakto šalyse.

buvių KGB-istų - nebūna. Ir jei jis toks gyvas, žvalus ir su visais pasisakymais- tai tik todėl, kad labai nuoširdžiai dirba savo Tėvynei. galit tuo net neabejoti smile.gif


Lietuvai IIasis pasaulinis baigėsi 1990 metais... Deja taip.
dėl tų pačių KGBistų, taip mylinčių tėvynę. galim ir vėl prarasti. nes anys myli tėvynę. Pačiai kaip skaitosi savi tekstai?
Atsakyti
QUOTE(Akronimas @ 2015 04 06, 19:53)
Stokholmo sindromas?

Žurnale" Valstybė" buvo aprašytas kitas sindromas ( pamiršau pavadinimą), veikiantis per keletą kartų, apie 50 net iki 100 metų, po ilgai trunkančios okupacijos. Tai paaiškina lietuvių didesnį nei estų pakantumą korupcijai, menkesnę savivertę. Estijoje vokiečiai, o Lietuvoje maskoliai darė skirtingą poveikį, jaučiamą iki šių dienų. Stokholmo poveikis man rodosi yra neperduodamas per kartas, o po tiesioginio poveikio.
Biblijoje irgi labai įdomi paralelė. Judas, artimiausias Jėzaus aplinkos asmuo, išduoda jį.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2015 04 06, 20:17)
Žurnale" Valstybė" buvo aprašytas kitas sindromas ( pamiršau pavadinimą), veikiantis per keletą kartų, apie 50 net iki 100 metų, po ilgai trunkančios okupacijos. Tai paaiškina lietuvių didesnį nei estų pakantumą korupcijai, menkesnę savivertę. Estijoje vokiečiai, o  Lietuvoje maskoliai darė skirtingą poveikį, jaučiamą iki šių dienų. Stokholmo poveikis man rodosi yra neperduodamas per kartas, o po tiesioginio poveikio.
Biblijoje irgi labai įdomi paralelė. Judas, artimiausias Jėzaus aplinkos asmuo, išduoda jį.


Dar gal gali būti aukos sindromas, viktimizacija?

----

Kaip prisimenu, neseniai temoje buvo bandoma trolinti, kad tik Lietuva čia su dalgiu šokinėja prieš Rusiją ir drąsią vaidina (laisvai perfrazavus), o vat kaimynai ramesni ir išmintingesni, tai į tą pačią temą:

Braliukai latviai

Latvijos URM vadovas Edgars Rinkēvičs savo Twitter paskyroje.

The more I follow modern RU, the more I come to conclusion that she will end up like German Reich after both WWI & WWII & it'll be to late.

(Kuo daugiau aš stebiu šiuolaikinę Rusiją, tuo labiau darau išvadą, kad ji baigs kaip Vokietijos Reichas po Pirmojo ir Antrojo pasaulinio karo, ir bus per vėlu.)
https://twitter.com/...027083539243008

Rusijos atsakas nuobodžiai tipinis
Пушков призвал ввести санкции против Латвии за сравнение РФ с Третьим рейхом
http://govoritmoskva.ru/news/34788/

Braliukai estai

Savo interviu leidiniui The Times, Estijos prezidentas Toomas Hendrik Ilves pasisakė, kad jei Rusija prieš Estiją ar kitas Baltijos šalis įvykdys kiberataką, NATO prieš Rusiją privalo panaudoti ginklus.

"Jei jūs pažeisite elektrinę, tai koks skirtumas tarp tų veiksmų ir raketų atakos? Kiberatakomis atjungti visą valstybę yra labai sunku, tačiau nėra neįmanoma", - pažymėjo Estijos prezidentas. Jo nuomone, tokiu atveju turi būti vadovaujamasi penktuoju NATO sutarties straipsniu.

Visa The Times publikacija pasiekiama tik prenumeratoriams.
http://www.thetimes....icle4400661.ece

Vertimas iš FB grupės Įvykiai

Atsakyti
QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 03 28, 22:22)
Man visai tas pats Ukrainos maidanai ir antimaidanai.



QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 15:58)
Apie gegužės 9 savo nuomonę išsakiau anksčiau. Man tai ne šventė.


QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 20:33)
jūs tikrai manot, kad rusijos biudžetą paveikė sankcijos? Tikriausia juokaujat.


Na, išties, genialu. Žmogus, kuriam Ukrainos vidaus padėtis nerūpi, pora dienų rankioja informaciją apie vieną iš jos gubernatorių. Aiškinasi, kas važiuos ir kas nevažiuos į šventę, kuri jam asmeniškai visai ne šventė, ir rašinėja apie sankcijas, kurios, pasirodo, neveikia.

QUOTE(Lapkritinė aušra @ 2015 04 06, 15:58)
man tai labiau užkliūna patariamieji skambučiai. Iš pasiuntinybių, tiesiai iš Baltųjų rūmų.


Įdomu, kaip Jūs įsivaizduojate diplomatų darbą? Taigi jų darbas ir yra atstovauti savo šalį ir jos oficialią nuomonę užsienio valstybėje. JAV ambasadorius Čekijoje, tikėtina, ir perdavė privataus pokalbio su Čekijos prezidentu JAV nuomonę apie planuojamą jo vojažą Rusiją, nieko daugiau. O kad ponas prezidentas dėl to isteriją sukėlė - čia jau jo (ir Čekijos) problemos.
Atsakyti