Įkraunama...
Įkraunama...

Žingsnis link įvaikinimo V

Sveikos merginos, esu naujoke. Domina informacija apie isivaikinima. Norime isivaikinti leliukus, kuo mazesnius. Gal kuri praejo proceduras visas ir gali papasakot ar ilgai teko laukti vaikucio? O gal kuri isivaikino dvynukus, ar du vaikucius vienu metu? Ar daznai vaziuodavo tikrinti salygu namuose ir i ka labiausiai kreipdavo demesi? Kaip reagavo jusu seima, draugai, o gal niekam nesaket ir atsiribojot ilgesniam laikui?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vinek: 04 lapkričio 2017 - 18:08

Sveika, Vinek, mes su vyru prieš metus nunešėm prašymą dėl įvaikinimo. Pavasarį užbaigėm kursus. Jie buvo tikrai labai naudingi ir atsakė į daugelį jūsų keliamų klausimų :) Mes nuo nieko neslėpėm ir tikrai sulaukėm begalinio palaikymo iš aplinkos. Vienintelė mūsų šeimos gydytoja buvo ta, kuri paklausė ar tikrai to norim ir gąsdino, kad nežinai ką gausi ir tt :) Kursų metu mes apsisprendėme, kad norime dviejų vaikučių iškart - kad jie tarpusavyje būtų giminės. Man tas atrodo labai faina ir jiems turėtų būti. Taigi pavasario pabaigoje buvome įrašyti į įvaikinti norinčių šeimų sąrašus, ir va prieš keletą savaičių gavome pasiūlymą, nuvažiavome susipažinti su vaikučiais ir jau ant dienų nešime dokumentus teismui dėl jų įvaikinimo. Esam labai laimingi - tie vaikučiai tikrai labai mieli - ir nuo pirmo susitikimo tai buvo MŪSŲ vaikai :) Tas jausmas nuostabus ir nėkiek neperdėtas. Labai laukiam teismo procedūros pabaigos ir vešimės vaikučius namo. Bus nuostabios Kalėdos :) Ką dar noriu paminėti - mes darėm viską taip kaip priklauso pagal procedūrą, niekur nebandėm kištis ir priversti sistemą veikti kitaip, ir galiu pasakyti, kad procedūra tam ir yra tokia, kad be didelių stresų ir logiškai viską susidėliotum gyvenime ;)

Atsakyti

Sveika, Vinek, mes su vyru prieš metus nunešėm prašymą dėl įvaikinimo. Pavasarį užbaigėm kursus. Jie buvo tikrai labai naudingi ir atsakė į daugelį jūsų keliamų klausimų  :) Mes nuo nieko neslėpėm ir tikrai sulaukėm begalinio palaikymo iš aplinkos. Vienintelė mūsų šeimos gydytoja buvo ta, kuri paklausė ar tikrai to norim ir gąsdino, kad nežinai ką gausi ir tt  :)Kursų metu mes apsisprendėme, kad norime dviejų vaikučių iškart - kad jie tarpusavyje būtų giminės. Man tas atrodo labai faina ir jiems turėtų būti. Taigi pavasario pabaigoje buvome įrašyti į įvaikinti norinčių šeimų sąrašus, ir va prieš keletą savaičių gavome pasiūlymą, nuvažiavome susipažinti su vaikučiais ir jau ant dienų nešime dokumentus teismui dėl jų įvaikinimo. Esam labai laimingi - tie vaikučiai tikrai labai mieli - ir nuo pirmo susitikimo tai buvo MŪSŲ vaikai  :) Tas jausmas nuostabus ir nėkiek neperdėtas. Labai laukiam teismo procedūros pabaigos ir vešimės vaikučius namo. Bus nuostabios Kalėdos  :) Ką dar noriu paminėti - mes darėm viską taip kaip priklauso pagal procedūrą, niekur nebandėm kištis ir priversti sistemą veikti kitaip, ir galiu pasakyti, kad procedūra tam ir yra tokia, kad be didelių stresų ir logiškai viską susidėliotum gyvenime ;)

Atsakyti

Sveikinu  :4u:​ kokio amziaus vaikiukai? :)

Atsakyti
perskaiciau visa sita temele smile.gif kas paliko ispudi- tai galimybe skaityti visus isgyvenimus nuo pradzios iki pabaigos smile.gif
Bagyros pasisakymai ir jaudulys nesant dokumentus ir galu gale pasiektas tikslas smile.gif nerealu wub.gif

o mes patys dar tik pradejome lankytis kursus smile.gif
Atsakyti