Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo ir primal

O as skaitau knyga "Kvieciu pilvas", manau ji butu labai paveiki mamai, kaip Nidulios. Juk nebutina gal joms ten visko atsisakyti, bent kvieciu.
Papildyta:
Bet as mamai savo nupirkau, nemanau, kad ji skaite. O jei skaite, priesingai daro.
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2015 05 03, 22:45)
Liumike, as  turbut jau n- toji kuri uzkniso tave tuo klausimu- bet kada tau gimdyt?smile.gif
ir - as praziopsojau ta momenta, kai pasakei savo vadovui apie tai. ka jis i tai? ir ka butens sakei?
rolleyes.gif


Tikslaus termino nzn, galbut geguzes 15 arba 18 d. Zodziu, pora savaiciu beliko, nors dabar jau bet kada galiu. smile.gif

Eina jisai sikti, tada nieko blogo neisgirdau (o kas jam beliko sakyti), uztai visa nestuma tik nervai ir asaros. Spek, ka dabar veikiu likus tom keliom savaitem? Ogi rasau straipsni, per prievarta net vimdo, nes anas visai is proto iseis. Buvau ir atostogas pries dekreta pasiemus, tai per jas ejau i darba ir dar dekrete ejau. O dabar sedziu atsijungus telefona ir net pasto netikrinu, nes nenoriu skaityti marazmu. Jeigu jau rasau, tai bent ramiai ir be gasdinimu, paskaitysiu juos veliau, kai darbus pabaigsiu.
Ir dar, nuo tokio nervinio kruvio turejau sioki toki epizoda, menesi laiko trukciojo kaire veido puse, nonstopu. Reiskia, kad nervai man yra peilis nr 1. Va taip ir gyvenu.
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2015 05 04, 05:24)
Zinai, savam kieme - pranasu nebusi. As tai mamai knyga apie Paleo palikau. Nzn ar skaitys wink.gif
O pazistamui peti skauda jau keli metai , sanario uzdegimas, bet jokiu traumu nera. Tiriasi kas menesi , vaistus vartoja.
Dabar metesi I vegetarizma. Visai nekaip atrodo. Pieno pr nenaudoja , bet avizu, soju -ryziu pienus geria,  blynelius kepa ir pupeles troskina....  rekomendavau irgi knyga. Beg jei zmogus dar nepasiruoses- nepriims kitokios info.

As tai laikausi paleo apie 4 sav. Seima 1.
Man norisi nebadaujant numest svorio ir  bus sveikesnei , graziai. Sie ziema labai silpo nagai .
Vyras patenkintas nauju maisto planu - jam saldumynu maziau reik nei man.o vaikai tai labai ilgisi blyneliu.

Negaliu valgyt sudytu lasiniu . Kepu ant parukytu. Ar labai blogai ?  Gal man kokie neskanus pateko  ?

Vvis dar uzeina popiet didelis noras pasmaliziauti. Pastebiu , kad saldumynu noriu tada, kai bunu pavargus . Bandau kompensuot kokiu kitu malonumu - karsta vonia , masazas ar knyga ir pogulis. Kaip jus nugalit siuos norus ? Ar veliau ju nelieka ?
Aciu visoms atsakiusioms del vaiku meniu.

Labai paskatina jusu zinutes su gerom naujienom


As mamai kalna straipsniu atspausdinau. Ji near kvaila, vistik su aukstuoju issilavinimu ir pareigas aukstokas uzeme moteris. Perskaite visus straipsnius. Del cukraus - sutinka, dalinai ir del grudu, bet vistiek valgo. O vakarykste fraze tai mane uzmuse,-"tai jei skanumynu visu atsisakyti, tai jau tik I graba belieka?". Sakau, mama, tu dar nesena, dar tau gyventi ir gyventi, ir tik tavo pasirinkimas nulems, kokia bus to gyvenimo kokybe. Nu kaip galima gyventi nuolatiniame sanariu, stuburo, zarnyno skausme. O nuo skausmu ir spaudimas sokineja, ir pulsas. Nu zodziu.
O tau uzeina noras pasmaliziauti, nes dar neilgai ir atsisakiusi tu skanumynu:) Reikia laiko, kad praeitu narkotiku itaka biggrin.gif Su laiku tikrai aprims. As po 2 savaiciu paleo buvau neislaikiusi ir suedziau saldaus pyrago smota. O ede mane sazine po to :DDD
Del vaiku meniu labiausiai tau patartu Ivetacom.
Jei neskanu kepti ant lasiniu, tai kepk ant ghi sviestuko. O siaip, stenkis daugiau virti, turinti maisteli.
Ir tikrai, nebadaudama, busi grazi, liekna ir sveikesne smile.gif

Lumiuk, vajee kiek tau nedaug beliko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 04 gegužės 2015 - 08:52
Na kai zmogus amziuje, galbut galvoja, koks man cia malonumas liko, tik pavalgyti...Mano mama irgi issilavinusi, domisi sveikata, visokias nesamones daro, pvz skaite kazkur kad kalis labai blogai, tai visas darzoves bulves morkas mirko. Kad jis iseitu. smile.gif) Bet jei atsisakyti bent kvieciu, tai jau reiks to malonumo atsisakyma...Nes tikrai nei taip, nei kaip galvojant neberandu produkto, kuris man butu buves taip skanus ir toki potrauki sukeltu, kaip kvieciai su cukrum smile.gif)) Gal taip eme atrodyti, nes as kvieciu stengiuosi nevalgyt, jei tenka paragauti, koks buna malonumas...O anksciau tai buvo savaime suprantama kasdienes mitybos dalis...
Atsakyti
Tai gi va, kad neiseina irodyti, jog gali sanariu neskaudeti. Dar ir man megina ipirsti pyrago gabaliuka, tipo, nu kas gi tau nuo vieno gabaliuko nutiks, juk noriu tave pavaisinti.
Atsakyti
QUOTE(ivetacom @ 2015 05 03, 20:53)



Labas rytas 4u.gif
Kokios geros naujienos wub.gif Labai dziaugiuosi uz jus, sveikatytes mamai 4u.gif

Man saldumynu poreiky pavyko nugaleti 2 menesius absoliuciai nieko saldaus nevalgant ax.gif Nes as is tu, kur kasnely paragavo cukraus ir nezino, kaip sustot doh.gif Tai geriau isvis y ta puse net neziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2015 05 04, 10:51)
Labas rytas 4u.gif
Kokios geros naujienos wub.gif Labai dziaugiuosi uz jus, sveikatytes mamai 4u.gif

Man saldumynu poreiky pavyko nugaleti 2 menesius absoliuciai nieko saldaus nevalgant ax.gif Nes as is tu, kur kasnely paragavo cukraus ir nezino, kaip sustot doh.gif Tai geriau isvis y ta puse net neziureti smile.gif


Pas mane ta pati istorija. Jei paragauju, slibinas pabunda. Tad man taip pat tinka taisykle, kad visai neliesti saldesiu.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2015 05 04, 09:43)
Tai gi va, kad neiseina irodyti, jog gali sanariu neskaudeti. Dar ir man megina ipirsti pyrago gabaliuka, tipo, nu kas gi tau nuo vieno gabaliuko nutiks, juk noriu tave pavaisinti.

Nuo vieno gal ir nieko, bet tada paemus viena gabaliuka, nueitum i parde ir parsinestum kita gabaliuka.
Papildyta:
Bet viskas ne tik nuo maisto, yra dar ir nuo nervu, ir del kitu dalyku. Gal jei visa kita butu taip jau visai tvarkoj, ir tu kitu gabaliuku nebesinoretu...Juk kaip ir vieni zmones tampa alkoholikais, kiti ne...
Atsakyti
Aciu merginos. Sveikata toks trapus dalykas, o dar jei onkologija, labai baisu dziaugtis, kad nepabegtu, bet jauciu kaip pareiga kokia pranesti apie tai, gal kas susimastis ir tai jam pades.


Del vaiku maitinimo nemanau, kad esu gera patareja, nes musu atvejis isskirtinis ir vaikas nuo nesamoningo amziaus maitinamas kitaip, mes tesiog daug ko visiskai nebegalime valgyti. O sveiku vaiku meniu drastiskai keisti labai sunku, bet koreguoti tikrai galima ir kiekviena mama pati geriausiai tai padarys smile.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

noriu vėl pasidaryti vištienos kepenėlių pašteto, ar ne per ilgai pusę val. verdu ?
Atsakyti
kepeneles reikia trumpai virti ir kepti. man jei kepu ilgai, gaunasi kietos.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 05 04, 13:32)
kepeneles reikia trumpai virti ir kepti. man jei kepu ilgai, gaunasi kietos.
tai vat, kiek tas trumpai ax.gif ar užtektų 10 min g.gif
Atsakyti