Įkraunama...
Įkraunama...

*2014 metų rugpjūtinukų namučiai*

Labas 4u.gif

Pradedu dairytis pirmųjų batukų ax.gif kokia jūsų nuomonė apie tokius?
Atsakyti
Labuką smile.gif
QUOTE(Eli_ @ 2015 03 04, 14:21)
kokia jūsų nuomonė apie tokius?

Neįsivaizduoju g.gif Bet kiek žinau, labai svarbu kulno stabilumas. Štai ką radau apie pirmus batukus:
svarbiausia, kad avalynė atitiktų tam tikrus kriterijus, kaip antai:



- Išorinis ir vidinis sluoksniai turi būti pasiūti iš odos, kad pėda „kvėpuotų“. Sintetinės medžiagos prasčiau praleidžia orą. Daugiausiai su prakaitavimu ir karščiu susijusios drėgmės išsisklaido per išorinį bato sluoksnį.
- Padai turi būti neslidūs ir nestoresni nei 1 cm.
- Šoninį kulno stabilumą turi užtikrinti standi pado siauruma (į padą turėtų būti įsiūta maža metalinė plokštelė, stabdanti šoninį sukimą) ir standus kulno įklotas.
- Priekis (bato dalis, dengianti pėdą) turi būti pakankamai aukštas, kad pėda neišslystų iš bato. Jis turi būti pagamintas iš lanksčios medžiagos, kad netrukdytų čiurnos sąnariui laisvai judėti.
- Bato nosis turi būti pakankamai plati, kad pirštai galėtų laisvai judėti, ir pėda subalansuotai augti.
- Batas turi plačiai atsivarstyti, kad jį būtų lengva apauti ir nuauti.
- Batų raišteliais lengviau reguliuoti užveržimą ir užtikrinti, kad batas tinkamai laikysis ant pėdos.
Atsižvelgus į šiuos veiksnius, kokybiški batai nebus pernelyg sunkūs, standūs ar per aukšti. Jie saugos pėdą ir padės vaikui jaustis stabiliai, žengiant pirmuosius žingsnius. Netinkamai parinkus pirmuosius batus, kyla pavojus pažeisti pusiausvyrą, kurios vaikui reikia mokantis vaikščioti.

Naudingi patarimai renkantis pirmuosius batus

- Nenaudokite dėvėtų batų. Ankstesnis jų savininkas palieka savo pėdsaką ir neišvengiamai deformuoja batus pagal savo savybes.
- Niekada nepirkite per didelių batų. Jie gali būti nepatogūs ir net kelti skausmą (trinti).
- Atminkite, kad vaiko batų dydis lygus pėdos ilgiui su 1–1,5 cm atsarga.
Atsakyti
Sveikos,

žiūriu kad kažkaip vis mažiau lieka laiko prisėst pri kompo, labai jau mūsų mažiukas dėmesio reikalautojas ir vienas beveik nepabūna, jei kartu žaidi tai viskas ok, o jai šalia kompą maigai tai beeee...Nerealus smalsuolis, viskas kas pas mane rankose, ausyse ant kaklo ar kur kitur visko reikia, paliesti paimti ir įsidėti į burną. doh.gif Tv pultas ir telefonas iš vis yra trokštamiausias žaislas. lotuliukas.gif

Kalbėjot apie valgymus. Na, mums sekasi jau kiek geriau. Nors bulvė vis dar labai nepatinka, morka geriau, o labiausiai moliugas patinka, bet kai pavalge jo tris dienas, tai susitiprėjo paberimai ant žandukų, tai galvoju ar čia nuo to ar aš kažką ne to suvalgiau. g.gif Šiandien ragavo brokolį, tai iš vis vos kelis šaukštelius, daugiau niekaip nenorėjo imti...Kad pablogėtų miegas pradėjus primaitinti nepastebėjau, labiau dėl dantų sakyčiau jis buvo suprastėjas, dabar vėl kelias dienas geriau, nors kelimosi tarp 2-3val., dar niekada nepavyko išvengti. doh.gif


QUOTE(Eli_ @ 2015 03 04, 13:21)
Labas 4u.gif

Pradedu dairytis pirmųjų batukų  ax.gif  kokia jūsų nuomonė apie tokius?


Aš irgi šiuos žiūrinėjau, tik jie tokie minkštučiai, tai galvoju ar čia gerai mažiukams? Tikrai būtų įdomu, kad kas nusimanantis pakomentuotu.
Atsakyti
QUOTE(Summerday's @ 2015 03 04, 16:32)
Aš irgi šiuos žiūrinėjau, tik jie tokie minkštučiai, tai galvoju ar čia gerai mažiukams? Tikrai būtų įdomu, kad kas nusimanantis pakomentuotu.

Man irgi jie tokie nestabilūs atrodo, per daug lankstūs smile.gif Bet aš nieko realiai neišmanau.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(Eli_ @ 2015 03 04, 14:21)
Labas 4u.gif

Pradedu dairytis pirmųjų batukų  ax.gif  kokia jūsų nuomonė apie tokius?

Nu nesu aš iš tų kur jau labai išmanyčiau šioj sritį ax.gif aš nesirinkčiau tokių pirmųjų batukų, vis tik tvirtas pėdos fiksavimas ir teisinga padėtis pėdutės yra labai svarbu. O čia man kaip tai panašiau kaip į buvimą basam - minkšta patogu ir neslidu.

Va dėkui Deiman, šitais kriterijais ir aš vadovausiuos rinkdamasi mažajai damai bpirmuosius batukus
Atsakyti
QUOTE(Baltute2 @ 2015 03 04, 14:55)
Mes irgi nuo sausio niekaip neissikapstom. Dvi savaites ramybes ir vel slogos iki kosuliu  blink.gif , biesina. Tik mes issiaiskinom, kad mergiotes adenoidai 3 stadijos, jau pastatyta i eile operacijai,

Mano didysis operuotas , tai nuo to karto tik sykį (per 7 metus) sirgo 4u.gif

QUOTE(Eli_ @ 2015 03 04, 15:21)
Labas 4u.gif

Pradedu dairytis pirmųjų batukų  ax.gif  kokia jūsų nuomonė apie tokius?

Ypatingai nesidomėjau, bet man nepatiko schmoll.gif
"Palaidas" gurniukas, o koja turi būti su užkulniu,man asmeniškai ne 4u.gif
---
Mano vaikas serga cry.gif taip gaila ir bijau, kad rimčiau nebūtų unsure.gif
Tempa iki 39 doh.gif tai vis numušu,o augiau net nežinau kaip virusą gydyti doh.gif
Sesė irgi serga doh.gif
Atsakyti
lunaoi sveikatytes jums.Mazasis vel koset pradejo,nesuprantu is kur ir nuo.ko,mes net i kiema pora dienu neinam ir va vel pradejom vaistus gert.
Oi man stogas vaziuoja su mazaja,nu toks velnynas,jai sakai negalima,o ji ziuri i akis ir vistiek savo daro ir sako atsiprasau blink.gif pirmadieni pagaliau i darzeli.
Atsakyti
sveikos merginos, jei prisimenat mane buvau su jumis forume neštumo metu:) labai neturejau laiko prie kompiuterio prisest o jus jau 36 tema kalbat:))) prisiduodam ir mes, maitinu iki šiol pati, nuo 5,5 mėn pradejom valgyt daržovienes, jau valgom bulve, morka, brokoli, moliuga, viskas tinka ir patinka. dantukų dar neturim, sedėti tingim smile.gif)) ryt einam svertis, prisiduosim:)
Atsakyti
QUOTE(Luna* @ 2015 03 05, 15:54)
Mano didysis operuotas , tai nuo to karto tik sykį (per 7 metus) sirgo 4u.gif

va del tokiu atsiliepimu as be kalbu sutikau operacijai. Tik reik jos sulaukt, eiles nesveikos doh.gif

QUOTE(Kazokiene32 @ 2015 03 05, 22:17)
Oi man stogas vaziuoja su mazaja,nu toks velnynas,jai sakai negalima,o ji ziuri i akis ir vistiek savo daro ir sako atsiprasau blink.gif pirmadieni pagaliau i darzeli.

As su saviske irgi nebesusitvarkau. Nuo sio pirmadienio jau rimtai kazkas uzejo, darzelyje verkia, meluoja, kad serga, kad skauda galva, ausi, vaidina ligone, bet jau net ir aukletojos pastebejo, kad manipuliuot tuo tik bando, kad namo gryst, namie ne ka geriau. Neklauso, sneka briedus, isterikuoja. Toks jausmas paveluota trimecio krize uzejo. Ir bandau kalbrt, tartis graziuoju, prasyt, bet kol rekt nepradedu tol nulis emociju, jau ir draudimus taikyt pradejom. Sunku blyn..
Atsakyti
Labas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visiems Ligoniukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Kazokiene32 @ 2015 03 05, 23:17)
Oi man stogas vaziuoja su mazaja,nu toks velnynas,jai sakai negalima,o ji ziuri i akis ir vistiek savo daro ir sako atsiprasau blink.gif pirmadieni pagaliau i darzeli.

QUOTE(Baltute2 @ 2015 03 06, 12:16)
As su saviske irgi nebesusitvarkau. Nuo sio pirmadienio jau rimtai kazkas uzejo, darzelyje verkia, meluoja, kad serga, kad skauda galva, ausi, vaidina ligone, bet jau net ir aukletojos pastebejo, kad manipuliuot tuo tik bando, kad namo gryst, namie ne ka geriau. Neklauso, sneka briedus, isterikuoja. Toks jausmas paveluota trimecio krize uzejo. Ir bandau kalbrt, tartis graziuoju, prasyt, bet kol rekt nepradedu tol nulis emociju, jau ir draudimus taikyt pradejom. Sunku blyn..

Oi mamkos gaudykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif , pas mane irgi beprotnamis lengvas namie. Pradėjau gert B grupės vitaminus, kad pastiprint nervų sistemą ir stogas nenuzažiuotu. Nes jau nebežinau, ar čia bardakas namie dėl to kad man stogas važiuoja, ar dėl to kad bardakas namie tai ir stogas važiuoja. Na kaip sakant kas nuo ko neaišku, o triukšmo daug doh.gif
Aš tai bandau kiek įmanoma pailsėt ir pamiegot, kada jau leidžia man mažieji. Ir galvoti, kad didysis savo isterijas ir ožius rodo, dėl to kad nori atsikovoti dėmesį, kartais padeda, kartais ne. Na bet jei mažoji miega, tai didysis pas mane auksinis vaikas. O kai tik sesė atsikelia, tai taip ir prasideda fejerverkai doh.gif
Atsakyti
Labuką smile.gif
QUOTE(marina30 @ 2015 03 06, 01:08)
sveikos merginos, jei prisimenat mane buvau su jumis forume neštumo metu:)

Prisimenu mirksiukas.gif Smagu, kad vėl prisijungei 4u.gif
Visiems ligoniukams sveikatėlės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Aš peršalau, tai visai ne kas unsure.gif
Turiu žinių mamytėms, kurių plaukai po gimdymo vis dar labai slenka. Man laaaabai padėjo alijošius. Mama davė alijošiaus lapų. Tai jau po antro galvos odos įtrynimo alijošiaus sultimis, mano plaukų slinkimas labai ženkliai sumažėjo!!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Mari Art @ 2015 03 06, 12:41)
didysis savo isterijas ir ožius rodo, dėl to kad nori atsikovoti dėmesį, kartais padeda, kartais ne. Na bet jei mažoji miega, tai didysis pas mane auksinis vaikas. O kai tik sesė atsikelia, tai taip ir prasideda fejerverkai  doh.gif

O nenori leisti didžiojo į darželį? Maniškis jei neitų, tai man irgi depresija būtų. O kai darželyje, tai mes, moterys, vienos namie puikiai gyvenam, kol vyrai vakare grįžta namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deiman @ 2015 03 06, 13:04)
O nenori leisti didžiojo į darželį? Maniškis jei neitų, tai man irgi depresija būtų. O kai darželyje, tai mes, moterys, vienos namie puikiai gyvenam, kol vyrai vakare grįžta namo  smile.gif

Oi kaip norėčiau ax.gif, tik kad mes rugpjūti paėjom su džiaugsmu, o paskui susirgom ilgai ir nuobodžiai. Turim nepaaiškintos kilmės šokinėjančią temperatūrą nuo 36,6 iki 37,3. Tai ir sėdim namie, vaikštom po gydytojus, ieškom kur čia ta problemėlė užsislėpus. O aš lipu sienom, didžiajam namie trūksta veiklos ir mamos dėmesio doh.gif , tai taip ir gyvenu nuo - iki vyro laisvų dienų ir vakarų.
Atsakyti