Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (54 tema)

verysad.gif nenoriu tiket... bet labai ilgai nesulaukem jokiu ziniu sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Nesipravardžiuojam, nesikeikiam ir nekonfliktuojam 4u.gif Būkim supratingais žmonėmis bent šioje temoje...
Atsakyti
Liudna... sad.gif amzinaji atilsi...

Gal nieko tokio, jei pacituosiu jos viena sena posta, kuri radau skaitydama senas temas ir issisaugojau.
Man tai taip TIKRA ... Ir labai grazu.. Kovotojos placiausia prasme, palikimas:

" Ką reiškia, Idut, sunku? Aš turiu tokį gyvenimą , kito - nėr. Jis mano, aš jį myliu, ir visiems sakau, NIEKO nera nuostabesnio kaip gyvenimas. Mylekite jį. Sunku yra aplinkiniams, nes nuo tokių problemų nervų sistema pakinta, asmenybė koreguojasi, daraisi iš smagaus kompanijų balių kelionių renginių organizatorių draugams zirzalu, apie kurį reikia pašokinėt gerokai, kas žeidžia iki širdies gelmių. na bet tas puikybes rauni iš savęs po truputį. ir esu viena be labai artimų žmonių, nykstanti giminė, traukia mane svetimi iš duobės. Reikia išmokt susitaikyt su daug kuo kai viskas keičiasi..... Nelengva, bet kiekvieną dieną sveri svarstyklėmis ką nors ir privalai pasverti. Nes už nugaros nieko nėra."
Atsakyti
willow verysad.gif

nežinau ką ir pasakyt... pasiilgsim tavęs.
Atsakyti
As vis dar negaliu priverst save patiketi.....niekaip.....labai truks taves....labai.....ilsekis ramybeje...............
Atsakyti
Wilow, ilsėkis ramybėje! Labai skaudu ir man baisu
Atsakyti
QUOTE(NERA @ 2015 03 10, 09:29)
enenes, kaip teta?

Ačiū NERA, tetą užregistravom į Kauno klinikas, važiuos balandžio 5, tai laukiam labai. Tik keista kodėl jos kojos taip neklauso g.gif po chemijos praėjo jau daugiau kaip mėnuo, o savijauta negerėja, kojos neklauso, vos pereina per kambarį verysad.gif

Willow....nėra žodžių....prižūrėk visas iš aukštybių...
Atsakyti


Willow ilsėkitės ramybėje ... verysad.gif

Melsiuosi už jus,jūs buvote ir visada būsite forumo narių širdyse ...
Atsakyti
Man labiausiai istrige willow zodziai, kad paskutine operacija buvo didziausia klaida... Kaip man neramu buvo po tu zodziu. Esu tyli skaitytoja, bet labai palaikau visas, o willow tiesiog buvo man stiprybe.. Laukdavau jos zinuciu. Willow, tu kova pralaimejai tik zemeje, o kitur susitiksime visos...

Del maisto truputi noriu pasakyti. Vieninteliai moksliniai atlikti ir irodyti tyrimai del vezio lasteliu "maitinimo" yra cukrus. Cukrus visomis prasmemis- esantis vaisiuose, uogose, bandelese ir saukste cukraus. Vezine lastele neskirsto cukraus is bandeles ar cukraus is vaisiaus. Tyrimai, atliekami suleidziant gliukoze v.lasteliu kaupimosi vietoms, tai patvirtina.
Jokiu rimtu moksliniu irodymu nera nei del baltymu, nei del angliavandeniu itakos vezinei lastelei. Nors situ onkologai irgi pataria vengti, cia vel del cukraus, taciau anot mano onkologes, ji turejo simtus pavyzdziu, kai atsisake zmones visiskai visu angliavandeniu arba skaiciuodavosi dienos norma- o ji yra 1 gr 1 kg zmogaus mases, taciau jokio pastebimo pagerejimo ar isgyjimo labesnio nei tie, kurie juos vartojo, nebuvo.
Todel vistik buciau uz cukraus ribojima visomis prasmemis ( angliavandeniu taipogi) nesimetant pas zaliavalgius ar paleo.
O nevalgyti miltu, bulku ir tortu kasdien tureti visi. Cia jau ne vienai ligai galima prirasyt.
Bet kiekvienas renkames pagal save, pagal savo suvokima ka ir ko nedaryti ar daryti. Kaip ir dauguma raso- tikejimas tuo, ka darai, irgi padeda sveikti. Jei zmogus valgydamas vien darzoves jauciasi gerai ir tiki, jog pasveiks- jis tikrai gali pasveikti.
Sveikatos visoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 11 kovo 2015 - 21:41
QUOTE(agnyteee @ 2015 03 05, 12:52)
Sveika 4u.gif

mano tečiui darė..

Sveikos, mielosios! Jau treti metai esu Jūsų tyli skaitytoja. Labai džiaugiuosi atradusi šį formuną jis man labai padėjo sužinojus savo diagnozę. Šiuo metu vėl sugrįžo mano v... jis "įsitaisęs" mano skrandyje. Man skrandio marginalinės dalies limfoma. Turi jis ilgesnį pavadinimą, bet nesigilinsiu. Šiuo metu vėl "gaunu" chemijas, jau trečia bus... Taip, man 2013 m. darė PET (pozitronų emisijos tomografija). Prieš šį tyrimą gauni tokią atmintinę ko negalima ir ką reika daryti, t. y. gal pora ar tris dienas prieš tyrimą negalima valgyti jokio maisto, kuris turi angliavandenių, vengti fizinio krūvio, nenešioti sunkių daiktų (iki 2 kg ne daugiau). Atvykus į branduolinės medicinos centrą į veną suleidžia radioaktyvią gliukozę ir lauki uždaroje patalpoje, po kurio laiko per mikrofoną pakviečia prie to kompiuterio, kuris ir atlieka visą "darbą". Po to liepiė nebendrauti su vaikais ir gal porą valandų aplamai vengti bendravimo su kitais asmenimis. Kadangi blogosiso lastelės būna išalkusios, jos puola maitintis gliukoze ir kompiuteris fiksuoja kur jos yra susitelkusios. Nuotraikoje tai matosi skirtinga spalva, tarsi "spindi" ar "blizga' ta vieta. Džiaugiuosi jeigu kam nors tai bus informatyvu. Sveikatos, sekmės ir vilties visoms ir visiems! 4u.gif
Atsakyti
verysad.gif verysad.gif cry.gif
Labai liudnos zinios... Willow, ilsekis ramybeje...
Atsakyti
Willow Angele, ilsėkis ramybėje, sergi mus, palikus įspaudą mūsų širdyse... verysad.gif
Atsakyti