Įkraunama...
Įkraunama...

Paimk mane, drauge, už rankos (54 tema)

QUOTE(Angele @ 2015 03 04, 23:22)
Atsiprašau, jei suklaidinau, bet betaloc zok vyras gėrė esant normaliam kraujo spaudimui kurį laiką kol susinormalizavo pulsas, vėliau pagal poreikį. Taip pat procoralaną.


Esant normaliam kraujo spaudimui nedideles-vidutines betaloc zok dozes naudoti paprastai galima (tam tikrose situacijose spaudimas nuo jo net nesumažėja, nes širdis, plakdama lėčiau, susitraukinėja efektyviau), tačiau jei spaudimas labai mažas - reikėtų didelio atsargumo. Procorolan į spaudimą neveikia.
Tačiau Karmės atveju pulsas buvo dažnas dėl sutrikusio ritmo, jo gydymas visiškai kitoks.
Atsiprašau, kad kišuosi, tačiau kartais, nežinant pilnos medicininės situacijos, galima patarti išgerti tokį vaistą, kuris gali ir pakenkti.
Atsakyti
QUOTE(umb @ 2015 03 04, 23:13)
Esant normaliam kraujo spaudimui nedideles-vidutines betaloc zok dozes naudoti paprastai galima (tam tikrose situacijose spaudimas nuo jo net nesumažėja, nes širdis, plakdama lėčiau, susitraukinėja efektyviau), tačiau jei spaudimas labai mažas - reikėtų didelio atsargumo. Procorolan į spaudimą neveikia.
Tačiau Karmės atveju pulsas buvo dažnas dėl sutrikusio ritmo, jo gydymas visiškai kitoks.
Atsiprašau, kad kišuosi, tačiau  kartais, nežinant pilnos medicininės situacijos, galima patarti išgerti tokį vaistą, kuris gali ir pakenkti.

Nuskambėjo kaip patarimas, hm Aš konstatavau faktą, kokius gėrė ir geria kai reikia, receptiniai jie ir nemanau, kad imtų vartot kas pagal kitus, ne gydytojui paskyrus. Kai spaudimas buvo mažas atitinkamus vaistus skyrė gydytojai ligoninėje.
Atsakyti
Ar yra kam dare PET tyrima?
Atsakyti
QUOTE(une @ 2015 03 05, 12:44)
Ar yra kam dare PET tyrima?


Sveika 4u.gif

mano tečiui darė..
Atsakyti
QUOTE(agnyteee @ 2015 03 05, 11:52)
Sveika 4u.gif

mano tečiui darė..


O kaip gerai,kad atsiliepet:)
Gal turit kokiu pastabu? Na maza ka, gal ka paklaust deretu ? Nesigaudau as visai tuose dalykuose dar:(
Atsakyti
QUOTE(une @ 2015 03 05, 10:58)
O kaip gerai,kad atsiliepet:)
Gal turit kokiu pastabu? Na maza ka, gal ka paklaust deretu ? Nesigaudau as visai tuose dalykuose dar:(

Prieš tyrimą negalima valgyt ir tik vandenukas atsigert. Po
tyrimo 12 val laikytis atstumo nuo vaikų, nėščiųjų ir šiaip visų labiau pažeidžiamų žmogeliukų, nes esi radioaktyvus ir spinduliuoji. Nevalgyt ir negert dėl to, kad vėžinės ląstelės bus jau pamaitintos ir nesipuls ant to leidžiamo gardaus skysčio, todėl tyrimas bus neinformatyvus smile.gif čia man taip paaiškino, pataisykit jei klystu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(une @ 2015 03 05, 12:58)
O kaip gerai,kad atsiliepet:)
Gal turit kokiu pastabu? Na maza ka, gal ka paklaust deretu ? Nesigaudau as visai tuose dalykuose dar:(



Jums turėtų duoti porą lapų su nurodymais ką reikia daryti prieš PET tyrimą. ten porą dienų prieš tyrimą reikia kaip ir ale dietos pasilaikyt, jei turit tuos lapus, tai rasit info, jei ne sakykit, ryt kaip tik tetis atvaziuoja, nuskanuosiu. Šiaip po tyrimo nebūt arti vaikų, arba moterų merginų kurios dar neturėję vaikų, kaip gydytoja sakė tai apie 10-12 val būna radioktyvus., tai mes juokėmės su tėčiu, aš ėjau su juo kartu o mano sesė už gerų 5 metrų. Šiaip nieko baisaus , tik tėtis sakė, kad rankos jam užtirpo ten begulint (nes negalima judėti) jei dar kas domins klauskit , ką žinosiu psakysiu:4u:

Sveikatėlės visiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angele @ 2015 03 04, 23:22)
Atsiprašau, jei suklaidinau, bet betaloc zok vyras gėrė esant normaliam kraujo spaudimui kurį laiką kol susinormalizavo pulsas, vėliau pagal poreikį. Taip pat procoralaną.
Ačiū, man rodos jūs jau rašėte, o aš nesusiradau. Gal jūs bendraujate ir turit kontaktus?
Užėjau į rugutės fondą, geriau būčiau neskaičius nieko...


Pabandziau surasti, kur buvo gydytas Domantas. Raso, kad jie gydesi cia:
http://www.budwigcen...t/#.VPgyCdLLdRp
Butu idomu gauti Domanto mamos kontaktus ir paklausti, kokia ta dieta.
Maistas isties turi didele galia, tik kazkodel beveik visos cia uzeinancios nesiryzta kazka keisti..


Atsakyti
Aciu labai abiems! 4u.gif
Rytoj vaziuosim supazindins su pasiruosimu. Bet as jau ir internete radau tuos " lapus":) sakau,gal dar kokios bus info is ne medicinines puses... Ka zinau... smile.gif
Taip apsidziaugiau ,kai pranese, kad darys rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikatos jums ir jusu artimiesiems.....nerasau seniai ,bet visa laika esu salia ,mintimis ir malda...noreciau paklausti ,gal teko eiti pas Intaite i privatu kabineta ? Jau pora men negaliu ten prisiskambinti ,o pasikonsultuot reiketu,lygtai kazkas neiprasto vyksta. Gal galetumete i a.z. telefono nr ir kada ten skambinti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Caskada @ 2015 03 05, 13:42)

Maistas isties turi didele galia, tik kazkodel beveik visos cia uzeinancios nesiryzta kazka keisti..

Kad neaisku, i kuria puse keisti, kad dar padeties nepasiblogintum.
Cambelas liepia atsisakyti mesos, pereiti prie grudiniu kulturu, darzoviu, vaisiu, remiasi tyrimais, kur neva daug zmoniu pasieke remisija nuo vezio.
Zaliavalgiai sako ta pati, vel raso apie stebuklingus isgyjimo atvejus, pradejus valgyti termiskai neapdorota maista.
Paleolininkai analogiskai sneka ta pati, kad perejus prie mesos ir darzoviu-stebuklingai pagyjama.

Bet visos puses nutyla, kiek ju tarpe yra ir mirusiu zmoniu...
Stai ir zinok, zmogau, kuri dieta is tiesu butu musu organizmui veiksminga ir su kuria dieta nepaspartintum kelio iki grabo g.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad tiesiog vengiant sintetiniu ir stipriai perdirbtu produktu ir patiekalu, jau nemazas pasiekimas butu. Ir tai " no loose" variantas.
Atsakyti