Įkraunama...
Įkraunama...

Kapiliarų šalinimas

Sveikos,

Gal kurios tvarketes veidukus, kapiliarus klinikoje Sveika Oda Kaune, pas gydytoja Raimunda Razukevičiu? Kokie atsiliepmai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tobuliux: 22 balandžio 2015 - 19:04
Na konsulatvausi su savo giminaite, profesionale kosmetologe. Tai sakė lazeriu neberta net pradėti šaliti efektas gali būti tik tam kartui. nes pradeda po tų procedūrų kapiliarai kitose vietose plėstis. tai jau susitaikiau su ta mintim kad būsių burokėlis verysad.gif
Atsakyti
skaitau, skaitau ir nejaugi nera patenkintu proceduromis ir atsikraciusiu kapiliaru? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Noriu papasakoti kaip as baigiu atsikratyti tais nemegstamais kapiliarais bigsmile.gif Esu apsilankius ne karta estetikos klinikoj, kur bande man juos sunaikint impulsais, nezinau jau kaip ta procedura vadinasi blush2.gif Deja, jie ir toliau dauginos, be jokiu pagerejimu.
Vasario menesi buvau Hurgadoj. Vis apsilankau pas Kastyti (jei kurios buve, tai zinot). Ten yra toks vietinis, kalbantis lietuviskai. Pas ji aliejai neskiesti buna. Yra toks aliejukas Aloe vera. Mes ji pirkom kunui po deginimosi, bet paskaiciau, kad tinka kapiliarams naikinti. Skeptiskai paziurejau, bet grizus tiesiog ta aliejuka vartoju kaip krema. Labai jau jis man patinka. Ir ka jus galvojat...Praejus pusmeciui, kapiliaru is tiesu beveik neliko. Vos vos dar yra. Dabar kai vaziuosiu, tai daugiau nusipirksiu. Man jis tikrai padejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2015 04 22, 18:03)
Sveikos,

Gal kurios tvarketes veidukus, kapiliarus klinikoje Sveika Oda Kaune, pas gydytoja Raimunda Razukevičiu? Kokie atsiliepmai?



ne jau nei viena nesilanke?
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2015 06 08, 22:40)
Na konsulatvausi su savo giminaite, profesionale kosmetologe. Tai sakė lazeriu neberta net pradėti šaliti efektas gali būti tik tam kartui. nes pradeda po tų procedūrų kapiliarai kitose vietose plėstis. tai jau susitaikiau su ta mintim kad būsių burokėlis verysad.gif


Aišku, kad nepaguosiu, bet ne Jūs viena "burokėlis". Manau, kad lazeris ar kitos procedūros padeda, bet ne tiek kiek norėtume. Tikriausiai kiekvienai individualiai. Vienoms pusę metų gerai, kitos ir keletą metų nesiskundžia, o kitoms apskritai nulinis efektas. Anksčiau ar vėliau kartoti vienokią ar kitokią procedūrą tenka.

QUOTE(kavamale @ 2015 08 12, 22:29)
skaitau, skaitau ir nejaugi nera patenkintu proceduromis  ir atsikraciusiu kapiliaru?  verysad.gif


Pasidariau kapiliarų šalinimą lazeriu. Minėjo, kad po valandos raudonis praeis. Aš gydytojai pasakiau, kad labai patenkinta būčiau jei po 3 val. būtų raudonumas toks, kaip prieš procedūrą. Tą pati žinojau prieš eidama, kad pusę dienos bus baisu. Deja, po 3 val. raudonis jau sumažėjo iki prieš procedūrinio lygio, kai kur iš vis išnyko. Tačiau su kiekviena valanda jis blanko. Kaip toliau bus, neaišku. Procedūra atlikta nosies srityje. Kaip minėjo, toj srity kremzlinis audinys ir patinimų nebus. Patinimas būna kai atliekama skruostuose, yra suaktyvinama kolageno sintezė (ar kažko tai), kas ir iššaukia patinimą. Kaip ir sakė, iš tiesų patinimo nebuvo biggrin.gif . Taip pat pasakė, kad gali reikti antros procedūros (bet gal ir ne), bet po kokių 3-5 metų reiktų pakartoti. Priklausys tik mano pačios gyvenimo būdo. Esu patenkinta, apie antrą procedūrą kol kas negalvoju (nors po žiemos bus matyt)

QUOTE(Alri @ 2015 08 30, 13:53)
Sveikos merginos. Noriu papasakoti kaip as baigiu atsikratyti tais nemegstamais kapiliarais bigsmile.gif Esu apsilankius ne karta estetikos klinikoj, kur bande man juos sunaikint impulsais, nezinau jau kaip ta procedura vadinasi blush2.gif Deja, jie ir toliau dauginos, be jokiu pagerejimu.
Vasario menesi buvau Hurgadoj. Vis apsilankau pas Kastyti (jei kurios buve, tai zinot). Ten yra toks vietinis, kalbantis lietuviskai. Pas ji aliejai neskiesti buna. Yra toks aliejukas Aloe vera. Mes ji pirkom kunui po deginimosi, bet paskaiciau, kad tinka kapiliarams naikinti. Skeptiskai paziurejau, bet grizus tiesiog ta aliejuka vartoju kaip krema. Labai jau jis man patinka. Ir ka jus galvojat...Praejus pusmeciui, kapiliaru is tiesu beveik neliko. Vos vos dar yra. Dabar kai vaziuosiu, tai daugiau nusipirksiu. Man jis tikrai padejo 4u.gif


Kaip ir kiekvienas gyvas organizmas, jie zarazos dauginasi, tik kiekvienam skirtingu greičiu. Aš tokio aliejuko neturiu ir nenaudoju, tačiau keletą kartų į mėnesį nusiskinu aloe vera lapą ir kelioms dienoms man jo "pasiteplioti" užtenka. Plitimas sustojo, gal ir šiek tiek sumažėjo, o gal pati mažiau į tai dėmesį kreipiu. To pasekoje ir nutariau išbandyti lazerio procedūrą, kaip paskutinį šansą pribaigti šią zarazą. Aloe vera lapus ir toliau skinsiu, jei reiks pakartosiu po kelių metų procedūrą. Nors tikiuosi, kad greitu laiku neprireiks. Ji man labaaaaaaaai skausminga. Ačiū, kad pasidalinot mintimi apie aloe vera. Gal ir man jis pristabdė g.gif Reiks atkreipti dėmesį.
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti tų, kurios atliko kapiliarų naikinimo procedūrą lazeriu.. man ji buvo atlikta šeštadienį, bet va jau trecia diena veidas labai sutinęs, ypač po akimis, ir tinimas neikiek nemažėja,netgi didėja.. ar tai normalu? nes labai nerimauju.. ir kaip jums praėjo gijimo laikotarpis?
Atsakyti
QUOTE(agnukass @ 2016 03 14, 13:24)
Sveikos, norejau paklausti tų, kurios atliko kapiliarų naikinimo procedūrą lazeriu.. man ji buvo atlikta šeštadienį, bet va jau trecia diena veidas labai sutinęs, ypač po akimis, ir tinimas neikiek nemažėja,netgi didėja.. ar tai normalu? nes labai nerimauju.. ir kaip jums praėjo gijimo laikotarpis?


Man šalino kapiliarus estetus klinikoj lazeriu, paraudimas ir patinimas buvo vos porą valandų, nors gydytoja sakė, kad gali būt ir dvi dienas.
Bet jau procedūros metu uždėjo šaltą kompresą.
Atsakyti
QUOTE(agnukass @ 2016 03 14, 11:24)
Sveikos, norejau paklausti tų, kurios atliko kapiliarų naikinimo procedūrą lazeriu.. man ji buvo atlikta šeštadienį, bet va jau trecia diena veidas labai sutinęs, ypač po akimis, ir tinimas neikiek nemažėja,netgi didėja.. ar tai normalu? nes labai nerimauju.. ir kaip jums praėjo gijimo laikotarpis?


Kai darė tik lazeriu GK klinikoje, patinimo išvis nebuvo, bet kai atliko lazeris + impulsinė šviesa, virš savaitės veidas tragiškas buvo ir po akimis žiauriausiai doh.gif
O kur darėtės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 14 kovo 2016 - 20:14
o po kapiliarų šalinimo ar normalu kad veidas raudonuoja,kaista?
Atsakyti
QUOTE(agnukass @ 2016 03 15, 12:38)
o po kapiliarų šalinimo ar normalu kad veidas raudonuoja,kaista?

thumbup.gif

Normalu, aš porą valandų buvau patinus ir raudona, po to pradėjo slūgt.
thumbup.gif
Kaip aiškina gydytoja, kapiliarai atsinaujina + - per pora metu. Aš darausi dvi procedūras per metus ir darysiuosi toliau. Nes ant kojos kapiliarams nieko nedariau, tai per 5 metus jų padaugėjo tris kart.
verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jamaica 06 @ 2016 03 14, 17:45)
Man šalino kapiliarus estetus klinikoj lazeriu, paraudimas ir patinimas buvo vos porą valandų, nors gydytoja sakė, kad gali būt ir dvi dienas.
Bet jau procedūros metu uždėjo šaltą kompresą.


Jūsų desperatiška šitos klinikos reklama per visas temas tikrai sukelia labai daug abejonių klinikos vardui. unsure.gif
Atsakyti