Įkraunama...
Įkraunama...

Bokseris

Sveiki Bokserių šeimininkai. Prašausi į jūsų grupę ir iš karto su klausimu 4u.gif Po savaitėlės žadu parsivežti naują šeimos narį. Dar tik 6 savaitės jam bus. Gal galite patarti kuom mažiuką maitinti? Esam užauginę 2 bokserius, bet kažkaip užsimiršo tos pirmos dienos ax.gif Vis bandau prisiminti kas per maistelis buvo, bet atmintis šlubuoja... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aukso_pieva @ 2016 02 03, 15:37)
Sveiki Bokserių šeimininkai. Prašausi į jūsų grupę ir iš karto su klausimu  4u.gif  Po savaitėlės žadu parsivežti naują šeimos narį. Dar tik 6 savaitės jam bus. Gal galite patarti kuom mažiuką maitinti? Esam užauginę 2 bokserius, bet kažkaip užsimiršo tos pirmos dienos  ax.gif Vis bandau prisiminti kas per maistelis buvo, bet atmintis šlubuoja...  blink.gif

Žiūriu, tema visai mirusi, niekas nebesilanko

Šiaip 6 savaičių šuniukas dar turi būti su mama, o į bet kokius klausimus jums turėtų atsakyt veisėjas wink.gif
Atsakyti
Dėl maisto, pradžioj patartina šerti tuo, kokiu šėrė veisėjas, po to galima pakeist, jei reikia. Aš savo bokserį šeriu royal canin, yra kas peikia šitą maistą, bet mano šuniui jis tinka.
Atsakyti
QUOTE(žiauriai krūta boba @ 2016 02 06, 23:58)
Dėl maisto, pradžioj patartina šerti tuo, kokiu šėrė veisėjas, po to galima pakeist, jei reikia. Aš savo bokserį šeriu royal canin, yra kas peikia šitą maistą, bet mano šuniui jis tinka.

Na koks ten veisėjas. Daugintojas. 1,5 mėn. šunį iš namų spiria.
Atsakyti
QUOTE(Žiuljenas @ 2016 02 07, 20:16)
Na koks ten veisėjas. Daugintojas. 1,5 mėn. šunį iš namų spiria.

Tai be abejo doh.gif Turėjau žodį veisėjas parašyt kabutėse biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki bokseriukai 4u.gif ir jų šeimininkai 4u.gif
su šventėm 4u.gif su Velykom 4u.gif su pavasariu 4u.gif wub.gif
būkim žmogai-atgaivinam temą rolleyes.gif ax.gif
Aukso_pieva, kaip Jūsų lialka g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mūsų šeimos planuose įsigyti bokserį 4u.gif
Todėl Jums leidus ir norėdami atsakingai pasiruošti (tai bus pirmas šuo mūsų šeimoje), skaitinėsiu jau auginančių šią veislę postus biggrin.gif

Prašyčiau bendrauti aktyviau 4u.gif
Atsakyti
Mirusi tema verysad.gif Na, bandau atgaivinti temą, rodau savo numylėtinę, gegužę bus 4 metai

user posted image
Atsakyti
Graži numylėtinė wub.gif o akys wub.gif

O mano Mėtuška serga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Wėtra @ 2016 04 28, 00:29)
Graži numylėtinė  wub.gif  o akys  wub.gif

O mano Mėtuška serga  verysad.gif

Jo, akys paperkančios. kai valgau, neatsispiriu žvilgsniui ir pavaišinu kuom nors iš savo lėkštės doh.gif biggrin.gif

Kas jūsų Mėtuškai?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš taip pat labai myliu bokserius. Auginau ir auginu jų ne vieną. Ir, matyt, iki gyvenimo pabaigos šalia bus bokseriai. wub.gif Mano Tobis, kurio veiduką matote kaip mano avatarą, jau nejaunas. Jam 10,5 metų. Bet vis dar vaikiškai linksmas ir žaismingas. Vien jau dėl to ši veislė itin puiki.

Wėtra, kas nutiko Mėtutei?
Atsakyti
Tikrai drinks_cheers.gif nėra geresnio šuns už bokseriuką thumbup.gif Mėtutė pas mus-trečias boksiukas wub.gif

Mėtutei insultas verysad.gif sutrikę judesiai ir visiškai neėda verysad.gif
Atsakyti