Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

Zinau, kad i festivus organizuojamas muges, kurios patalpose buna ner ko vaziuot, o tos kur miesto aikstese gal geriau? Esu uzsirezervavusi vieta Marijampoles pavasarineje mugeje, bet vis neissiperku... Ar kas esat prekiave Marijampolej? Kaip sekesi?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 03 24, 06:55)
Zinau, kad i festivus organizuojamas muges, kurios patalpose buna ner ko vaziuot, o tos kur miesto aikstese gal geriau? Esu uzsirezervavusi vieta Marijampoles pavasarineje mugeje, bet vis neissiperku... Ar kas esat prekiave Marijampolej? Kaip sekesi?


Mes siemet pavasarinej turejom vieta, bet nepavyko nuvaziuot. Kiek girdejau nieko gero ir nebuvo.
Atsakyti
Man irgi teko festivus.lt dalyvauti...

Kelios buvo tikrai prastos... bet i minusa dar neteko dirbti wink.gif

Gal kas turite paskolinti palapinę 3x6? arba didesnę? Man reik šiam savaitgaliui į šiaulius.... už palpinės nuoma sumokėsiu.. Jeigu galite parašykite ...
Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2016 03 24, 17:13)
Man irgi teko festivus.lt dalyvauti...

Kelios buvo tikrai prastos... bet i minusa dar neteko dirbti wink.gif 

Gal kas turite paskolinti palapinę 3x6?  arba didesnę? Man reik šiam savaitgaliui į šiaulius.... už palpinės nuoma sumokėsiu.. Jeigu galite parašykite ...


Pasidalinkit ispudziais apie Siauliu muge? Idomu ar cia tik mums taip nepasiseke doh.gif
Tokios nesamones guvenime nesu maciusi ir po tokiu alibrokstu pasakiau kad Siauliuose tik Ant rubeziaus ir Miesto dienos o visa kita loterija o man joje ne taip sekasi.

Dar gavusi vietu numerius perskambinau perklausiau ar vietos suremtos nugara ir ar muge pakankamai didele kad dvi palapines nebutu kvailai atrodziusios. Patikino kad viskas ok muge iki Varpo g. Ir dar toliau tesis. Nuvaziuojam akys ant kaktos issoko. Muge net iki Dvaro g. nepilnai tesiasi, musu vietos nesuremtos nugara, bulvaras perkastas neina normaliai prieiti ir neina ivaziuoti isikrauti prekiu. Skambinu organizatoriams atsiliepia sako nesam vietoj busim veliau. O kada veliau sako labai veliau. Tai kur mum stotis sako stokites bet kur prasykit kad zmones apsikeistu smile.gif Turbut visi mugininkai zino kaip visi noriai keiciasi taigi nerade vietos skambiname toliau bet deja ragelio jau niekas nekelia. Negave vietos kurios praseme o ir neturejom galimybiu susitysti visa manta dviem vietom is tikrai labai toli nes pricaziavimas labai buvo toli gryzom atgal i Klaipeda. Bandysiu issimusti grazinti pinigus uz vieta nes tai jau orgsnizatoriu kalte kad neinformavo jog nebus galimybes privaziuoti issikrauti ir vietu tai prasem suremtu nugara ir dar du kartus pasitikslinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2016 03 24, 14:32)
Mes siemet pavasarinej turejom vieta, bet nepavyko nuvaziuot. Kiek girdejau nieko gero ir nebuvo.


Tai kad pavasarines festivus organizuojamos muges dar tik bus. Mes Zagarej dalyvavom ir Melioratoriu sventej tai paciu organizavimu tikrai nesiskundziu tik tiek kad Zagarej oras buvo labai prastas tai ir pirkeju ne kazka o Melioratoriu svente tik maistui realiai o ne kitom prekem.
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 03 28, 13:58)
Tai kad pavasarines festivus organizuojamos muges dar tik bus. Mes Zagarej dalyvavom ir Melioratoriu sventej tai paciu organizavimu tikrai nesiskundziu tik tiek kad Zagarej oras buvo labai prastas tai ir pirkeju ne kazka o Melioratoriu svente tik maistui realiai o ne kitom prekem.


Man Zagarej gerai buvo. O apie marijampoles muge tai kur praeita savaitgali buvo kalbu. Ten savivaldybe organizavo. I festivus daugiau nebevaziuosiu, nes jiems dar su savimi reik padirbet smarkiai.
Atsakyti
QUOTE(mazu-le @ 2016 03 28, 11:49)
Patikino kad viskas ok muge iki Varpo g. Ir dar toliau tesis. Nuvaziuojam akys ant kaktos issoko. Muge net iki Dvaro g. nepilnai tesiasi

Tai kad prieš porą savaičių mugė buvo, kas gali vėl ir vėl eit tų pačių dalykų? Juolab, kad ant nosies Velykos, kiti reikalai žmonėms labiau rūpėjo.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2016 03 28, 16:35)
Tai kad prieš porą savaičių mugė buvo, kas gali vėl ir vėl eit tų pačių dalykų? Juolab, kad ant nosies Velykos, kiti reikalai žmonėms labiau rūpėjo.


Tai kad ir praeita buvo maza ir as ne apie pirkejus kalbu net nezinau kiek ju buvo nelikom mes. Kiek zinau ta pries pora savaiciu buvo ne kokia muge. As turiu omeny kad prekeiviu mazai buvo
Papildyta:
QUOTE(ramute53 @ 2016 03 28, 15:42)
Man Zagarej gerai buvo. O apie marijampoles muge tai kur praeita savaitgali buvo kalbu. Ten savivaldybe organizavo. I festivus daugiau nebevaziuosiu, nes jiems dar su savimi reik padirbet smarkiai.


Zagarej ir mums buvo gerai. Bet tikejausi tikrai geriau kad bus tai issigelbejimas buvo kad dvi vietas turejom o su viena tai butu buve ne kazka. O svarboausia vieta pagrindiniame take buvo daug prastesne nei sone, soninis takas geriau suprekiavo wink.gif
Atsakyti
http://www.nemokamir...-muge-taurageje


Tautodailės, amatų ir gaminių su tautiniu paveldu mugė Tauragėje Pilies aikštėje. Mugė vyks 2016 m. balandžio 7-8 dienomis.

Daugiau informacijos telefonu 8 6464 0132

4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Mano sesuo gyvena ŠIAULIŲ mieste, ji net nebuvo girdėjusi apie mugę.Vadinasi jokios reklamos. Dabar vėl organizuoja mugę balandžio mėn, jau darosi turgus. Nei viename mieste nėra tiek mugių, ir vis kiti organizatoriai.
Kaip supratau iš komentarų, buvo prasta mugė, nebuvo perkančių
Atsakyti
Pati mugė dar visai nieko buvo.... Bet jau organizavimas ;(((

Atsakyti
O taurages muges kokia kaina. Kai perskaiciau galvojau kad gal sumaise ka. smile.gif juk pavasarine muge.
Atsakyti