Įkraunama...
Įkraunama...

Visos LT mugės

Aš manau, kad Šiaulių miestui per daug tų mugių ir negali būti geros kai kiekvieną mėnesį jos vyksta, kiek girdėjau TERBAKRIAUSKIO mugė būdavo prasta, gal kas pasikeis į gerą kas ten žino
Atsakyti
Dita, gal tam žmogui kuris įsigys šitą vieta, bus gera mugė. Negali žinoti.
Gal tas žmogus nebus tas, kuris kas mėnesį važiuoja į Šiaulius.
Nu, bet Hanza dienos neatsiranda smile.gif, o savivaldybės planuose yra. Man tai , atrodo, geriau kauniečiai nedarytų Kazio kovą, o gegužį organizuotųsi- šilta, smagu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ortija: 18 balandžio 2016 - 08:51
QUOTE(mazu-le @ 2016 04 17, 21:41)
Ar sutvarkytas jau bulvaras ir galima ivaziuoti su masina? Kiek is viso dalyviu registruota ar nebus kai su Velyku muge absurdiskai mazas dalyviu skaicius  doh.gif

Taisyklėse rašo, kad negalima bus įvažiuoti su automobiliu.
Papildyta:
QUOTE(dita0506 @ 2016 04 18, 09:32)
Aš manau, kad Šiaulių miestui per daug tų mugių ir negali būti geros kai kiekvieną mėnesį jos vyksta, kiek girdėjau TERBAKRIAUSKIO  mugė būdavo prasta, gal kas pasikeis į gerą kas ten žino

Terbakrauskio mugė kiek atsimenu būdavo arenoje... Vienais metais atsimenu organizatoriai paleidę reklamą spaudoje sumaišė datą (mugė vyko mėnesiu anksčiau nei jie parašė ir išplatino) tai daug žmonių net nežinojo kada ta Terbakrauskio mugė bus... doh.gif O šiais metais bulvare bus, tai gal ir bus geriau ... smile.gif
Atsakyti
Šiauliuose visiškai nebėra pramonės. Tai ir žmonės nieko nebeuždirba. Taigi iš kur ten begali būti koks pirkimas. Merdintis miestas
Atsakyti
jei vis dar kas nores tai parduodu TERBAKRAUSKIO MUGE 04.22-23 VIETA. NES SVEIKATOS KOL KAS NE KAZKA GERO ZADANCIOS...
Atsakyti
QUOTE(♥Lavandula♥ @ 2016 04 18, 10:28)
Taisyklėse rašo, kad negalima bus įvažiuoti su automobiliu.




Tokiu atveju visiškai nesamonė doh.gif Visus daigtus susivežti poto jau net prekiauti sveikatos nelieka doh.gif
Atsakyti
Kiek zinau ir kiek teko dalyvaut, tai Šiauliai niekad neleisdavo ivaziuot i bulvara, gal tik pora mugiu prekeiviai buvo issiprase, o siaip tai tysdavom viska ant kupros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruma @ 2016 04 19, 23:21)
Kiek zinau ir kiek teko dalyvaut, tai Šiauliai niekad neleisdavo ivaziuot i bulvara, gal tik pora mugiu prekeiviai buvo issiprase, o siaip tai tysdavom viska ant kupros  doh.gif


Pernai Ant rubeziau, Siauliu dienos ir Kaledine muge leido ivaziuoti tik i pavasarines siemet neleido todel ir nevaziuoju. Palieku tik Ant rubeziaus ir Siauliu dienas nes ju metu ir srautas geras ir prekyba gera.
Atsakyti
Šiauliuose gyventoju skaičius sumažėjo per 10 metų, nuo 150 tūkstančių iki 90 tūkstančių.

Šie skaičiai daug ką pasako wink.gif




Papildyta:
Gal kas turite Panevėžio pavasrio mugėje išsipirkę vietą su elektra? Aš kalbu apie 05.07 festivus.lt organizuojamos mugės. Norėčiau perpirkti vietą... galiu mokėti papildomai 10 €. Lauksiu asmeninės žinutės.

Ačiū


Atsakyti
QUOTE(Gijūnė @ 2016 04 20, 09:46)
Šiauliuose gyventoju skaičius sumažėjo per 10 metų, nuo 150 tūkstančių iki 90 tūkstančių.

Šie skaičiai daug ką pasako wink.gif 
Papildyta:
Gal kas turite Panevėžio pavasrio mugėje išsipirkę vietą su elektra? Aš kalbu apie 05.07 festivus.lt organizuojamos mugės. Norėčiau perpirkti vietą... galiu mokėti papildomai 10 €.  Lauksiu asmeninės žinutės.

Ačiū


Tai kad yra laisva vieta su elektra, galuit pirkti tiesiai iš festivus.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikse @ 2016 04 19, 13:24)
jei vis dar kas nores tai parduodu TERBAKRAUSKIO MUGE 04.22-23 VIETA. NES SVEIKATOS KOL KAS NE KAZKA GERO ZADANCIOS...

linkiu sveikatos, ir geros prekybos jei pasveiksite
Atsakyti
Ačiū, Jau turiu wink.gif

Atsakyti