Įkraunama...
Įkraunama...

***Mažasis Amerikoniukas***

prisijungciau ir as prie gymboo, bet klausimas ar komanda siandien dirba? g.gif
Atsakyti
as ir nusiunciau 4u.gif
Atsakyti
siunciu ir as gymbo thumbup.gif
Atsakyti
ar paims gymbo ar ne? 4u.gif g.gif
Atsakyti
ar kam nupirko Children's Place? as vakar vakare siunciau, bet dar jokio atsakymo negavau g.gif
Atsakyti
Sakykit, ar kohls pirksite ar ne? tada kitur ieskociau reikiamu daiktu....sad.gif
Atsakyti
jo turbut svencia Lietuvos gimtadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justina G @ 2015 03 11, 13:55)
Sakykit, ar kohls pirksite ar ne? tada kitur ieskociau reikiamu daiktu....sad.gif

aš kaip visada paantrinsiu su tuo pačiu klausimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2015 03 11, 12:44)
ar kam nupirko Children's Place? as vakar vakare siunciau, bet dar jokio atsakymo negavau  g.gif


Vieną krepšiuką dieną tai tikrai surinko, gavau patvirtinimą, kad užsakyta smile.gif gal dar vienas nesusirinko, jei vėliau siuntėt ...
Atsakyti
aš tai noriu laaaabai padėkot komandai už vakar nupirktus dr Martens batus, nugriebiau dukrai net dvi poras, kaina nerealiai maža buvo, šiandien jau po 140 dol doh.gif man komanda prigriebė po 23 dol thumbup.gif norėjau ir čia pasidalint akcija, bet temos dar nebuvo, o ryte ir akcija jau pasibaigė unsure.gif nors turbūt visų paauglės žiemą nešioja ugg tipo batus, tai gal nieko ir nedomintų smile.gif
Ačiūūūūūū!!!
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2015 03 11, 15:12)
aš tai noriu laaaabai padėkot komandai už vakar nupirktus dr Martens batus, nugriebiau dukrai net dvi poras, kaina nerealiai maža buvo, šiandien jau po 140 dol  doh.gif man komanda prigriebė po 23 dol  thumbup.gif norėjau ir čia pasidalint akcija, bet temos dar nebuvo, o ryte ir akcija jau pasibaigė  unsure.gif nors turbūt visų paauglės žiemą nešioja ugg tipo batus, tai gal nieko ir nedomintų smile.gif
Ačiūūūūūū!!!

Kokią spalvą pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2015 03 11, 15:44)
Kokią spalvą pirkai?

šiuos juodus http://www.amazon.co...d=AB8PP5ABO5Y5C
ir ketvirtą spalvą purpurinę
http://www.amazon.co...d=AB8PP5ABO5Y5C
dukros namie nebuvo, tai tik telefonu spalvas suderinom, grįžus sakė, kad tie purpuriniai jai nelabai, bet pusė velnio biggrin.gif o sesė nusprendė, kad jie senos bobos lūpdažio spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti