Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdyti ar negimdyti

QUOTE(virga @ 2015 03 30, 13:21)
Kitaip manancias vaiku zudikem isvadina.

Tai kad šioj temoj niekas nieko vaikų žudikėm neišvadino. O jūs kitaip elgiatės? Kitaip manančias išvadinat moralizuotojom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglija123 @ 2015 03 25, 21:03)
O reikšdamos savo nuomonę (labai gražiu būdu) prisiimate bent kokią atsakomybę už nutrauktą gyvybę dėl patogesnio ar prabangesnio gyvenimo?
Papildyta:
https://www.youtube....h?v=i40dhgX4HcQ


doh.gif Pries kuriant tokius filmukus, bent jau klaidas reiktu istaisyti...
Atsakyti
Moteris klausė, kiekviena atsakė, niekad vienodu atsakymu tokiu klausimu nebus.Spręsti jai.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2015 03 30, 13:21)
drinks_cheers.gif As jau bijau cia diskutuoti, kad negauciau ispejimo. Bet tokiu "remeju"  su klavisais cia nemazai pasireskia.
Pasakymas, kad bus sunku, bet isgyvensit. Paguodziantis. O kodel negalima gerai gyventi ir tuo vaiku kuris jau yra rupintis ir jam geresni gyvenima suteikti? Nes kazkas jau gyvendamas gerai apie kitus negalvoja ir tik patarimus dalina?
Atejo moteris pasitarti. Tai ir patarkim. As pasisakiau, kad negimdyciau. Isdesciau savo argumentus. Kita gali pasisakyti: As gimdyciau. Nebijau sunkumu ir t.t.
Bet ne. Ateina su vaizdine medziaga. Agituoja. Kitaip manancias vaiku zudikem isvadina. Tai, gal tom agitatorem uz gimdyma paciom negimdyti vaiku ir netraumuoti ju, jei nemoka buti tolerantiskos ir graziai diskutuoti? Va apie ka reiketu pagalvoti.  g.gif


Šiaip nuo tų lialialia jau bloga darosi. Žmogui gyvenimas vienas duotas. Ir jam spręsti, kaip jį gyvent. Aš pvz.jokiu būdu nesmerkčiau, jei gimdytų ir augintų, šaunuolė, valio. Bet jei apsispręstų negimdyti-irgi nesmerkčiau jokiu būdu. Ne visos moterys "geležinės", kaip kai kurios čia susirinkusios teoretikės.
Atsakyti
QUOTE(Eglija123 @ 2015 03 25, 20:03)
O reikšdamos savo nuomonę (labai gražiu būdu) prisiimate bent kokią atsakomybę už nutrauktą gyvybę dėl patogesnio ar prabangesnio gyvenimo?
Papildyta:
https://www.youtube....h?v=i40dhgX4HcQ

Eglija, kur jus autorės gyvenime prabanga izvelgiat,kad apie prabangesni gyvenimą rasot? Ar bent jau žinot,ką reiškia žodis PRABANGA??? Autore nei anksčiau ja turėjo,nei dabar turi, nei ateity nenumato tos prabangos. Tai ką jus čia rasinejat? Kaip sakoma, truputi nei i tvora, nei i mieta.
Atsakyti
Tiesiog įdomumo dėlei- visos tos, kurios šaukiat nesidaryt aborto, kiek iš jūsų šeimose esančių vaikų yra paimti iš vaikų/kūdikių namų? Kiekviena vaiknamyje esanti gyvybė yra nepadaryto aborto pasekmė. Taip, sutinku, kad gal autorė būtų iš tų, kurios augintų tą vaiką, bet čia 50/50- jūs jos nepažįstat. Kita monetos pusė ne tokia šviesi- ji pagimdytą vaiką atiduotų į vaiknamį. Iš visų šaukiančių autorei gimdyt prašau atsistot bent vieną, kuri tikrai nedvejodama būtų pasiruošusi priimti šią gyvybę į savo šeimą tuo atveju, jei autorė, paklausiusi jūsų patarimų, nedarytų aborto, bet pagimdžiusi nuspręstų vaiko neaugint.
Atsakyti
QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 04 02, 19:38)
Tiesiog įdomumo dėlei- visos tos, kurios šaukiat nesidaryt aborto, kiek iš jūsų šeimose esančių vaikų yra paimti iš vaikų/kūdikių namų? Kiekviena vaiknamyje esanti gyvybė yra nepadaryto aborto pasekmė. Taip, sutinku, kad gal autorė būtų iš tų, kurios augintų tą vaiką, bet čia 50/50- jūs jos nepažįstat. Kita monetos pusė ne tokia šviesi- ji pagimdytą vaiką atiduotų į vaiknamį. Iš visų šaukiančių autorei gimdyt prašau atsistot bent vieną, kuri tikrai nedvejodama būtų pasiruošusi priimti šią gyvybę į savo šeimą tuo atveju, jei autorė, paklausiusi jūsų patarimų, nedarytų aborto, bet pagimdžiusi nuspręstų vaiko neaugint.

Tada kitos barikadų pusės galima būtų paklaust, ar jos norėtų nedvejodamos pačios tą procedūrą jai atlikti smile.gif
Atsakyti
Klausimas labai nevykes, nes, kad tai atlikti reikia tureti atitinkama issilavinima (del ziniu) ir dirbti tam tikra darba (del legalumo). Jums taip neatrodo???
Atsakyti
QUOTE(off-line @ 2015 04 02, 20:51)
Tada kitos barikadų pusės galima būtų paklaust, ar jos norėtų nedvejodamos pačios tą procedūrą jai atlikti  smile.gif

Vis dar įdomu, ar atsiras bent viena, kuri pasakys "taip. Aš apsiimčiau užaugint tą vaiką ir išleist į pasaulį", užuot bandžius permesti karštą bulvę kažkam kitam, nes dabar aš matau būtent tai- "vaikai gyvenimo šviesa, stebuklas...", bet kai tas stebuklas alkanas prašo valgyt, tai visos, postringavusios apie gyvenimo stebuklus, nusiplauna rankas.
P.S. Visgi atsakant į jūsų klausimą- taip. Aš, jei turėčiau tam reikalingą medicininį išsilavinimą ir visą kitką, ko reikia atlikti išvalymui, galėčiau tą padaryti. Norėt savanore nesiveržčiau, bet, jei reikėtų, tikrai tą padaryt galėčiau ir padaryčiau. Negaliu kalbėti už kitas ir nežadu to daryti, bet dėl savęs esu garantuota.
P.P.S. Na, aš atsakiau. Dabar atsakykit jūs- augintumėt autorės vaiką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pavasario saulė: 02 balandžio 2015 - 22:15
QUOTE(off-line @ 2015 04 02, 20:51)
Tada kitos barikadų pusės galima būtų paklaust, ar jos norėtų nedvejodamos pačios tą procedūrą jai atlikti  smile.gif


Jei turėčiau tam reikiamą medicininį išsilavinimą ir tam reikalingą patirtį bei įgūdžius, why not?

QUOTE(Pavasario saulė @ 2015 04 02, 23:00)
Dabar atsakykit jūs- augintumėt autorės vaiką?


Aš tai ne biggrin.gif Nu bet aš turbūt į apklausiamųjų ratą nepatenku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2015 04 03, 10:07)
Jei turėčiau tam reikiamą medicininį išsilavinimą ir tam reikalingą patirtį bei įgūdžius, why not?
Aš tai ne biggrin.gif Nu bet aš turbūt į apklausiamųjų ratą nepatenku smile.gif


Dingo aktyvistės, nebėr...
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2015 04 03, 11:07)
Jei turėčiau tam reikiamą medicininį išsilavinimą ir tam reikalingą patirtį bei įgūdžius, why not?
Aš tai ne biggrin.gif Nu bet aš turbūt į apklausiamųjų ratą nepatenku smile.gif

Klausimą adresavau visoms, kurios buvo prieš abortą. Mes, kurios už, savaime suprantama, kad neaugintumėm biggrin.gif
Atsakyti