Įkraunama...
Įkraunama...

RYANAIR

As tai isviso nesuprantu problemos kur sedeti.Ka tas Jusu vyras nepasedes 2-3 val uz triju kedziu,jeigu negausit sale?Ar tas vaikas nenueis pas teti ar mama kur nors.Taigi niekas ten pririse prie tu kedziu nelaiko.Cia gi tokia smulkmena,kad net neverta del jos jaudintis.Taigi vaiko niekad neatskiria nuo vieno is suaugusiu.
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 20, 15:49)
As tai isviso nesuprantu problemos kur sedeti.Ka tas Jusu vyras nepasedes 2-3 val uz triju kedziu,jeigu negausit sale?Ar tas vaikas nenueis pas teti ar mama kur nors.Taigi niekas ten pririse prie tu kedziu nelaiko.Cia gi tokia smulkmena,kad net neverta del jos jaudintis.Taigi vaiko niekad neatskiria nuo vieno is suaugusiu.

Na pvz su mazu vaiku patogiau kai kartu su vyru sedim. Tai ta paduok,tai ana istrauk.paplepet galima,greiciau laikas praeina. Smagiau kartu sedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 20, 15:49)
As tai isviso nesuprantu problemos kur sedeti.Ka tas Jusu vyras nepasedes 2-3 val uz triju kedziu,jeigu negausit sale?Ar tas vaikas nenueis pas teti ar mama kur nors.Taigi niekas ten pririse prie tu kedziu nelaiko.Cia gi tokia smulkmena,kad net neverta del jos jaudintis.Taigi vaiko niekad neatskiria nuo vieno is suaugusiu.

aisku, kad problema. mano vaikai nesedetu atskirai nuo manes. vaikscioti vaikams yra vienas, o sedeti salia - visai kitas reikalas. o vyras gali sedeti ir kitame lektuve lotuliukas.gif .
dabar jau aisku su tom paskirtomis vietomis. kazkaip, kai nuvykti i oro uosta, ir ten paskiria vietas, kazkaip paprasciau man. aisku, cia pirmas kartas, kai savarankiskai organizuoju kelione, antra karta bus paprasciau.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2016 02 20, 18:26)
aisku, kad problema. mano vaikai nesedetu atskirai nuo manes. vaikscioti vaikams yra vienas, o sedeti salia - visai kitas reikalas. o vyras gali sedeti ir kitame lektuve lotuliukas.gif .
dabar jau aisku su tom paskirtomis vietomis. kazkaip, kai nuvykti i oro uosta, ir ten paskiria vietas, kazkaip paprasciau man. aisku, cia pirmas kartas, kai savarankiskai organizuoju kelione, antra karta bus paprasciau.

Nu nesielgit su vyru taip lotuliukas.gif !
Tai ir sakau kad vaiku neatskiria nuo suaugusiuju bet kokiu atveju.Jeigu ismeto,tai TIK suaugusius.Is viso daugelyje avialiniju netgi sedejima prie lango apmokesdino.Ir tai kaip darai check in,tai duoda arba paralelinese sedynese arba uznugaros.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 20 vasario 2016 - 17:53
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 20, 13:49)
As tai isviso nesuprantu problemos kur sedeti.Ka tas Jusu vyras nepasedes 2-3 val uz triju kedziu,jeigu negausit sale?Ar tas vaikas nenueis pas teti ar mama kur nors.Taigi niekas ten pririse prie tu kedziu nelaiko.Cia gi tokia smulkmena,kad net neverta del jos jaudintis.Taigi vaiko niekad neatskiria nuo vieno is suaugusiu.

Dar ir kaip atskiria doh.gif Karta teko stebet nemalonia situacija, kai kokiu 3m vaikas buvo gaves vieta atskirai nuo mamos, tevo dar kitur. Zmones paklause palydovu, kaip tycia pakliuvo labai nemalonus ir pasake, kad cia pigiu skrydziu bendrove ir jis neprivalo jiem vietu ieskot doh.gif Tik kai tevas uzriaumojo, tada paklause keliu zmoniu, atsirado, kas pasikeite. Mano 3,5m vaikas ir nesedetu atskirai.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 02 20, 18:53)
Dar ir kaip atskiria  doh.gif Karta teko stebet nemalonia situacija, kai kokiu 3m vaikas buvo gaves vieta atskirai nuo mamos, tevo dar kitur. Zmones paklause palydovu, kaip tycia pakliuvo labai nemalonus ir pasake, kad cia pigiu skrydziu bendrove ir jis neprivalo jiem vietu ieskot  doh.gif Tik kai tevas uzriaumojo, tada paklause keliu zmoniu, atsirado, kas pasikeite. Mano 3,5m vaikas ir nesedetu atskirai.

Aisku kad tokie vaikuciai nesedetu.Nezinau,cia kazkokia klaida ivyko tada.Taigi vaikui be lydincio asmens net atskirai bilieto neparduoda.Gal jis buvo kaip nors dapirktas ar dajunktas.Mes istisai veziojames vaikus,kalbejau su Ryanair atstovybe ne karta Airijoj.Man buvo paaiskinta kad vaiku neatskiria,nes kaip darai check in jie mato kuris vaikas ir ji sukooperuoja automatiskais.O is kitos puses ne karta esu pasikeitusi su seimom vietom,kad jie sedetu kartu,nes kaip as skraidau su darbu viena,tai man isviso nera jokio skirtumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo I.Elija: 20 vasario 2016 - 17:59
QUOTE(I.Elija @ 2016 02 20, 17:58)
Aisku kad tokie vaikuciai nesedetu.Nezinau,cia kazkokia klaida ivyko tada.Taigi vaikui be lydincio asmens net atskirai bilieto neparduoda.Gal jis buvo kaip nors dapirktas ar dajunktas.Mes istisai veziojames vaikus,kalbejau su Ryanair atstovybe ne karta Airijoj.Man buvo paaiskinta kad vaiku neatskiria,nes kaip darai check in jie mato kuris vaikas ir ji sukooperuoja automatiskais.O is kitos puses ne karta esu pasikeitusi su seimom vietom,kad jie sedetu kartu,nes kaip as skraidau su darbu viena,tai man isviso nera jokio skirtumo.

nu tikekimes, kad neatskirs. siaip perskaiciau visa sita tema, tai geriausiai chekintis likus parai iki skrydzio, tada gali gauti mokamas vietas nemokamai blush2.gif , bet tada baisu, kad visiems uztektu vietu kartu doh.gif . tai dabar ir galvoju, kada reiks ta daryti.
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2016 02 20, 17:02)
nu tikekimes, kad neatskirs. siaip perskaiciau visa sita tema, tai geriausiai chekintis likus parai iki skrydzio, tada gali gauti mokamas vietas nemokamai blush2.gif , bet tada baisu, kad visiems uztektu vietu kartu doh.gif . tai dabar ir galvoju, kada reiks ta daryti.

Kaip parai? 7dienom likus, kai tik leidzia daryt check in, tada tikrai vietos bus kartu.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 02 20, 19:31)
Kaip parai? 7dienom likus, kai tik leidzia daryt check in, tada tikrai vietos bus kartu.

Tai čia kas kam svarbu biggrin.gif , įsičekinus parą prieš, dažniausiai duoda priority, įsičekinus savaitę prieš - daugiausia šansų, kad visi sėdės kartu. Aš dažnai skraidau viena, tai čekinuosi dieną prieš.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 02 20, 19:31)
Kaip parai? 7dienom likus, kai tik leidzia daryt check in, tada tikrai vietos bus kartu.

Tai sakau, perskaičiau visą tema, tai geriausiai 1-2 dienas iki skrydžio, tada gali gauti geras vietas. Kiek skaiciau, tai ir visa šeima būna sėdi kartu. Bet aišku, čia rizika. Pirmoje eilėje, ir su bagazu problemų nebūna.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti