Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos dizainerių parduotuvės, "butikai"

Gal zinot kaip kainos Umpapa?
Atsakyti
As vel apie Tanchel 4u.gif Buvau siandien uzejus i Butiq.lt senamiestyje, tai sake, kad rankiniu nebegamins si firma g.gif Na o apyrankes tik PC Europa galima rast. Ech, gaila, nes tikrai grazus rankiniu modeliai buvo ir atrode kokybiskos.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 05 04, 17:10)
As vel apie Tanchel  4u.gif Buvau siandien uzejus i Butiq.lt senamiestyje, tai sake, kad rankiniu nebegamins si firma  g.gif Na o apyrankes tik PC Europa galima rast. Ech, gaila, nes tikrai grazus rankiniu modeliai buvo ir atrode kokybiskos.


Ojej... gaila. As buvau planavusi pataupyt ir pirkt mazyle Flores ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2015 05 06, 09:32)
Ojej... gaila. As buvau planavusi pataupyt ir pirkt mazyle Flores ax.gif


As nenorejau nemacius pirkt, tai galvojau gyvai paziuresiu, bet kad cia taip sad.gif Tik kazkaip greitai labai viskas ivyko - tikrai maziau nei pries metus atradau sita branda, bet tada nejo online pirkt, o tik pries menesi pasikeite ju puslapo dizainas ir daug rankiniu buvo prekyboj, o dabar....
Atsakyti
Gal kas domėjosi under my roof rankinių ir kuprinių kainomis? Kaip mane nervuoja, kai puslapy nenurodytos kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2015 05 07, 14:34)
Gal kas domėjosi under my roof rankinių ir kuprinių kainomis? Kaip mane nervuoja, kai puslapy nenurodytos kainos doh.gif

Klausiau dėl vieno modelio, 450Eur.
Atsakyti
QUOTE(raselita @ 2015 05 07, 17:19)
Klausiau dėl vieno modelio, 450Eur.

Oho blink.gif aišku modeliai tikrai gražūs, bet kaina kosminė
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2015 05 07, 20:39)
Oho blink.gif aišku modeliai tikrai gražūs, bet kaina kosminė

Aš jau piktinausi, kad brangiau nei Furla biggrin.gif bet būna nuolaidų pas juos, visai neseniai fb buvo paskelbę kad taiko 30% nuolaidą.
Atsakyti
Su 30% isejo apie €280. Pataria jas impregnuoti, as niekad nesu su tuo susidurus, gal kas galit parekomenduoti produkta? 4u.gif

Beje, kai kurie modeliai pagaminti is itin tvirtos odos, manau kad net geriau uz Furla nesiotusi. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chelsey: 08 gegužės 2015 - 09:09
QUOTE(chelsey @ 2015 05 08, 10:03)
Su 30% isejo apie €280. Pataria jas impregnuoti, as niekad nesu su tuo susidurus, gal kas galit parekomenduoti produkta?  4u.gif

Beje, kai kurie modeliai pagaminti is itin tvirtos odos, manau kad net geriau uz Furla nesiotusi.  g.gif

Impregnuokit taip pat, kaip ir batus, purškiamu impregnatoriumi. Ta pati priemonė odai.
Atsakyti
As visiska tundra niekad net batu nesu impregnavusi blush2.gif Yra tarp priemoniu labai geru ar gamintojo kurio reiketu vengti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zomša @ 2015 05 03, 13:56)
O lietuviškų rankinių gamintojų vis nemažėja.
Lryte netyčia pamačiau - DingoM.
Tiek pabodę tie maišai, kad net nebežinau, ar gražu, ar ne.
Kainos kaip pradedantiesiems taip pat nemažos.


Skonio reikalas. Man patinka minimalizmas - be dzinguliuku, kutosiuku, swarowskiuku ir kitokiu *ujuku.

QUOTE(Pink Pepper @ 2015 05 03, 18:41)
Maišai man patinka, bet dizainas labai jau primena tashe tashe, dar tas logotipas http://www.tashetash...t/36/the-birds/
Ir idėja, kad visi rankinių pavadinimai susiję su Australija (tashe tashe - filmų pavadinimai). Nu negi neįmanoma kažką originalesnio sugalvot.


Tai kad visai neprimena tashetashe biggrin.gif Net odos stilius visai kitas, pas tasheatshe blizgi, pas dingoM - matine. Ir dizainas - tashe tashe miksuoja odas, o dingoM - viskas vientisa. Ir kuo susije Australijos tematika ir filmu pavadinimu tematika?? doh.gif Dieve dieve...cia Lietuva, cia lietus lyja lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dasha @ 2015 05 03, 21:44)
Laba, matau dar nėra SmartART design čiupinėjau, visai įdomiai pasirodė

ir UMPAPA design - turiu rankinę, patenkinta tiek kokybe, tiek bendravimu  4u.gif


Man umpapa irgi fainos smile.gif originalios labai, kiekviena syki pasigroziu, kai ideda nauja modeli feisbuke. Tik vat galvoju, ar pati sugebeciau priderint, kai jos taip ismargintos 4u.gif
Atsakyti