Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai blakstienoms

QUOTE(SensualitY @ 2015 04 12, 21:56)
Esu tikrai daug ką išbandžiusi nuo pigių iki tikrai brangių. Paskutiniu metu naudojau ir labai patiko Givenchy Noir Couture 4in1,bet kosmetologė rekomendavo Colistar Shock

As tai dabar viskas, po nusivylimo YSL priemiau sprendima - nemoketi uz tusa daugiau negu 10 Eur. smile.gif Palaukiu nuolaidu. Na, maksimum 11 mokejau uz Loreal So Couture su nuolaida, nes be nuolaidos jo kaina net uz Max Factor didesne. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 15, 18:22)
As tai dabar viskas, po nusivylimo YSL priemiau sprendima - nemoketi uz tusa daugiau negu 10 Eur. smile.gif  Palaukiu nuolaidu. Na, maksimum 11 mokejau uz Loreal So Couture su nuolaida, nes be nuolaidos jo kaina net uz Max Factor didesne. ax.gif

Pabandykit Eveline tušą auksiniam įpakavime.Man už jį dabar geresnių nebėra,nesulipina,ir svarbiausia nereikia brūžinti daug kartų,užtenka keliskart perbraukti ir jau ryškios blakstienos.Yra Martinoje,mačiau ir didesniuose Droguose atsirado.Kaina iki 5 eurų. thumbup.gif
Tiesa,dar visad pirma tepu Eveline blakstienų stipriklį/tušo pagrindą,tai man šitas komplektas nepamainomas į nieką.Labai brangių tušų nesu bandžiusi,bet dabar kiek bandžiau visi Loreal ar Max factor nublanksta prieš auksinį Eveline wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2015 04 15, 18:22)
As tai dabar viskas, po nusivylimo YSL priemiau sprendima - nemoketi uz tusa daugiau negu 10 Eur. smile.gif  Palaukiu nuolaidu. Na, maksimum 11 mokejau uz Loreal So Couture su nuolaida, nes be nuolaidos jo kaina net uz Max Factor didesne. ax.gif


neprastas sprendimas 4u.gif visai kardinaliai priešingas manajam - po keleto bandymų ir išmestų (dar litais) 25, 35 ir pan. lt. sumų - perku tik Clinique, Mac ir panašios ar aukštesnės kainų kategorijos tušus. Blogai, norėčiau sutaupyti, bet kad iš to taupymo nekas gavosi unsure.gif
jei tik tinka ir gaunamas norimas efektas - verta pataupyti.

Dabar naudoju Shu Uemura ultimate natural mascara ir Clinique high impact mascara, Dior mėlyną tušą (nepamenu tikslaus pavadinimo).

Dar iš pigesnių man visai patikdavo Revlon, bet kadangi akys išjautrėjusios, tai bijau pirkt ir siųstis nebandžiusi unsure.gif
Atsakyti
user posted image

prisiskaičiusi gerų atsiliepimų, susigundžiau šituo. šepėtėlis labai patinka, mažutis, lengvai prieini prie visų blakstienų. dažo gan natūraliai, bet gerai, netrupa. kas nepatinka, tai nuvalymo procesas. tušo neima joks turimas valiklis, o rekomenduoja valyti tik su vandeniu. susišlapini pirštus ir tiesiog tušą "numauni" nuo blakstienų. pirmą kartą išsigandau, kad man visos blakstienos krenta biggrin.gif procesas kažkiek užtrunka, norėtųsi greičiau

viską sudėjus, jei ne nuvalymas, būtų tiesiog puikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 18 balandžio 2015 - 17:52
QUOTE(Monmorensi @ 2015 04 18, 18:51)
http://www.dhccare.com/content/images/thumbs/0005041_mascara-perfect-pro-double-protection.jpeg


yra Lt? niekad nesu tokio mačiusi.

Ai, beje, gal ir susigundysiu tušu už 11 Eur bigsmile.gif vakar buvau Kosmadoje, pabandžiau naujos kolekcijos Artdeco tušą - labai ir labai patiko. Iškart pariečia, parietimas laikosi, kas ant mano plonų, ne kažin kokių gražių blakstienų yra retas dalykas. Akių nedirgina. Ir iš tiesų labai gražiai atskiria iškart tepant, nėra tokios košės, kaip Bourjois tušuose. Šepetėlis silikoninis.

Žodžiu, dar pagalvosiu porą dienų, nes jam dabar nuolaidos g.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 04 19, 19:20)
yra Lt? niekad nesu tokio mačiusi.

nežinau, aš siunčiausi iš escentual.com 4u.gif
Atsakyti
Mano favoritai:

1. Vienintelis ir nepakartojamas Dior Iconic Overcurl. Naudojant ji taip pat bandziau rast kazka panasaus , bet nei vienas kitas tusas netiko arba nepatiko...
2. kol visai atsitiktinai neatradau Essence Get Big Lashes Volume Curl tusa. Pati negalejau patiketi kad sis pigus ( apie 3 eur) tusas taps dar vienu favoritu. Dazo labai gerai, ilgina, storina ir truputi uzriecia blakstienas. Man asmeniskai dazo labai panasiai kaip ir Dior tusas. Vienintelis minusas, i dienos pabaiga pradeda birieti. Bet uz tokia kaina tikrai vertas demesio.
3. taip pat visai patiko Guerlain Cils D'enfer tusas, galetu tik labiau ilginti blakstienas.
Atsakyti
Nusipirkau Artdeco all in one panoramic ir pasigailėjau. Blakstienos kaip musės kojos, tepa paakius ir dar nuo jo akys ašaroja, pirmą kartą gyvenime nuo tušo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkoji28 @ 2015 04 22, 20:17)
Nusipirkau Artdeco all in one panoramic ir pasigailėjau. Blakstienos kaip musės kojos, tepa paakius ir dar nuo jo akys ašaroja, pirmą kartą gyvenime nuo tušo sad.gif


siaubas blink.gif

o aš va šitą galvoju pirkt https://www.douglas....volume-mascara/, tai dar nueisiu kartelį išbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 04 15, 14:00)
user posted image

Mano favoritas siuo metu. Uz tokia kaina nuostabus tusas.

Pritariu, naudoju pusmetį jau gerą (3 vnt), bet pastebėjau, kad suprastėjo ir praretėjo blakstienos doh.gif Niekan nėra to buvę nuo lorealio tušų?
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2015 04 15, 18:28)
Pabandykit Eveline tušą auksiniam įpakavime.Man už jį dabar geresnių nebėra,nesulipina,ir svarbiausia nereikia brūžinti daug kartų,užtenka keliskart perbraukti ir jau ryškios blakstienos.Yra Martinoje,mačiau ir didesniuose Droguose atsirado.Kaina iki 5 eurų.  thumbup.gif
Tiesa,dar visad pirma tepu Eveline blakstienų stipriklį/tušo pagrindą,tai man šitas komplektas nepamainomas į nieką.Labai brangių tušų nesu bandžiusi,bet dabar kiek bandžiau visi Loreal ar Max factor nublanksta prieš auksinį Eveline  wub.gif

Sitas? - http://www.amazon.co...2HRDM8VBZ7EKJZF ar toks? - http://www.ebay.ie/i...=item2a463c4a05 dar ir toki radau - http://www.ebay.ie/i...=item233d26a005 tai kuris? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(laumessluota88 @ 2015 04 15, 12:00)
user posted image

Mano favoritas siuo metu. Uz tokia kaina nuostabus tusas.

Man tai nieko gero jis, paprastas Million Lashes man daug graziau daze, tik va sualergizavo verysad.gif

QUOTE(Gilded Butterfly @ 2015 04 21, 15:00)
Vienintelis ir nepakartojamas Dior Iconic Overcurl

Graziai padazydavo, bet nuvalyt ji tai doh.gif vien del to nekartosiu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *benigna*: 25 balandžio 2015 - 15:44
Tas trečiasis Eveline volumix fiberlast,tik pas mane tas silikoninis šepetėlis juodos spalvos.Nors žinot,dabar vieną mažą minusiuką pastebėjau,kad ilgiau pabuvus pasidažius patepa paakius,nesmarkiai,bet visgi šiek tiek pajuodina. g.gif Bet kaip už tokią kainą tai sakyčiau,kad vistiek idealus tušas smile.gif
Atsakyti