Įkraunama...
Įkraunama...

Dvynukų/trynukų mamytės

QUOTE(Saule Li @ 2015 04 16, 11:26)
Priminkit kiek jusiskiams laiko?


Kita savaite 3 menesiai bus:)
Atsakyti
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 16, 12:12)
Gal kas ruosiasi krikstyt mazylius vasara?smile.gif


Mes planuojam kita vasara mirksiukas.gif dar vis galvoju del Kriksto tėvu, ar viena pora ar dvi g.gif
Papildyta:
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 16, 12:59)
Kita savaite 3 menesiai bus:)


Mums irgi kita sav 3 mėn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(florid @ 2015 04 16, 22:38)
Mums irgi kita sav 3 mėn  thumbup.gif


Kaip smagu, ziuriu tik trys dienos skiria:D o skiepija pagal gimimo ar koreguota amziu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 17, 11:26)
Kaip smagu, ziuriu tik trys dienos skiria:D o skiepija pagal gimimo ar koreguota amziu?  g.gif


Gal dar ir kartu ligonineje buvome biggrin.gif kur gimdei?
Mums skiepus koregavo, nes kai turejo skiepyti buvo slogyte, o kai pasveikom nebevo skiepų, tai paskiepijo tik šia sav mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(florid @ 2015 04 17, 13:02)
Gal dar ir kartu ligonineje buvome  biggrin.gif  kur gimdei?
Mums skiepus koregavo, nes kai turejo skiepyti buvo slogyte, o kai pasveikom nebevo skiepų, tai paskiepijo tik šia sav  mirksiukas.gif


Santariskese,o tu?smile.gif

Mes irgi tik kita savaite gausim antro menesio skiepus smile.gif girdejau kad cia bjauresni negu pirmieji, ziuresim kaip cia bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 17, 17:11)
Santariskese,o tu?smile.gif

Mes irgi tik kita savaite gausim antro menesio skiepus smile.gif girdejau kad cia bjauresni negu pirmieji,  ziuresim kaip cia bus  unsure.gif


As irgi Santariskese biggrin.gif gal buvom susitikę, nes as savaite visa praleidau ten.
Jo šitie skausmingi sakė, po skiepų mums buvo temp pakilusi ir irzlus buvo.
Atsakyti
QUOTE(florid @ 2015 04 17, 22:30)
As irgi Santariskese  biggrin.gif gal buvom susitikę, nes as savaite visa praleidau ten.
Jo šitie skausmingi sakė, po skiepų mums buvo temp pakilusi ir irzlus buvo.


O vaikucius iskart i palata gavot?smile.gif Mes ligoninese 17 dienu praleidom;( Jus labai jau cia greitai prasisukot:D
Atsakyti
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 18, 10:59)
O vaikucius iskart i palata gavot?smile.gif Mes ligoninese 17 dienu praleidom;( Jus labai jau cia greitai prasisukot:D


Man juos atidavė trečia diena po gimdymo 😉 na su jumis palygint tai greitai, o kodel taip jus ilgai laike?
Atsakyti
QUOTE(florid @ 2015 04 19, 18:46)
Man juos atidavė trečia diena po gimdymo 😉 na su jumis palygint tai greitai, o kodel taip jus ilgai laike?


Man atidave ketvirta diena po gimdymo:) Mane pacia vos atgavo po gimdymo, nes praradau labai daug kraujo.Siaip iskart nuteike, del to kad gime anksciau dar reikes i neisnesiotu skyriu keliaut kokiom 10 dienu. Tai kai ten atsilaisvino vieta tai ir iskeliavom visiem tyrimam:) Nors aciu D viskas gerai:) Man gimdymas prasidejo del placentos uzdegimo,gal ir del to ilgiau cia mus stebejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(VoveryteTwo @ 2015 04 20, 16:15)
Man atidave ketvirta diena po gimdymo:) Mane pacia vos atgavo po gimdymo, nes praradau labai daug kraujo.Siaip iskart nuteike, del to kad gime anksciau dar reikes i neisnesiotu skyriu keliaut kokiom 10 dienu. Tai kai ten atsilaisvino vieta tai ir iskeliavom visiem tyrimam:) Nors aciu D viskas gerai:) Man gimdymas prasidejo del placentos uzdegimo,gal ir del to ilgiau cia mus stebejo  g.gif

Kiek savaiciu jums buvo, kai prasidejo gimdymas?
As gimdziau kai buvo 36 savaites, tai vaikus gavau tos pacios dienos nakti
Atsakyti
QUOTE(Saule Li @ 2015 04 20, 15:03)
Kiek savaiciu jums buvo, kai prasidejo gimdymas?
As gimdziau kai buvo 36 savaites, tai vaikus gavau tos pacios dienos nakti


Buvo 35 savaites:)
Atsakyti
Sveikos mamytes, as dar tik busima trynuku mama (jei tik viskas gerai), renku info apie tai ko man gali prireikti, o kas geriau gali zinoti jei ne jūs smile.gif turiu du pagrindinius klausimukus. Jei reikia kūdikelius primaitinti kokius naudojate misinukus? Ir kokias naudojat sauskelnes?
Atsakyti