Įkraunama...
Įkraunama...

Yoox

QUOTE(TrioSSS @ 2015 03 21, 19:01)
Tasyte superine smile.gif o kaip ji uzsisega.. ? nes dbr neberodo daugiau foto Yoox


Su uztrauktuku uzsisega. Aga kazkaip neissaugojau foto daugiau, buvo ir prie modelio, tai ner tokia pailga, graziai ziurisi. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 03 21, 19:03)
rimaitytetyte, Tavo peda plati ar siaura?
As laukiu tokiu - tai jauciu gali but bedos.. 25 cm- 8 dydi emiau.. unsure.gif

Visa kita- grozis...  wub.gif Ypac ponchas ir PREVENTI..  thumbup.gif


Zinok siaura mano peda, bet man spaudzia, bet pas mane keltis yr dar vos ykisu as i juos koja. verysad.gif

Aga laukiu ziauriai poncho, man jis atrodo irgi super, galvoju gal labai deresis tokia juoda tase prie jo? g.gif ir ilgi batai .
user posted image

Kai gausiu viska pakomentuosiu. 4u.gif
Atsakyti
visai nieko rankine ..

http://www.yoox.com/...p...WH&sizeId=1

as lt kuiciuosi.. o kiek pabrangimas gaunasi batu per tarpininke perkant..
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 03 21, 19:03)
rimaitytetyte, Tavo peda plati ar siaura?
As laukiu tokiu - tai jauciu gali but bedos.. 25 cm- 8 dydi emiau.. unsure.gif


ir as emiau 8 su 25,5cm, kai nera pusiniu dazniausia 8 tinka, tai jauciu sitie netiks unsure.gif nesiu pratempt jeigu ka cool.gif

Rymaitytes poncas ir rankine labai faini thumbup.gif


kas ka gero/blogo galit pasakyt apie Piampiani batu firma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 21, 19:40)
ir as emiau 8 su 25,5cm, kai nera pusiniu dazniausia 8 tinka, tai jauciu sitie netiks  unsure.gif  nesiu pratempt jeigu ka  cool.gif

Rymaitytes poncas ir rankine labai faini  thumbup.gif
kas ka gero/blogo galit pasakyt apie Piampiani batu firma?  ax.gif


Kai gausit parasykit apie Premiatas kaip jums dydis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 21, 20:40)
kas ka gero/blogo galit pasakyt apie Piampiani batu firma?  ax.gif

PIAMPIANI basutes platformines pirkau, oda minkštutė labai, dydį mano manymu atitinka, su 38 d. ne siaura koja pirkau 8 dydį
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 03 21, 19:00)
Nieko sau  bigsmile.gif Kokius? Gal reikia ir man..  biggrin.gif  lotuliukas.gif 
Anadien taip prisigyriau- nes sazine uzgrauze, kad per keleta savaiciu tiek  blush2.gif  snd puse dienos batus deliojau - glosciau  lotuliukas.gif Oi negaliu - net atradau pas save nenesiotu geriu  biggrin.gif  Ir vistik sazine rami- laukiu neapsakomai ir dar noriu  biggrin.gif

Situos wub.gif
user posted image
http://www.yoox.com/...p...X&sizeId=14
Labai man jie faini, norejau wub.gif Nei karto nemaciau 40 dydzio ju. Siandien 40.5 imete ir ciupau... Gal neiskrisiu... ax.gif Na, bent jau pabandyt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 21, 19:40)
ir as emiau 8 su 25,5cm, kai nera pusiniu dazniausia 8 tinka, tai jauciu sitie netiks  unsure.gif  nesiu pratempt jeigu ka  cool.gif

Rymaitytes poncas ir rankine labai faini  thumbup.gif
kas ka gero/blogo galit pasakyt apie Piampiani batu firma?  ax.gif

Tempsim- ka daryt biggrin.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 19:47)
Kai gausit parasykit apie Premiatas kaip jums dydis? g.gif

Butinai 4u.gif

QUOTE(VVaiva @ 2015 03 21, 23:07)

Jeckau jeckau.... karsta.gif wub.gif Gerai, kad tik Tavo dydis.. Nes nagus nusigrauzciau lotuliukas.gif VVaiva, jei uzmatysi- 8 ar koki apie- sauk garsiai i AZ cool.gif
Reikia koduotis- gal kas koki burtazodi ar koda gera zinot?? laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 kovo 2015 - 23:12
QUOTE(-_erinija_- @ 2015 03 21, 23:10)
Jeckau jeckau.... karsta.gif  wub.gif Gerai, kad tik Tavo dydis.. Nes nagus nusigrauzciau  lotuliukas.gif VVaiva, jei uzmatysi- 8 ar koki apie- sauk garsiai i AZ  cool.gif
Reikia koduotis- gal kas koki burtazodi ar koda gera zinot??  laugh.gif

O.K drinks_cheers.gif
O kodas tai geriausias - i Yoox nelisti biggrin.gif Net neziuret biggrin.gif Nes kai ilendi, tai ir randi... rolleyes.gif
As po praeito tokio rimto sale sakiau, jau batu ilgai nepirksiu, nebent kokius nerealius vienus kitus... Bet tai va, daug nerealiu ir per si sale radau doh.gif O dar bus naujas Sample sale, dar geresniu kainu bus... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2015 03 21, 23:21)
O.K  drinks_cheers.gif
O kodas tai geriausias - i Yoox nelisti  biggrin.gif Net neziuret  biggrin.gif Nes kai ilendi, tai ir randi...  rolleyes.gif
As po praeito tokio rimto sale sakiau, jau batu ilgai nepirksiu, nebent kokius nerealius vienus kitus... Bet tai va, daug nerealiu ir per si sale radau  doh.gif O dar bus naujas Sample sale, dar geresniu kainu bus... unsure.gif

Nebesiurpink doh.gif Kada cia laukt to?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 kovo 2015 - 23:35
QUOTE(rimaitytetyte @ 2015 03 21, 19:47)
Kai gausit parasykit apie Premiatas kaip jums dydis? g.gif


butinai drinks_cheers.gif 4u.gif

QUOTE(lidusia @ 2015 03 21, 22:59)
PIAMPIANI basutes platformines pirkau, oda minkštutė labai, dydį mano manymu atitinka, su 38 d. ne siaura koja pirkau 8 dydį


aciu labai 4u.gif

QUOTE(VVaiva @ 2015 03 21, 23:07)
Situos  wub.gif


turesim vienodus kaip suprantu biggrin.gif
Atsakyti
Kokia simpatiska rankine bigsmile.gif

Ir sita per peti smagi.

Ir dar batukus parodysiu - mano placiom pedom netinka toks modelis, nepatogu man, o ir bijau, kad teplus labai bus... Bet vistiek grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(enura @ 2015 03 22, 01:12)
turesim vienodus kaip suprantu  biggrin.gif

Siuos jau turi gal? bigsmile.gif kaip ju dydis? Atitiko?
Atsakyti