Įkraunama...
Įkraunama...

Vertbaudet

Viktorija, o tas džempukas su inkaru plono trikotažo? Jei vaikas 92-95 jaučiu 2T tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(dailima @ 2015 07 02, 17:41)
Viktorija, o tas džempukas su inkaru plono trikotažo? Jei vaikas 92-95 jaučiu 2T tiks g.gif

nėra labai plonas, kapišonas dvigubo trikotažo. Tik dėl dydžio nežinau, nes ant maniškio 3 metų rašo ūgis 94. Mano vaikui kažkur panašiai ir yra, gal vos aukštesnis. Tai 3m dydis geras
Atsakyti
user posted image
http://www.vertbaude...y...ur=6389&t=1

Ėmiau 4t dydį savo 3,9 m.vaikui. pats tas. Maniškis įprastai dėvi 98 dydžio palaidines. Audinys smagus.

user posted image
http://www.vertbaude...y...ur=6730&t=1

Taip pat 4T dydis (102 cm rašo). Mano nestambiam šiek tiek laisvokos, bet nešiojamos. Manau ir atitinka 98-104 dydį. Trikotažas. Nenusiskalbė kol kas.
Atsakyti
Gal kas esat pirkę kažkokį panašų užklotą lovai:
http://www.vertbaude...n...ur=6639&t=1

suprantu, kad visi piešinukai piešti, nėra jis tikras skiautinis, bet tie kvadratai lyg ir susiūti g.gif ir siūlas storesnis ne butaforinis atrodo g.gif gal kas turit kažką panašaus?
Atsakyti
Superiniai storesni džinsiukai stambesniam vaikui, pastorinti ties keliukais. Mano akim žiūrint ž kokybė nepriekaištinga, manau, kad ir daug skalbiant jiems nieko nenutiks.
Dydžiai atitinka.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 03 liepos 2015 - 09:17
QUOTE(priklausomybe @ 2015 07 03, 10:15)
Superiniai storesni džinsiukai stambesniam vaikui, pastorinti ties keliukais. Mano akim žiūrint ž kokybė nepriekaištinga, manau, kad ir daug skalbiant jiems nieko nenutiks.
Dydžiai atitinka.

user posted image



Gailiuosi, jog šių nepaėmiau, kaip tik mano storiuliui manau būtų tikę...
Atsakyti
Paomentuosiu kelis mergaitiškus rūbelius:

Golfukus ėmiau savo 123cm smulkutei šešiametei 6d., tai golfukai platoki ir tikrai tiks žiemą, nes dabar dar čiut didoki ax.gif

user posted image

Suknytę ėmiau 8d., tai ilgis virš keliukų, ilgiau užteks thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
122 cm ūgio lieknam keturmečiui 6 dydis idealus. Rankoves iki plaštakų.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ir mes siandien gavome savo siuntinuka, marskineliai berniukui geri, ėmiau 4 dydi ant 1,5 m neliekno berniuko, o kelnes dukrytei siauros, neivertinau ir paemiau slim. bet siaip kelnes puikios, dzinsas nestoras, rekomenduoju.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Gavau ir aš prekes iš Verbaudet. Tikiuos, kad maikytės tiks, o va šitos kelnės jau iškart matau, kad bus per mažos. Rašo dydį 4. Visas ilgis 45 cm, nuo klyno 26 cm, liemuo netempiant 22 cm. Mielai apsimainyčiau į didesnes arba parduodu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Kirisama, o jūs matėte, kad čia ne kelnės, o tipo bridžai? Ar ums per liemenį siaura? Maniškis tokias taip pat turi. Vasaros vėsesiems vakarams pats tas.
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2015 07 08, 15:16)
Gavau ir aš prekes iš Verbaudet. Tikiuos, kad maikytės tiks, o va šitos kelnės jau iškart matau, kad bus per mažos. Rašo dydį 4. Visas ilgis 45 cm, nuo klyno 26 cm, liemuo netempiant 22 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 08 liepos 2015 - 15:06
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 07 08, 16:05)
Kirisama, o jūs matėte, kad čia ne kelnės, o tipo bridžai? Ar ums per liemenį siaura? Maniškis tokias taip pat turi. Vasaros vėsesiems vakarams pats tas.
Papildyta:

g.gif nu bridzai, bet supratau, kad ir i kelnias pasidaro. Siaip ir per liemeni vos vos. Aprengiau ka tik, tai jei vaikui i wc sisiuko, gali ir nespet doh.gif nes laaaabai jau apspaudzia. Zodziu, teks parduot.
Ai, o po skalbimo maikutes apatines nesitraukia? Nes pirkau 4 vnt komplekta su masinytem trumpom rankovem, tai dabar pats tas, o va jei pasitrauks, tai neikisiu vaiko doh.gif
Atsakyti