Įkraunama...
Įkraunama...

Vertbaudet

QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 05 23, 09:31)
gal kas susidūrė:
gavau džinsus berniukui, bet jie kokiose 3 vietose su dėmėm. Įdomu, kaip jie elgiasi tokiu atveju? aišku, gal išsiskalbs, bet rūizikuot nenoriu, o ir mokėt už grąžinima 10eur ir nesinori
beto, jie buvo pirkti su koduku -15eur, tai kazi kaip bus

Ačiū, jei kas pasidalinsit patirtimi smile.gif

Jei prekė nekokybiška, pardavėjas privalo grąžinti ne tik už prekę, bet ir išlaidas už siuntimą atgal
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 05 23, 15:23)
neuzisiimciau gal ir as, bandyciau plauti, bet mums jie ir per dideli, tai isplovus jau neparduosiu o ir neaisku ar issiplaus g.gif parasiau vertbaudetui, ziuresiu ka parasys
Papildyta:
gal kas turi 174 dydzio dzinsus kokius nors, butu idomu viside siule? reikia 14m vaikinukui, idomu ar rasciau cia  g.gif



jei jusu vaikinas 174 cm ugio, tuomet neberasite
maniskis kazkur 160-165 cm, tai 14 dydzio dar geri, bet jau sitas dydis pas juos didziausias
baigesi musu draugyste su verbaudet sad.gif
Atsakyti
user posted image
38 dydis, vidpadį išmatuoju apie 24.5cm, nes jis neišsiima, tai sunkiau...
patys sandalai labai patiko, matysim, kaip nešiosis ir kaip su patogumu bus...

user posted image
bliuzonas, pirkau 14 dydį, 149cm bernui... ilgis ir plotis kaip tik, rankovės kiek per ilgos, bet nešioti tikrai galima... pati striukė atitiko visus lūkesčius, tinkama pavasariui/rudeniui, ne itin šaltiems orams... manau, kad ir variantas šaltesnei vasaros dienai... tiesa, kišenės mažytės, kas yra minusas... vidinių kišenių nėra... viena ant rankovės...

user posted image
4 dydis, pirkau ant 3 metų vaiko, ėmiau raudoną spalvą, tai tikrai ryški... labai ryški... viduje flysinė medžiaga... nugaroje atšvaitas... striukė labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2016 05 24, 07:58)
jei jusu vaikinas 174 cm ugio, tuomet neberasite
maniskis kazkur 160-165 cm, tai 14 dydzio dar geri, bet jau sitas dydis pas juos didziausias
baigesi musu draugyste su verbaudet sad.gif

oi, as norejau parasyti 14 dydzio dzinsus 4u.gif
jo ugis apie 160cm, gal kiek daugiau
jei turit kokius tokio dydzio, gal galit pamatuot vidine siule? aciu
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 05 24, 21:13)
oi, as norejau parasyti 14 dydzio dzinsus 4u.gif
jo ugis apie 160cm, gal kiek daugiau
jei turit kokius tokio dydzio, gal galit pamatuot vidine siule? aciu

aš turiu 14 dydžio džinsus parsisiuntus, vidinė siūlė 78cm 4u.gif
maniškiui dar ilgi (jo ūgis 149cm) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 05 24, 20:20)
aš turiu 14 dydžio džinsus parsisiuntus, vidinė siūlė 78cm 4u.gif
maniškiui dar ilgi (jo ūgis 149cm) ax.gif

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Informacijai: mano isteptus dzinsus pakeite naujais,ty issiunte ir tada parase kad anuos galiu pasilikti

Gal dar kas turit 14 dydzio kelniu? Mums reiktu 74cm tai noreciau paziuret kelis modelis ar ilgis nesiskiria
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2016 05 29, 21:35)
Informacijai: mano isteptus dzinsus pakeite naujais,ty issiunte ir tada parase kad anuos galiu pasilikti

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kripu @ 2016 06 03, 10:07)
Merginos, gal kur matet gražiu suknyciu mergytei Krikstynoms?


QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 06 03, 10:32)


QUOTE(Dziugile @ 2016 06 03, 12:40)
Vertbaudet su kodu 7109 antrai prekei krepšelyje taiko (brangesnei irgi, svarbu, kad būtų antra) -50%  4u.gif


QUOTE(Dziugile @ 2016 06 03, 15:16)
Prašau 4u.gif
porą suknyčių mačiau gyvai. man patiko, kad jos yra medvilninės, tiulis minkštutis, malonios labai smile.gif atrodo kukliai, bet kokybiškai smile.gif
jei norit blizgančių, tada netiks  biggrin.gif
http://www.vertbaude...-...SEL=483&t=1
štai tokią pirkau draugei, tik gal sakyčiau mažai mergaitei nelabai tiktų, nes nugara labai atvira g.gif
kitos, žiūriu, nebėra  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Katiniena @ 2016 06 10, 10:55)
Gal kas greitai gali pasakyti apie vertbaudetkelnes, kad neskaityt visos temos rubuose? Jei vaikas normalaus sudejimo, i kudesne puse, tai imt medium, narrow ar full fit?

QUOTE(Garbane* @ 2016 06 10, 12:06)
As savo kudam berniukui visada imu slim fit..turiu vienas medium, nesiojam, bet slim graziau ziurisi..na neaisku, kokio kudumo Jusu sunus..jei labiau standartinis, gal bandykite medium fit..

QUOTE(Maja Di @ 2016 06 10, 12:09)
Jų slim labai jau visiškiem visiškiem kūdenom. Maniškis prie kūdesnių, bet jam siauros slim.

QUOTE(JMD @ 2016 06 10, 12:25)
drinks_cheers.gif aš savo visiškos džiūsnos į slim neįkišau. tiksliau įkišau, bet žiauriai kiaušai gavos prispausti ir kojų nesulenkė  biggrin.gif

QUOTE(motce @ 2016 06 10, 13:17)
Jei labai vaikas smulkus, slim turi tikti. Mano vaikui slim dar per platus, kiekvienas cia kitaip ta kuduma vertina  4u.gif  bet kiek esu slim pirkus (gymboree, old navy, gap, zara) siti tikrai siauriausi  4u.gif

QUOTE(Garbane* @ 2016 06 10, 13:19)
Bet gal dar ir nuo kelniu modelio priklauso..nes yra tokiu ale labiau aptemptu modeliu ir laisvu..tai as visad perku tuos laisvus, bet ju imu slim fit..tu siauru slim nesu bandzius..gal ir as neigrusciau..bet maniskis tikriausiai pagal jusu superslim lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2016 06 10, 13:41)
Va būtent  drinks_cheers.gif
Aš čia jau pastebėjau, sako kūdena kūdena, bet kai pasako svorį ir ūgį pagalvoju, kad čia kažkas ne taip biggrin.gif arba jie nėra kūdų vaikų matę biggrin.gif bet juk dar ir kaulų dydis/bendras  sudėjimas viską lemia. Vienas gali būti smulkių kaulų kūdas, kitas stambių kaulų kūdas, tai natūralu kad tokios pačios kelnės skirtingai atrodys biggrin.gif

QUOTE(JMD @ 2016 06 10, 13:54)
teisingai Carlin sako. mano vaiko kaulai stambus, rankos, pedos dideles, keliu sanariai stambus dideli, kaulai ilgi. o mesos nera visai. Vieni grobai. uztat man jis perkares. koleges dukra, tokio pat ugio tik sverianti 5 kg maziau absoliuti pampuska, ja ant dietos pasodino biggrin.gif nes kauliukai smulkuciai, pati mergelyte tokia dailute apvalute biggrin.gif

QUOTE(motce @ 2016 06 10, 14:44)
Bet dar buna berniuku smulkuciu kaulu ir be mesos, perkarusiu biggrin.gif
man atrodo geriausiai pagal apimtis ziureti, as emiau 5T situ kelniu su 21 cm*2 per liemeni, placios per liemeni, bet nedaug.

Atsakyti
Kelnės "Narrow Fit - Boy's Perfect Fit Slim Cut" smile.gif
user posted image

Tik realiai dydžiai visai kitokie biggrin.gif
Ant "žalių" etiketės rašo 5m - 108cm, pilkos 6m. - 116cm.
user posted image


Išmatavimai:
Pilkų nuo klyno iki apačios - 46cm. Kojos plotis ties klynu - 18cm.
"Žalių" nuo klyno iki apačios 62cm. Kojos plotis ties klynu - 19cm.


Penkių metų vyrukui, sveriančiam 18kg., ūgis 118cm pilkosios kelnės kaip tik smile.gif
Iki žalių dar teks metus augti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 15 birželio 2016 - 14:21