Įkraunama...
Įkraunama...

Vertbaudet

QUOTE(asedita @ 2016 10 08, 12:25)
Tai gi raso, kad liemuo reguliuojasi guma su sagomis

Ar jus manot,kad jei lemuo reguliuojas tai kelnes tiks kudam vaikui? biggrin.gif na man pvz nelabai grazu kai paskui kaip i kelnes pridejes vaikas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2016 10 08, 12:11)
Ar jus manot,kad jei lemuo reguliuojas tai kelnes tiks kudam vaikui? biggrin.gif na man pvz nelabai grazu kai paskui kaip i kelnes pridejes vaikas unsure.gif

Butent, jus pati geriausiai zinot kas tinka jusu vaikui. Todel tokie klausimai "ar tiks mano vaikui" beprasmiski, nei mes matem jusu vaika, nei zinom kas jam tinka. Situ kelniu liemuo reguliuojasi, vadinasi jos tinka +/- standartiniam vaikui. Pasiieskokit kitokio modelio.
Atsakyti
QUOTE(Virtualnaja @ 2016 11 08, 13:45)
http://www.mytoys.de...t/?sort=scoring mytoys ptadejo prekiauti vertbaudet rubais . aisku be galo mazs pasirinkimas , bet sulaukus 30 proc koduko galima papirkti gofus. Gerniukams 3 vnt yra pakuote, ir mergaites 3 vnt pakuote . berniukam be siuntimo gaunasi 3,5 vienas vnt. reikes jauciu imti. Gal kas pasakys ar mazinti jie ? http://www.mytoys.de...en-5028151.html



QUOTE(Virtualnaja @ 2016 11 08, 13:57)
Siaip turi mano vaikai vertbaudet drabuziu, tik maikutes apatines baisiai mazintos man pasirode, O golfu visai neturejome, atsimenu tik dovanu pirkau mergaitei. Tai galvoju kas ka pasakys.



QUOTE(Loram @ 2016 11 08, 14:02)
Vertbaudet labai trumpos rankoves verysad.gif



QUOTE(Vi_ktorija @ 2016 11 08, 14:04)
Apie apatines maikutes taip pat buvo ne kartą kalbėta. Kiek pastebėjau Vertbaudet viršutinių plonų rūbų principas toks: jei sudėtyje tik medvilnė, rūbo dydis tiksliai atitinka jų dydžių lenteles, jei sudėtyje yra kitų sudėtinių dalių, viršutiniai rūbai būna mažinti, todėl perku vienu dydžiu didesnius, nei paprastai nešioja tik medvilninius.



QUOTE(JMD @ 2016 11 08, 14:07)
o vat gal kaip kuriu rubu. NUpirkau vaikiui polo marskinelius tai toks biskeli "nepriauges" atrodo biggrin.gif ilgokos rankoves. o dzemperiai visi nuostabiai gero ilgio. ir patys ir rankoviu klausimu. nes mano bezdzioniukas tai rankom iki keliu.



QUOTE(Maja Di @ 2016 11 08, 14:13)
Maniškiui kiek pirkau ko tai viskas tiko. Tik slim kelnės buvo labai jau slim biggrin.gif . Dabar normal perku.



QUOTE(Kirisama @ 2016 11 08, 14:26)
Pirkau panašų rinkinuką. Dėl dydžio nieko nepakomentuosiu, bet pasakysiu tiek, kad mano turimi golfai po kelių skalbimų pasitampė į plotį.

Atsakyti
Sveiki, ar yra dar kokių nors kodukų ar nuolaidų perkant pirmą kartą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ewwe @ 2017 01 10, 12:24)
Sveiki, ar yra dar kokių nors kodukų ar nuolaidų perkant pirmą kartą?  4u.gif

yra kvietimai, siu jais -15e jei perkate nuo 30e ir siuntimas nemokamas
Atsakyti
Bet koduko netaiko kol vyksta ispardavimai. Jei visdelto kam reikia pakvietimo, rasykit i AZ varda pavarde ir emailo adresa.
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2017 01 25, 17:53)
Bet koduko netaiko kol vyksta ispardavimai. Jei visdelto kam reikia pakvietimo, rasykit i AZ varda pavarde ir emailo adresa.

o man koda pritaike kartu si privat sale kai buvo pries gera men ar pan smile.gif
Atsakyti

kaip su grazinimu? ar bandet kas siusti paprastu pastu? nesinor tu 5,90 eur moket

per skubejima ne ta dydi nusiciupau, dabar galvoju ka su ta striuke daryt 

:4u: 

gal ka domina 6 dydis pilka

http://www.vertbaude...uleur=6439&t=1#

Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2017 02 01, 18:18)

Gal galite plačiau pakomentuoti? Kaip tik pavasariui į ją žiūrėjau. ar plona ji? Ar atitinka dydį, nurodytą lentelėse?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 01 vasario 2017 - 19:48

nėr visiškai plona, kaip tik tokia pavasarine. as paėmiau sūnui didesnę.

pagal dydžių lentelę 6 d. 111-116 cm,mano sūnus dabar 117,5 cm - užsidėjom ilgio kaip ir gera, bet jau per pecius ankstoka ir rankoves trumpokos. taip kad dydziu lentele manau atitinka.

Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2017 03 02, 14:02)
Maniškiui HM labai nusiburbuliavo, dviejas turėjom, ir keliai suplyšo, geriausios GAP ir vertbaudet. Vertbaudet visą žiemą pranešiojo tamsesnes, kitiems metams tik tokios šviesios tebuvo tai nupirkau (pusiau treninginės, bet į mokyklą tinka):

vartotojo įkelta nuotrauka
Jas galima kaip treningines nešioti, tamposi, tikrai kelių neprakiurdytų biggrin.gif .
Tiesa, labai noriu pagirti vertbaudet džinsiukus
http://www.vertbaude...s...ur=6394&t=1
Vaikas įlindo ir nebenori išlįsti, su elastanu, labai patogūs, gerai, kad standart ėmiau, slim būtų neįsibraškinęs. Tik didesnių dydžių nebėra.



QUOTE(Musmiryte @ 2017 03 02, 15:30)
Aš taip pat pirkau Verbaudet kelių modelių. Šių nerekomenduoju http://www.vertbaude...uctId=702410432 nes greit keliai parėjo. Va kitas modelis, tai labai patiko - neužmušami, bet nerandu įdėt parodyt (gaila, bet Verbaudet jau neturi tokių pardavime). Dabar tokias pėmiau http://www.vertbaude...r...rousers&t=3
Dar nenešiojo, tai nežinau kaip bus, bet iš pažiūros atrodo tvirtos turėtų būti...  ax.gif



QUOTE(Maja Di @ 2017 03 02, 15:38)
Aš irgi tokias pirkau tik pilkas, bet dar per didelės. Man jos irgi pasirodė nieko doro, tokia skysta medžiaga. Maniškiui keliai nepareis, jau nebeina keliais, išaugo iš to amžiaus, bet man jos pačios tokios prastos atrodo (net keista, nes visi vertbaudet rūbai iki šiol labai patiko).



QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 03 02, 15:39)
Pas mus tas pats. Pirmųjų kelnių plonas trikotažas. Ties keliais suplyšo, o antrosios kelnės tvirtos, su sutvirtinimas ties keliais, tampo maniškis kasdien
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 kovo 2017 - 20:08
[quote=-Braskeele,2017 03 25, 16:17]
As tai vat nesuprantu ko jus ant to vertbaudeto puolat tiesa sakant...kainos dideles-bliuzele ilgom ramkovem 15€ su nuolaida,wtf??? blink.gif o kokybe man fuflo...turiu nemazai ju rubu, pernai kazkaip nusiaubiau pasidavus bandos jausmui, absoliuciai nieko gero, spalvos greit isbluko,tai kas prairo,tai forma prarado. No no no

[quote=oplia5,2017 03 25, 16:18]
As noriu sukneles kur su timpom kartu, man jos super, nei nusiskalbe, nei pairo, kaina tik 11 eur.


[quote=Carlin,2017 03 25, 16:41]
Aš sukneles dukrai perku. Turiu kelias, man jos nerealios kokybės. Ir gražios. Medvilninis sijonas be proto greit nusiskalbė, o viskozines sukneles puikiai nesiojasi ir skalbiasi.

[quote=Kripu,2017 03 25, 19:58]
Gal kas galite pasidalinti nuomonem del Vertbaudet striukyciu? Domina kokybe ir koki dydi reiktu ziuret mergaitei, kuri dabar apie 114cm? Noreciau rudeniuinupirkti. Aciu! 4u.gif
Tiesa, sijonuku 6 dydis tinka, bet del to, kad labai kuda smile.gif

[quote=Saulutė,2017 03 25, 20:36]
<p>119 cm vaikinui Vertbaudet emiau 8 d. striuke  smile.gif </p>

[quote=zebriuk,2017 03 25, 20:50]
Siulyciau atkreiti demesi i ugi, kuris nurodytas lenteleje, o ne i amziu 4u.gif

[quote=Carlin,2017 03 25, 21:02]
Žieminės kokybė labai nepatiko, pavasarinė gera pasitaikė. Tokiam ūgiui 6 dydį pirkau, tai pavasarinė pats tas, o žieminė didoka buvo, bet maniškė irgi labai labai kūda. Normalaus sudėjimo vaikui gera būtų.
Dabar ūgis 120, tai sukneles 8 dydžio perku, nes 6 dydis jau vos dengia užpakalį. Vieną 6 dydžio jau trimetė sesė nešioja metro ūgio unsure.gif

[quote=JMD,2017 03 25, 22:09]
Bus didele.

[quote=Saulutė,2017 03 25, 23:17]
nu kad ne, dabar su ja vaikstom  smile.gif</p>


[quote=JMD,2017 03 25, 23:46]
Rimtai? Kažkoks briedas tada. Aš savo vaikui didesniam 20 cm nei jūsų perku 10 ir dar išaugt yra labai kur biggrin.gif

[quote=Kripu,2017 03 26, 07:32]
Aciu Jums ir visoms kitoms pasisakiusioms del vertbaudet 4u.gif 4u.gif 4u.gif man tai klaustukas tie ju dydziai- pernai buvau atsisiuntus 2 sijonukus 108 dydzio, tai vienas vos denge uzpakaliuka ir iskart pardaviau, o kita dar dabar apsimauna, bet jau toks super mini smile.gif pirksiu didesni, nes labai patiko mums abiem su dukryte. Rekomenduoju, tik jam buna ir geresniu kainu:
http://www.vertbaude...s...SEL=489&t=1
Jei ne paslaptis, kokias sukneles perkate? Nes maniske tik sijonuku ir sukneliu gerbeja, na, dar graziu tympu biggrin.gif

[quote=Saulutė,2017 03 26, 09:26]
yra vietos isaugimui kazkiek, bet saikingai. pirkau 6 dydi, rankoves trumpos buvo, ir siaip ankstoka  biggrin.gif Žieminę irgi 8 d. pirkau, kitiem metam manau dar tikrai tiks  rolleyes.gif </p>

[quote=Žalia Rūta,2017 03 26, 11:45]
Man lb patiko, labai miela striukyte ziemai.
Tik beda, kad paemiau kitai ziemai dydziu didesne, bet bus maza. Rudeni kazka mastyti teks :/ Nes dabar nera jau nuolaidu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 27 kovo 2017 - 18:07