Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiukai 2010

Emilis tai jau eina i priesmokykline, rugsejo men ir pirma klase.. unsure.gif
Sudet atimt megsta, skaito, raso tik labai pavienius zodzius, bet aukletoja pagyre, kad labai protingas ir imlus, tai kazkaip ramu man. Kalba dviem kalbom.
Su zaislais beveik nezaidzia, bet nepaliksi juk vaiko be dovanu.. Nesamone kokia, reikia kazka nupirkti doh.gif doh.gif Megsta loginius zaislus, tarkim sitas patinka, nors jis siulomas nuo 8 metu. Siaip ismastytu ir sunkiausiu lygiu, bet greitai supyksta ir meta salin kai ilgiau nesigauna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 08 gruodžio 2015 - 22:01
Kantrybes ir Ignui truksta....labai pyksta jei kas nepasiseka.
Atsakyti
Su sventom Kaledom visas mamas ir vaikucius! Gausaus stalo ir dosnaus Kaledu Senio 4u.gif
Atsakyti
Ot mirus tema.... unsure.gif

nebeliko bendraujančių g.gif

Labas 4u.gif

tai va išleidžiam į darželius ir mokyklas, ir nebėra laiko SM biggrin.gif

Ar sveiki, ar nepalaužė šiemet gripas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 02 24, 11:38)
Ot mirus tema.... unsure.gif

nebeliko bendraujančių g.gif

Labas 4u.gif

tai va išleidžiam į darželius ir mokyklas, ir nebėra laiko SM  biggrin.gif

Ar sveiki, ar nepalaužė šiemet gripas 4u.gif



mus pirma isgulde gripas, o daba gerkles virusas kazkoks...
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2016 02 24, 11:38)
Ot mirus tema.... unsure.gif

nebeliko bendraujančių g.gif

Labas 4u.gif

tai va išleidžiam į darželius ir mokyklas, ir nebėra laiko SM  biggrin.gif

Ar sveiki, ar nepalaužė šiemet gripas 4u.gif

Labux 4u.gif
Mano didzke visa vasari kukuoja namuose ir bando mamos kantrybe biggrin.gif buvo is darzo parnesus kazkokia zaraza, tai su mazuoju naujus sutikom klinikose doh.gif daugiau nerizikavau ir karantina paskelbem biggrin.gif
Bet kita savaite zadu jau leist, gal jau i pabaiga tie gripai...
Atsakyti
Na, tikrai mirusi tema, bet bandau atgaivinti...
Mokyklos mokykleles. Ka renkates? Arciau namu ar ale geresne? Ypatingai domintu kaunieciu pasirinkimai... smile.gif
Kazkaip pradejau dvejoti del tos aarciau namu, nes nuo seno ne kokios reputacijos. blink.gif
Mastom apie Vyturio... Bet kaip suprantu galim ir nepatekt, nes nepriklauso pagal gyvenamaja vieta.

P.s. Su Naujais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 05 sausio 2017 - 16:18
Sveika,
Su Naujais metais!
Mes kadangi gyvename Karmelavoje, o cia tik viena mokykla, tai i ja ir leisime. Kazkaip sunku butu suderinti veziojima i Kauna, o pats dar per mazas vazineti. Beje priesmokykline lankome mokykloje ir esame labai patenkinti, jau uzrasiau ir i pirma klase.
Atsakyti

Mes eisim į Vyturio, kitų variantų nė nesvarsčiau.

Atsakyti
QUOTE(JN @ 2017 01 06, 10:40)
<p>Mes eisim į Vyturio, kitų variantų nė nesvarsčiau.
</p>

Jus gal gyvenat prie vyturio? smile.gif
Kokia mokytoja rinksites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo papiroose: 07 sausio 2017 - 11:29
QUOTE(papiroose @ 2017 01 07, 12:28)
Jus gal gyvenat prie vyturio? smile.gif
Kokia mokytoja rinksites?

Taip, mums priklauso Vyturys. Mokytoją bet kurią, tik ne Ritą. Kiek žinau, ji nieko nemato, tik rezultatus - mokinių pasiekimai geriausi toje klasėje - bet kaip tik šiais metais buvo patyčių atvejis būtent pas ją. O man nereikalingi perdėm puikūs rezultai, man reikia gero mikroklimato. Prašysiuos pas Laimą arba Dalę,nes Aušra, sakė, isterikė pakankama.
Atsakyti
QUOTE(JN @ 2017 01 07, 13:09)
Taip, mums priklauso Vyturys. Mokytoją bet kurią, tik ne Ritą. Kiek žinau, ji nieko nemato, tik rezultatus - mokinių pasiekimai geriausi toje klasėje - bet kaip tik šiais metais buvo patyčių atvejis būtent pas ją.  O man nereikalingi perdėm puikūs rezultai, man reikia gero mikroklimato. Prašysiuos pas Laimą arba Dalę,nes Aušra, sakė, isterikė pakankama.

Turesiu galvoj. Bent kazkokia info, nes siaip sunku rasti bent kazkokiu atsiliepimu. Mes bandysim papult, tik kazi ar pavyks. Priims, jei liks vietu... Kol kas tiek ziniu.Nezinia, kiek cia tu norinciu bus. Mums priklausytu petrasiunu progimnazija, bet cia atsiliepimai bent is seniau visai nekokie. Ir siaip aplink mokykla nekokie bendrabuciai bazuojasi, baisu praeit. Mano mergina vis dar labai jautruole, tai ieskom geresnes mokyklos ir mokytojos, kuri nepaliktu jos nuosaly. Vyturi pasirinkom, nes salia gyvena giminaite, vyro pussesere baigus sia mokykla tik aisku senokai jau, plius dar vyrui patinka tas ju muzikinis skyrius. Tik nelabai suprantu cia tos muzikines pamokos visiems privalomos ar kaip?
Kaip siaip nuomone apie pacia mokykla?
Idomu bus atviru duru diena pas juos? Ir gal zinai kada tiksliai prasides priemimas?
Sorry, kad taip priskretau su tais klausimais biggrin.gif
Atsakyti