Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiukai 2010

QUOTE(peliukeee @ 2015 04 03, 09:30)
negazdinkit as da nei kart nesidariau tyrimu.. o man jau ir 30 stuktelejo....


Jergau, panos, nejuokaukit, baisiai nemalonūs man tie vizitai pas ginę, nu bet šito atidėt negalima....
Atsakyti
jus baikit, nu kaip galit savim nesirūpint, o paskui verkiam, kad problema per vėlai pastebėta. plius tyrimas nemokamas kas 2 metus, mergaites, greit uzsiregistruojam!!!!soryy kad as čia taip piktai, bet esam mamos ir turim but sveikos !!!!
Atsakyti
Pritariu Braske09 drinks_cheers.gif
Man ir 2011 buvo viskas ok,o 2015 jau nebe....ir viskas del laiko stokos...
Atsakyti
Su sv. Velykom! Grazios, malonios ir sauletos dienos 4u.gif
Ar aplanko jusu vaikus Velyku kiskis/boba ar koks kitas personazas?
Maniskis taip dziaugiasi dovanom ir Velyku "lizdeliais".
Atsakyti
labas mergaites, Braske ir Gaube stiprybes jums, laikykites. viskas bus gerai 4u.gif

o del tyrimu visada einu darytis , kai ateina laikas, as tiek pradejau visko bijoti sad.gif tai visu galu echoskopijas darausi, krutis kas metus tikrinuos, del gimdos kaklelio irgi, nesenai cia per akcijas vezio zymenu kupona nusipirkau, pasidariau, ramu, dabar skrandi tyriuosi, nes nesusitvarkau su juo, vel visokiu durnu baimiu...man tuoj reikes nuo ligu fobijs pradeti gydytis....

QUOTE(Shalimar @ 2015 04 02, 09:54)
Pas mus kasmet tokia dovana duoda. Vis pavartau ir nepaliauju stebetis, kaip tokio pacio amziaus vaikai taip skirtingai mato pasauli.. smile.gif

drinks_cheers.gif ir kaip smagu pavartyti praeitu metu tu paciu vaikus piestus paveiksliukus ir stebeti, kaip tikrai keiciasi piesinukai,mastymas biggrin.gif

del vaisiu nesimo, irgi nesam "banalias" vaises, siais metais ne sakoti,bet nesiau sausainiu 2 rusiu ir sulciu,pas mus grieztai neleidzia jokiu tortu, keksu aplietu sokoladu, net vaisiu neleidzia, ale purksti, o man tai labai gerai,nesiskundziu del tokiu reikalvimu.
Papildyta:
QUOTE(RasaZFR @ 2015 04 05, 12:07)
Su sv. Velykom! Grazios, malonios ir sauletos dienos  4u.gif
Ar aplanko jusu vaikus Velyku kiskis/boba ar koks kitas personazas?
Maniskis taip dziaugiasi dovanom ir Velyku "lizdeliais".

aplanko aplanko, Velyku bobutė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaZFR @ 2015 04 05, 12:07)
Su sv. Velykom! Grazios, malonios ir sauletos dienos  4u.gif
Ar aplanko jusu vaikus Velyku kiskis/boba ar koks kitas personazas?
Maniskis taip dziaugiasi dovanom ir Velyku "lizdeliais".

Aplanko paukštis Velykis. Kai pasigooglinau, pasirodo, kad šis paukštis Pasvalio apskrityje yra atsiradęs gerokai ankščiau prieš bobutes ir kiškius. Tai tapo smagu, kad tęsiam labai archaišką tradiciją.

Slitka, turiu vieną žmogų, kuriai jai tikra problema su ligų fobija, linkiu tau ja nesusirgti, nes neįsivaizduoji, ką reiškia bendrauti su žmogumi, kuris visur vėžį mato. O dėl žymenų, tai galiu "paguosti" - neparodo kraujas visų vėžio faktorių, jeigu jie pačioj pačioj pradžioj smile.gif) Nors ir pati, va gavau darbe gavau sveikatos draudimą, tai renkuosi kurioje klinikoje pasidaryti maksimalią kraujo programą. Kainelės tai nerauk rūtų, nuo 500 lt...


Džiaugiuosi, kad pagaliau baigės visos šventės, man tas kasmetinis duoklės atidavinėjimas per nervus kerta...
Atsakyti
Su praejusiom mirksiukas.gif
Velyku bobute paliko visa maisa vasariniu drabuzeliu ir saldumynu. Ir net vaikinas apsidziauge skuduru kruva lotuliukas.gif
Atsventem sauniai thumbup.gif ,bet Ignas balsa ko gero prareke,nes ir sokom,ir dainavom. Tupes sia savaite namie.
Atsakyti
sveikos, su praėjusiom šventėm 4u.gif
o maniškė susirgo vejaraupiais, tikr. ir mazge susirgs verysad.gif verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2015 04 07, 20:26)
sveikos, su praėjusiom šventėm 4u.gif
o maniškė susirgo vejaraupiais, tikr. ir mazge susirgs verysad.gif  verysad.gif  doh.gif

laikykites 4u.gif

man tai kartais neramu kad maniske dar neprasirgus g.gif

mamos ar jau uzsipildet pajamu deklaracija, nezinau ka rasyt i ta 17 eilute mpnpd... doh.gif skaitaus kaip ir viena auginanti vaika, bet koks ten skaicius turi būti nerandu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(papiroose @ 2015 04 08, 13:52)
laikykites  4u.gif

man tai kartais neramu kad maniske dar neprasirgus  g.gif

mamos ar jau uzsipildet pajamu deklaracija, nezinau ka rasyt i ta 17 eilute mpnpd...  doh.gif skaitaus kaip ir viena auginanti vaika, bet koks ten skaicius turi būti nerandu...  doh.gif

Aš žiūriu tik į 33 ir 46 langelius smile.gifŠįkart gautina suma uždengė mokėtiną tai ir nebesukau galvos biggrin.gif
Atsakyti
as tai ne tik uzpildziau, bet jau ir gavau smile.gif
papiroose, kiek rasyti nzn, nes as kaip ir du vaikus auginu su teciu, tai paziurejau,kad teisingai irasyta, tai nieko ir netaisiau
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Uzpildem pacia pirma diena,bet dar negavom. Pildem vmi,padedant darbuotojai.
Skaiciu nepamenu.
Atsakyti