Įkraunama...
Įkraunama...

New Balance

Man NB kazkas tobulo. Nesu turejus patogensiu batu. Netrina, nespaudzia. Nesioju 37 ir pirkau 37. Dar turiu conversus, palladiumus, nesulyginsi. Nu nebent begimo Nike jiems nenusileidzia. Verti jie kiekvieno cento.
Atsakyti
Patogumo tikrai patogus, bet va nesiojais prastai doh.gif 501 modeliukas , klasikiniai, dukra kelis menesius panesiojo , vidienje puseje prasitryne medziagyte iki skyliu, jos draugei tas pats. Ir tai nebuvo nesiojama kasdien, nes dar yra ir nike ir converse. Galiu pasakyti, kad converse siuo atveju nesudroziami, nesiojami kelis metus, ir niekur neplysta.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2016 05 01, 07:44)
Patogumo tikrai patogus, bet va nesiojais prastai doh.gif 501 modeliukas , klasikiniai, dukra kelis menesius panesiojo , vidienje puseje prasitryne medziagyte iki skyliu, jos draugei tas pats. Ir tai nebuvo nesiojama kasdien, nes dar yra ir nike ir converse. Galiu pasakyti, kad converse siuo atveju nesudroziami, nesiojami kelis metus, ir niekur neplysta.


tikrai taip. Turiu 501 modelį, patogesnių sportbačių tikrai neturėjau, nešioju tikrai ne kas dien ir nedažnai. Pirkti prieš kelis mėnesius ir atrodo baisiai doh.gif bato apsiuvimas (zomšinis kraštelis) visas atspuręs, nusitrynęs... toks vaizdas, lyg kokius kelis metus būtų diena dienon drožti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos. Ar esate kas pirkę lietuviškų tinklapių, kažin ar ten kokybiški būna, ne padelkos kokie? Dabar mačiau tinklapyje www.sportostilius.lt akcijos yra.
Atsakyti
O gal zinote kur analogu ieskoti?
Atsakyti
aliexpresse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2016 05 02, 09:51)
tikrai taip. Turiu 501 modelį, patogesnių sportbačių tikrai neturėjau, nešioju tikrai ne kas dien ir nedažnai. Pirkti prieš kelis mėnesius ir atrodo baisiai  :oh  bato apsiuvimas (zomšinis kraštelis) visas atspuręs, nusitrynęs... toks vaizdas, lyg kokius kelis metus būtų diena dienon drožti  unsure.gif

kaip keista blink.gif mano modelis 574 tai jau 3 metus turiu ir nesunesiojami.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 03 09, 19:12)
kaip keista  blink.gif mano modelis 574 tai jau 3 metus turiu ir nesunesiojami.


Tai ir rašo, jog 501 modelis apsitrynė, ir aš pritarsiu, nes tiek vyriški, tiek moteriški 501 tikrai greit apsitrina, visų priekis atsilupo, o su tais naujaisiai paaukštintais modeliais 580, 530 modeliais iš vis net nėr ką lygint, tiek išvaizda, tiek kokybe.
Atsakyti