Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės, skarelės, skrybelaitės, 29 tema

Dukrytei - nuo 0 iki 3 mėn smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Komplektukas pavasariui/ rudeniui. Kepurytė ir mova iš Drops Merino Cotton. Sudėtis 52 proc. vilna, 48 proc. medvilnė Spalva koralinė Nr. 13
user posted image
Komplektukas pavasariui/ rudeniui. Kepurytė, lengvas šalikėlis ir riešinukės iš Drops Merino Cotton. Sudėtis 52 proc. vilna, 48 proc. medvilnė Spalva tamsi rožinė Nr. 14
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2015 04 18, 16:20)
Dukrytei - nuo 0 iki 3 mėn  smile.gif

Mergyte pasiruosus bet kokiam orui thumbup.gif
Atsakyti
Stora, silta, dvigubo mezgimo moteriska kepure is pusvilnes su alpakos vilna. Ne sezoninis mezginys, bet buvo smalsu isbandyti "tinginiu zakarda"
user posted image
Atsakyti
Tikiuosi patarimo: neriu berniukui vasarai kepuryte su rastu (radau schemute, kur su rombais), tai kaip suprantu rastas buna visai kepurei iki galo, bet.... Man gaunasi gerokai per didele (reikia metinukui). Kaip issikoreguot rasta, kad prasidetu siaurejimas kur man reikia ir toliau nebesikeistu akiu skaicius? Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puokste~: 03 gegužės 2015 - 10:45
Pavasarinis komplektukas rolleyes.gif
user posted image

Daugiau foto čia: http://www.ravelry.c...tomic-dishcloth
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 gegužės 2015 - 17:35
Sveikutės,


labiausiai iš mezginių mėgstu megzti kepurytės, kažkodėl joms jaučiu silpnybę biggrin.gif Keli mano darbeliai:


user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nela @ 2015 05 06, 22:44)
Sveikutės,
labiausiai iš mezginių mėgstu megzti kepurytės, kažkodėl joms jaučiu silpnybę  biggrin.gif  Keli mano  darbeliai:



Nematytas modeliukas, dailu.
Turbūt ant galvytės taip pat gražiai žiūrisi kaip ir nuotraukoje
Atsakyti
QUOTE(Deimantine Saule @ 2015 05 07, 17:49)
Nematytas modeliukas, dailu.
Turbūt ant galvytės taip pat gražiai žiūrisi kaip ir nuotraukoje


Ačiū, modeliavau pati 4u.gif Ant galvytės atrodo kaip mažos skrybelaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 05 22, 13:19)
nenėriau - bet turiu schemą  mirksiukas.gif

user posted image
user posted image


Sveikos, gal galit padėt? noriu nerti kepurytę palei šitą schemą, bet rašo, kad čia antroji dalis, o pirmos niekur nerandu, gal kas nėrėt? Nuo ko pradėti reikia?
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2015 05 13, 19:44)
Sveikos, gal galit padėt? noriu nerti kepurytę palei šitą schemą, bet rašo, kad čia antroji dalis, o pirmos niekur nerandu, gal kas nėrėt? Nuo ko pradėti reikia?

user posted image
Atsakyti