Įkraunama...
Įkraunama...

Estija

Valaste juga
user posted image
Atsakyti
O kada čia fotografuota? smile.gif Mes per pačius karščius buvom, tai turbūt dėl to vos bėgo Valaste
Atsakyti
QUOTE(Demerta @ 2011 08 12, 19:53)
O kada čia fotografuota? smile.gif Mes per pačius karščius buvom, tai turbūt dėl to vos bėgo Valaste

rugpj 2
Atsakyti
Gal kas apsilankys šiame skyrelyje jau poilsiavusių Estijoje.
Planuojame vasarą kokiom 5- 7-iom dienom papoilsiauti Estijos pajūryje. Galvoju vyktume iš Vilniaus iki Pernu. Pernu pernakvojame ir lekiam iki Talino. O iš Talino į Saaremaa. Dėliojuosi maršrutą taip, kad aplankytume kai kurias lankytinas vietas, bet tuom pačiu apsistotumėme kažkuriame iš "paplūdimo" miestelių. Tai klausimas man kyla..."Pasipležinimui" labiau tinkanti vieta pvz. Pernu ar Saremoje? Saremoje neakmenuotos pakrantės? Ir kuriame miestelyje geriausia Saremoje apsistoti, turint omeny "pasipležinimui" ir pasimaudymui jūroje biggrin.gif
Dėkoju atsakiusiems. 4u.gif
Atsakyti
Cia apie vasara ar ne? biggrin.gif
Siap kaip vietine pasakyciau, kad as tikrai i Saaremaa vaziuociau.. Pärnu buna vasara daug zmoniu, tai vasaros sostine, panasiai kaip Palanga Lietuvoj. O Saaremoj unikali gamta, seni namai, Kuressaare pilis/tvirove ir mazos saleles. Pries daugeli metu buvau Abruka saloj (is Saaremaa reikia plaukti) tai mes is ten pesciom per jura iki kitos "saleles" nuejom. O tai tebuvo smelio ruozas smile.gif Nerealu (salos pavadinimas Linnusita ar Linnukaka, tiksliai neprisimenu, o isvertus tai reiskia paukcio sudo sala tongue.gif )
Bet tai tik mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(bree @ 2012 01 28, 12:39)
Cia apie vasara ar ne?  biggrin.gif
Siap kaip vietine pasakyciau, kad as tikrai i Saaremaa vaziuociau.. Pärnu buna vasara daug zmoniu, tai vasaros sostine, panasiai kaip Palanga Lietuvoj. O Saaremoj unikali gamta, seni namai, Kuressaare pilis/tvirove ir mazos saleles. Pries daugeli metu buvau Abruka saloj (is Saaremaa reikia plaukti) tai mes is ten pesciom per jura iki kitos "saleles" nuejom. O tai tebuvo smelio ruozas  smile.gif Nerealu (salos pavadinimas Linnusita ar Linnukaka, tiksliai neprisimenu, o isvertus tai reiskia paukcio sudo sala  tongue.gif )
Bet tai tik mano nuomone...


Apie vasarą wub.gif
Smagu, kad taip greit atsakymą gavau. Galvojau be mėnesio nieks netrašys lotuliukas.gif
Tik ar Saarema tinka "pliažinimuisi". Kokiame miestelyje geriausia apsistoti? Ar gažkur netoli Kuresares...ar kur toliau. Kaip paplūdimių krantai ten? Vėjei nesidrasko? Va kas dar labai domina?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 28 sausio 2012 - 12:51
Ir dar domintų, kokios kainos Saaremoj, ar ten populiaraiusia viešbučiuose gyventi, ar pas žmones, gal kokius apartamentus, butuką žinot kas nuomoja?
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2012 01 28, 21:05)
Ir dar domintų, kokios kainos Saaremoj, ar ten populiaraiusia viešbučiuose gyventi, ar pas žmones, gal kokius apartamentus, butuką žinot kas nuomoja?

Mes važiavome su ekskursija, tai buvom KURESARĖJE apgyvendinti mokyklos bendrabutyje. Bet tikrai gerai atrodančiame, renovuotame.
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2012 01 28, 20:05)
Ir dar domintų, kokios kainos Saaremoj, ar ten populiaraiusia viešbučiuose gyventi, ar pas žmones, gal kokius apartamentus, butuką žinot kas nuomoja?


Man šis klausimas irgi labai aktualus, nes kempingas išsibraukia. O parai 3-rim suaugusiam ir vienam vaikui 100 EUR`ų leist tikrai nenorim.
Idealu būtų susirasti apartamentus-namelį. thumbup.gif Netoli jūros cool.gif
Ir dar klausimą turiu perskaičius temą biggrin.gif ar tikrai pliažuose vanduo iki kelių tik? Vien seklumos saaremoje? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 29 sausio 2012 - 01:05
Prieš mėnesį lankėmės Tartu, Taline. Apžiūrėjome senamiestį, bažnyčias, rotušę, požemius - gražu, įdomu. Gerą įspūdį paliko restoranas, nežinau ar čia temoje yra paminėtas ar ne, ,,F-hoone“ . Besilankant Taline būtinai užsukite, kainos nedidelės, maistas nerealus. Telliskivi 60A, Tallinn
Atsakyti
QUOTE
Tik ar Saarema tinka "pliažinimuisi". Kokiame miestelyje geriausia apsistoti? Ar gažkur netoli Kuresares...ar kur toliau. Kaip paplūdimių krantai ten? Vėjei nesidrasko? Va kas dar labai domina?

Saaremaa pakrante ivairi - yra pliazu, bet yra ir nendrem apaugusiu pakranciu. Apsistoti siuliciau ne Kuressaares, bet kaip Jus minejot, kokiam kaimelyje. Kaip suprantu, Jus su masina vaziuot planuojat, tai jokiu problemu - Saaremaa nera didele, dienomis galima daryti isvykas ir susipazinti su ivairiomis salos dalimis. Veja reikia paziuret per oru prognoze biggrin.gif

QUOTE
Ir dar klausimą turiu perskaičius temą biggrin.gif ar tikrai pliažuose vanduo iki kelių tik? Vien seklumos saaremoje?

Vandens gilumas priklauso nuo vietos, bet prisimenu kai buvau pries keleta metu, tai eini i jura, vanduo gileja, nusigauni kur iki peciu, o tada eini toliau ir vanduo iki keliu smile.gif Man tai nerealu....

Paziurekite ka jum ismes booking.com. Kiek zinau, tai estai paprastai namelius/apartamentus nuomuojasi - grizti ir eini kada nori. + maista gali pats pasiruosti. Zmones, kuriu tikslas yra relax, tai i spa vaziuoja, ju berods 2 ar 3 Saaremaa yra...
Butinai siuliciau nuplaukti ir i aplinkines salas. Susipazinkite su Saaremaa malunais ir Kuressaare tvirtove. Nepamirskite nuvaziuoti prie meteorito kraterio - Kaali ezero, ten pasijunti kaip akmens amziuje butum tongue.gif
Cia Saaremaa oficialus tinklalapis anglu kalba - gal bus naudingas
http://www.saaremaa....o...263&lang=en

Tikiuosi, kad buvo bent kiek naudos, nes siaip geriau mokeciau atsakyti i klausimus, kurie su Talinu susyje.... 4u.gif

QUOTE
Prieš mėnesį lankėmės Tartu, Taline. Apžiūrėjome senamiestį, bažnyčias, rotušę, požemius - gražu, įdomu. Gerą įspūdį paliko restoranas, nežinau ar čia temoje yra paminėtas ar ne, ,,F-hoone“ . Besilankant Taline būtinai užsukite, kainos nedidelės, maistas nerealus. Telliskivi 60A, Tallinn

Dar butinai siulau nueiti i tam paciame rajone (Kalamaja) esanti restorana "Boheem" (adresas Kopli 18 Tallinn), maistas taip pat labai skanus ir visiskai nebrangus... http://www.boheem.ee/
Papildyta:
Labai atsiprasau, neradau kaip papildyti praeitos zinutes... blush2.gif
Radau daugeli vietu, kur Saaremaa galima apsistoti. Ir poilsio namai, ir viesbuciai itt., bet man atrodo, kad tik estiskai ismes.. Jeigu reikes pagalbos verciant, tai parasykit.
Cia visos vietos Saaremaa, kur apsitoti galima:
http://www.saaremaa....o...&Itemid=210
Beveik visi turi savo puslapi.
Sekmes! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, keliaujančios smile.gif

gal kas galit pasidalinti įspūdžiais apie Taliną per Jonines? Nes naudojames pigiais autobusų bilietais, ir birželio 24-27 leisime Taline. smile.gif
Nes perskaičiau visą temą nuo pat pradžių, tai daugiausiai kalbama apie salas tik.

O ar bus ką veikti Taline dvi dienas? (tiek laiko gaunasi atmetus atvykimą/išvykimą). ar yra galimybė nuvažiuoti nusimaudyti į jūrą? kiek laiko reiktų skirti Talino zoologijos sodui?

lauksiu žinių, ačiū! smile.gif
Atsakyti